בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

פרדס חנה-כרכור

פרדס חנה-כרכור פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב

כנס תושבים לדיירי ברחוב 'דרך למרחב' ב-פרדס חנה-כרכור להצגת התכנית והמודלים האפשריים לשיפוץ (לבחירתם) צפוי להיערך בשבועות הקרובים ולאחריו היעד ליציאה לדרך לביצוע הינו עוד כחודש וחצי. העבודות צפויות להימשך כחצי שנה. במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה ובכך יביא הדבר לשיפור איכות חייהם של תושבים רבים. עבור פרויקט רחב היקף זה, נערכה עבודה מקדימה של הרשות המקומית אשר כללה 'מיפוי תושבים' באמצעות היחידה לעבודה קהילתית ו-היחידה להתחדשות עירונית.
אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור
אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור

פרויקט 'שיקום שכונות' ברחוב 'דרך למרחב' יוצא לדרך במושבה פרדס חנה-כרכור בשבועות הקרובים, תערוך המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, כנס תושבים לדיירי הרחוב להצגת התכנית והמודלים האפשריים לשיפוץ (לבחירתם).

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפגישה לגיבוש מתווה אחרון וסופי ל'פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב-פרס חנה – כרכור' שהתקיימה שלשום (א') במשרדי מועצת פרדס חנה-כרכור, התמקדה גם בלוחות זמנים לפרויקט שיקום שכונות במערב המושבה, בו יושקעו כ-5.760 מיליון ₪.

השיפוץ המתוכנן, יכלול חידוש מבנים בדרך למרחב (144 יחידות דיור) בהם בלוקים; 531,533, 534, 535, 536, 537. במסגרת הפגישה הציג ראש המועצה מר אלדד בר-כוכבא את תכנית הרשות לאזור זה ולמבנים אלו לטווח הקצר והארוך.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' הלית שי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’. כי בפגישה לגיבוש מתווה אחרון ל'פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב-פרס חנה – כרכור' התקיימה שלשום (ראשון) במשרדי מועצת פרדס חנה-כרכור, בישיבה השתתפו נציגי המועצה בראשם מר אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מהנדס המועצה אדריכל אריה רפפורט, מנהל היחידה לעבודה קהילתית, מר שגב בן שלום, מנהל התחדשות עירונית מר סמיר באבילו, עובדת סוציאלית ביחידה לעבודה קהילתית הגב' לילך בן שושן מנהלת מחוז חיפה, תחום מרקם וותיקים ב-משרד הבינוי והשיכון, הגב' נטליה לינדר וסגניתה, הגב' דבי. מנכל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק ומנהל מחוז הצפון, מר שלומי אור, אדריכלית האגודה, הגב' לירון בן ארצי ומהנדס האגודה לתרבות הדיור, מר תומר לוי.

כבר כעת הצליחו מנהל היחידה לעבודה קהילתית מר שגב בן שלום ומנהל התחדשות עירונית מר סמיר באבילו, להביא להקמתם של 2 ועדי בתים מתוך השישה להם מיועד הפרויקט. כמו כן, לגייס כ-30 נציגים מבין דיירי הרחוב שיהוו ערוץ קשר ישיר מול התושבים.

 במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה

הכנס, צפוי להיערך בשבועות הקרובים ולאחריו היעד ליציאה לדרך לביצוע הינו עוד כחודש וחצי. העבודות צפויות להימשך כחצי שנה.

העבודות תכלולנה; איטום גגות ביריעות ביטומניות, החלפת רשת צנרת המים עד לשעוני הדירות, החלפת מערכת הביוב המשותפת, שיפוץ חדרי המדרגות והחלפת התאורה, צביעה חיצונית של הבניינים, תיקוני המעקות, פיתוח שטח וכניסות וחזית הבניינים.

השיפוץ  ימומן על ידי משרד השיכון, האגף לשיקום שכונות ויבוצע על ידי האגודה לתרבות הדיור שתוציא מכרזי ביצוע. בפגישה הציגה אדריכלית האגודה לתרבות הדיור הגב' בן ארצי מודל של המבנים לפני ואחרי השיפוץ.

עוד הוצגה תכנית פעילות היחידה לעבודה קהילתית והיחידה להתחדשות עירונית במועצה.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' שי, מסרה והוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי, "במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה ובכך יביא הדבר לשיפור איכות חייהם של תושבים רבים.

עבור פרויקט רחב היקף זה, נערכה עבודה מקדימה של הרשות המקומית אשר כללה 'מיפוי תושבים' באמצעות היחידה לעבודה קהילתית ו-היחידה להתחדשות עירונית. חלק מרכזי מהיכולת לממש את היעדים הוא הסכמת התושבים וגיוסם למטרה המשותפת.

במסגרת תהליכים ארוכי טווח, אנו מקדמים מימוש תקציב נוסף בן 100 אלף ₪ לטובת פרויקטים חברתיים באזור זה.

גם כאן היחידה לעבודה קהילתית של האגף לשירותי רווחה וקהילה, תוביל את הפרויקט יחד עם התושבים למיפוי הצרכים והגדרת אופי הפעילויות החברתיות אותן נקדם באזור זה".

עוד הוסיפו מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור; "אנחנו מבקשים להודות לשותפינו המסורים לתהליך; משרד השיכון, אגף שיקום שכונות, ולאגודה לתרבות הדיור, כולם יחד נרתמו, כדי להביא למימוש הפרויקט, כבר בחודשים הקרובים".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

1 Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן