קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

פרדס חנה-כרכור

פרדס חנה-כרכור פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב

כנס תושבים לדיירי ברחוב 'דרך למרחב' ב-פרדס חנה-כרכור להצגת התכנית והמודלים האפשריים לשיפוץ (לבחירתם) צפוי להיערך בשבועות הקרובים ולאחריו היעד ליציאה לדרך לביצוע הינו עוד כחודש וחצי. העבודות צפויות להימשך כחצי שנה. במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה ובכך יביא הדבר לשיפור איכות חייהם של תושבים רבים. עבור פרויקט רחב היקף זה, נערכה עבודה מקדימה של הרשות המקומית אשר כללה 'מיפוי תושבים' באמצעות היחידה לעבודה קהילתית ו-היחידה להתחדשות עירונית.
אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור
אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור

פרויקט 'שיקום שכונות' ברחוב 'דרך למרחב' יוצא לדרך במושבה פרדס חנה-כרכור בשבועות הקרובים, תערוך המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, כנס תושבים לדיירי הרחוב להצגת התכנית והמודלים האפשריים לשיפוץ (לבחירתם).

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפגישה לגיבוש מתווה אחרון וסופי ל'פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב-פרס חנה – כרכור' שהתקיימה שלשום (א') במשרדי מועצת פרדס חנה-כרכור, התמקדה גם בלוחות זמנים לפרויקט שיקום שכונות במערב המושבה, בו יושקעו כ-5.760 מיליון ₪.

השיפוץ המתוכנן, יכלול חידוש מבנים בדרך למרחב (144 יחידות דיור) בהם בלוקים; 531,533, 534, 535, 536, 537. במסגרת הפגישה הציג ראש המועצה מר אלדד בר-כוכבא את תכנית הרשות לאזור זה ולמבנים אלו לטווח הקצר והארוך.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' הלית שי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’. כי בפגישה לגיבוש מתווה אחרון ל'פרויקט שיקום שכונות בדרך למרחב-פרס חנה – כרכור' התקיימה שלשום (ראשון) במשרדי מועצת פרדס חנה-כרכור, בישיבה השתתפו נציגי המועצה בראשם מר אלדד בר-כוכבא ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מהנדס המועצה אדריכל אריה רפפורט, מנהל היחידה לעבודה קהילתית, מר שגב בן שלום, מנהל התחדשות עירונית מר סמיר באבילו, עובדת סוציאלית ביחידה לעבודה קהילתית הגב' לילך בן שושן מנהלת מחוז חיפה, תחום מרקם וותיקים ב-משרד הבינוי והשיכון, הגב' נטליה לינדר וסגניתה, הגב' דבי. מנכל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק ומנהל מחוז הצפון, מר שלומי אור, אדריכלית האגודה, הגב' לירון בן ארצי ומהנדס האגודה לתרבות הדיור, מר תומר לוי.

כבר כעת הצליחו מנהל היחידה לעבודה קהילתית מר שגב בן שלום ומנהל התחדשות עירונית מר סמיר באבילו, להביא להקמתם של 2 ועדי בתים מתוך השישה להם מיועד הפרויקט. כמו כן, לגייס כ-30 נציגים מבין דיירי הרחוב שיהוו ערוץ קשר ישיר מול התושבים.

 במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה

הכנס, צפוי להיערך בשבועות הקרובים ולאחריו היעד ליציאה לדרך לביצוע הינו עוד כחודש וחצי. העבודות צפויות להימשך כחצי שנה.

העבודות תכלולנה; איטום גגות ביריעות ביטומניות, החלפת רשת צנרת המים עד לשעוני הדירות, החלפת מערכת הביוב המשותפת, שיפוץ חדרי המדרגות והחלפת התאורה, צביעה חיצונית של הבניינים, תיקוני המעקות, פיתוח שטח וכניסות וחזית הבניינים.

השיפוץ  ימומן על ידי משרד השיכון, האגף לשיקום שכונות ויבוצע על ידי האגודה לתרבות הדיור שתוציא מכרזי ביצוע. בפגישה הציגה אדריכלית האגודה לתרבות הדיור הגב' בן ארצי מודל של המבנים לפני ואחרי השיפוץ.

עוד הוצגה תכנית פעילות היחידה לעבודה קהילתית והיחידה להתחדשות עירונית במועצה.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' שי, מסרה והוסיפה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי, "במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מתמקדים כעת בחידוש מערב המושבה ובכך יביא הדבר לשיפור איכות חייהם של תושבים רבים.

עבור פרויקט רחב היקף זה, נערכה עבודה מקדימה של הרשות המקומית אשר כללה 'מיפוי תושבים' באמצעות היחידה לעבודה קהילתית ו-היחידה להתחדשות עירונית. חלק מרכזי מהיכולת לממש את היעדים הוא הסכמת התושבים וגיוסם למטרה המשותפת.

במסגרת תהליכים ארוכי טווח, אנו מקדמים מימוש תקציב נוסף בן 100 אלף ₪ לטובת פרויקטים חברתיים באזור זה.

גם כאן היחידה לעבודה קהילתית של האגף לשירותי רווחה וקהילה, תוביל את הפרויקט יחד עם התושבים למיפוי הצרכים והגדרת אופי הפעילויות החברתיות אותן נקדם באזור זה".

עוד הוסיפו מהמועצה המקומית פרדס חנה-כרכור; "אנחנו מבקשים להודות לשותפינו המסורים לתהליך; משרד השיכון, אגף שיקום שכונות, ולאגודה לתרבות הדיור, כולם יחד נרתמו, כדי להביא למימוש הפרויקט, כבר בחודשים הקרובים".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

1 Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן