"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

שמחת תורה

מוצאי חג שמחת תורה בתי חב"ד ייערכו הקפות שניות ברחבי ישראל

בתי חב"ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ. ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב"ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ בכפר-חב"ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כעשרת אלפים איש.
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב"ד, ייערכו הקפות שניות ברחבי הארץ
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב"ד, ייערכו הקפות שניות בארץ

במוצאי חג שמחת תורה, יקיימו כמיטב המסורת, בתי חב"ד את ה’הקפות-שניות’ בבתי-הכנסת ובכיכרות הערים בכל רחבי ארץ ישראל, בהשתתפות קהל רב, ובהם נכבדי ציבור. בחלק מהערים, מאורגנים האירועים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות ובתי הכנסת המקומיים.

’הקפות שניות’, מיוחדות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בהשתתפות קהל רב של חסידי חב"ד, מכל רחבי הארץ. ההקפות המרכזיות, יתקיימו בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב"ד.

ב’מוצאי שמחת תורה’, יתקיימו ברחבי הארץ מאות ’הקפות השניות’, המהוות סמל של הזדהות עם יהודי התפוצות שסיימו הערב את חג ’שמיני עצרת’, ומתחילים את חג ’שמחת תורה’, כנהוג בתפוצות ישראל שבגלויות.

בתי חב"ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ.

ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב"ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב"ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כ-10,000 אלפים איש. ההקפות הללו, מושכות אליהן קהל אלפים מכל גוני הקשת, והשמחה נמשכת שעות ארוכות בליווי תזמורת.

’הקפות שניות’ המוניות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בארגון בית חב"ד בעיר האבות. קהל רב של חסידי חב"ד מכל רחבי הארץ, יגיע במוצאי החג אל מערת המכפלה, ויצטרף לעשרות משפחות של חסידי חב"ד, אשר יוצאים לחגוג את שמחת תורה בעיר האבות.

פרטים נוספים באתר חב"ד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן