קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

שמחת תורה

מוצאי חג שמחת תורה בתי חב"ד ייערכו הקפות שניות ברחבי ישראל

בתי חב"ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ. ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב"ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ בכפר-חב"ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כעשרת אלפים איש.
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב"ד, ייערכו הקפות שניות ברחבי הארץ
מוצאי חג שמחת תורה: בתי חב"ד, ייערכו הקפות שניות בארץ

במוצאי חג שמחת תורה, יקיימו כמיטב המסורת, בתי חב"ד את ה’הקפות-שניות’ בבתי-הכנסת ובכיכרות הערים בכל רחבי ארץ ישראל, בהשתתפות קהל רב, ובהם נכבדי ציבור. בחלק מהערים, מאורגנים האירועים בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות ובתי הכנסת המקומיים.

’הקפות שניות’, מיוחדות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בהשתתפות קהל רב של חסידי חב"ד, מכל רחבי הארץ. ההקפות המרכזיות, יתקיימו בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב"ד.

ב’מוצאי שמחת תורה’, יתקיימו ברחבי הארץ מאות ’הקפות השניות’, המהוות סמל של הזדהות עם יהודי התפוצות שסיימו הערב את חג ’שמיני עצרת’, ומתחילים את חג ’שמחת תורה’, כנהוג בתפוצות ישראל שבגלויות.

בתי חב"ד, ברחבי הארץ מארגנים ’הקפות שניות’ בלמעלה ממאה וחמישים ריכוזים שונים ברחבי הארץ.

ההקפות המרכזיות שעורכת תנועת חב"ד, ייערכו כמדי שנה, בבית הכנסת ’בית מנחם’ אשר בכפר-חב"ד, בארגון ועד הכפר. ההקפות השניות, תחלנה בשעה 20:30 בערב. באירוע, צפויים להשתתף כ-10,000 אלפים איש. ההקפות הללו, מושכות אליהן קהל אלפים מכל גוני הקשת, והשמחה נמשכת שעות ארוכות בליווי תזמורת.

’הקפות שניות’ המוניות, יתקיימו גם במערת המכפלה שבחברון, בארגון בית חב"ד בעיר האבות. קהל רב של חסידי חב"ד מכל רחבי הארץ, יגיע במוצאי החג אל מערת המכפלה, ויצטרף לעשרות משפחות של חסידי חב"ד, אשר יוצאים לחגוג את שמחת תורה בעיר האבות.

פרטים נוספים באתר חב"ד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן