מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

שמחת תורה

נתניה: היערכות שיא בעיר ושכונותיה לאירועי ההקפות השניות

מ”מ מנכ”ל העמותה לחינוך בלתי פורמלי: בנתניה, יתקיימו אירועי ההקפות השניות במרכז העיר ובשכונותיה; ע”מ לאפשר חגיגה ההמונית שתתקיים במוצאי שמחת תורה, החל משמונה בערב, נערכת העירייה באמצעות המחלקה לתרבות תורנית בשיתוף בתי הכנסת, המתנ”סים והמועצה הדתית
נתניה: היערכות שיא בעיר ושכונותיה לאירועי ההקפות השניות
נתניה: היערכות שיא בעיר ושכונותיה לאירועי ההקפות השניות

שישו ושימחו באווירה בלתי פורמלית; עיריית נתניה באמצעות המחלקה לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי נערכת להגעתם של אלפים במוצאי שמחת תורה לחגיגות ההקפות השניות בעיר ובשכונותיה.

מאיר טודר מנהל המחלקה לתרבות תורנית בעמותה לחינוך בלתי פורמלי, הסביר; “מנהג הקפות בשמחת תורה הינו מנהג קדום הנהוג עד היום. ההקפות מסמנות את סיום מחזור הקריאה של התורה ותחילת הקריאה בה מחדש. מתבצעות בשילוב מחולות לצלילי מזמורים ושירה חסידית.

בימינו, נוהגים לערוך הקפות שניות במוצאי שמחת תורה ברחבות הערים. ההקפות מלוות בתזמורת המנגנות ומזמרות מוזיקה חסידית המשתלבת לצד ברכותיהם של אנשי ציבור. מנהג זה של הקפות שניות מבטא את ההזדהות של יהודי הארץ עם יהודי התפוצות. ומסמל בכך את האחדות ושיתוף הפעולה בעם.

משה קייזלר מ”מ מנכ”ל העמותה לחינוך בלתי פורמלי, הוסיף לדברים: בעיר נתניה, יתקיימו אירועי ההקפות השניות במרכז העיר ובשכונותיה; “על מנת לאפשר את החגיגה ההמונית אשר תתקיים במוצאי שמחת תורה, יום ג’ כ”ב תשרי תשס”ט 21.10.08, החל משעה שמונה בערב, נערכת העירייה באמצעות המחלקה לתרבות תורנית בשיתוף בתי הכנסת, המתנ”סים והמועצה הדתית. לחגיגות במוקדים הבאים;

האירוע המרכזי יתקיים בכיכר העצמאות במעמד ראש העיר מרים פיירברג- איכר, הרב הראשי של נתניה הרב הגאון דוד שליט”א. והממונה על המועצה הדתית מר דב דומברוביץ. במקביל יפתחו בשכונות העיר ברחבות שליד בתי הכנסת, במתנ”סים וב”מכללת נתניה” מוקדי החגיגות הבאים;

◄ שיכון מזרחי – ברחבת בית הכנסת “בית מאיר”,
◄ רמת פולג – בבית הכנסת “אם כל חי”,
◄ קרית נורדאו – “במיני ספורטק”,
◄ נאות שקד – במתנ”ס השכונתי,
◄ שכונת משה”ב – ייתקיים האירוע ב-מכללת נתניה,
◄ עין התכלת – יתקיים האירוע בבית הכנסת “בית אל”,
◄ נאות הרצל – יתקיימו החגיגות בבית הכנסת “ישמח ישראל”,
◄ נאות גנים – “בגן עובדיה”.

ב”עמותה לחינוך בלתי פורמלי נתניה”, מציידים אותנו במספר הערות להיערכות ראויה לאירועים; “הציבור מוזמן בהמוניו, יהיה שמח. לחילונים שביננו כדאי לזכור, הריקודים סביב התורה ובחיקה מיועדים לגברים בלבד, למרות זאת גם ממעגלי הריקודים של הנשים זורמים כל שנה, דיווחים על “שישו ושימחו”, כך שמומלץ להגיע”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן