מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

שמחת תורה

מוצאי חג שמחת תורה בתי חב”ד ייערכו הקפות שניות ברחבי ישראל

בתי חב"ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ. ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב"ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ בכפר-חב"ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כעשרת אלפים איש.
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב"ד, ייערכו הקפות שניות ברחבי הארץ
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב”ד, ייערכו הקפות שניות בארץ

במוצאי חג שמחת תורה, יקיימו כמיטב המסורת, בתי חב”ד את ה’הקפות-שניות’ בבתי-הכנסת ובכיכרות הערים בכל רחבי ארץ ישראל, בהשתתפות קהל רב, ובהם נכבדי ציבור. בחלק מהערים, מאורגנים האירועים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות ובתי הכנסת המקומיים.

’הקפות שניות’, מיוחדות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בהשתתפות קהל רב של חסידי חב”ד, מכל רחבי הארץ. ההקפות המרכזיות, יתקיימו בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב”ד.

ב’מוצאי שמחת תורה’, יתקיימו ברחבי הארץ מאות ’הקפות השניות’, המהוות סמל של הזדהות עם יהודי התפוצות שסיימו הערב את חג ’שמיני עצרת’, ומתחילים את חג ’שמחת תורה’, כנהוג בתפוצות ישראל שבגלויות.

בתי חב”ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ.

ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב”ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב”ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כ-10,000 אלפים איש. ההקפות הללו, מושכות אליהן קהל אלפים מכל גוני הקשת, והשמחה נמשכת שעות ארוכות בליווי תזמורת.

’הקפות שניות’ המוניות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בארגון בית חב”ד בעיר האבות. קהל רב של חסידי חב”ד מכל רחבי הארץ, יגיע במוצאי החג אל מערת המכפלה, ויצטרף לעשרות משפחות של חסידי חב”ד, אשר יוצאים לחגוג את שמחת תורה בעיר האבות.

פרטים נוספים באתר חב”ד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן