חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

אסטרולוגיה בלי עין הרע הורוסקופ | צילה שיר-אל

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין ה-10 עד ה-17 ביולי 2019

מה צופנים לכם הכוכבים השבוע; האסטרולוגית המפורסמת צילה שיר-אל, מביאה לכם גולשי אתר כאן ישראל | https://kanisrael.co.il, את התחזית אסטרולוגית שבועית לבני כל המזלות לשבוע שבין ה-10 עד ה-719 ביולי 2019 ★ ילידי השבוע; כוכב התקשורת מרקורי יימצא בנסיגה בבית הכספים שלכם למשך כל החודש הקרוב. היזהרו מהוצאות ספונטניות שאינן מתוכננות מראש.
0
0
תחזית אסטרולוגית שבועית במזל סרטן
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין ה-10 עד ה-17 ביולי 2019

מזל חודש תמוז, הוא מזל סרטן, על שם מערכת הכוכבים דמויי הסרטן הנראים בשמים בחודש זה. זהו גם חודש רבייתם של סרטני המים המתרבים בימי חודש תמוז, ובחודש זה צימאונם גובר עקב החום הגדול. מקור שם החודש הוא בבלי על שם “דומוזו” אל הפריחה וההתעוררות ושלט בחודשי האביב (ניסן, אייר, סיוון).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בחודש תמוז עם בוא השלכת וקמילת הצמחים בטבע מת על פי האגדה האל תמוז. חודש תמוז, נחשב כחודש שבו אירעו צרות לעם ישראל. ב-י”ז בתמוז, נפרצו חומות ירושלים והוא יום שבו מתחילים ימי בין המצרים עד תשעה באב, יום חורבן בית המקדש. בקהילות ישראל נוהגים במנהגי אבלות בימי בין המצרים. 

חודש תמוז, הראשון בחודשי הקיץ בפרשת שמות נכתב “ותצפינהו שלושה ירחים“. על פי הזוהר הקדוש, שלושת החודשים המתחילים בחודש תמוז, טומנים בחובם שכינה ומתעורר כוח של דין בעולם.

כלומר, החודשים הבאים (תמוז, אב, אלול) הינם בעלי פוטנציאל נפיץ של; סכנות, כעסים, מריבות ותקלות מעבר לרגיל. חודשים אלו, נקראים “זמן של דינים” ויש לנהוג בזמנים אלו משנה זהירות בכל תחום בחיים.

מזל סרטן – מזל החודש

 מזל סרטן והתאמתו ליתר בני המזלות

טיפ לילידי השבוע: כוכב התקשורת מרקורי, יימצא בנסיגה בבית הכספים שלכם למשך כל החודש הקרוב. היזהרו מהוצאות ספונטניות שאינן מתוכננות מראש.

מזל טלה (Aries) מ – 20 במרץ עד 19 באפריל

מזל טלה
מזל טלה

אתם עסוקים מאוד עם המשפחה הקרובה לכם ואף עם הצעירים מכם במשפחה וייתכן שהם גם הילדים שלכם ולכן חשוב מאוד שתהיו שלמים עם העשייה שלכם בשלב הזה ולא תתנו לגחמות שונות לנהל אתכם.

השבוע יהיו לכם גם ימים יפים ואף מפנקים ואולם לא תרגישו שעובדה זו משמחת אתכם במיוחד בגלל כל האי נעימות שאתם חווים עם המשפחה הקרובה.

תקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכםמבחינה כלכלית זוהי תקופה לא בטוחה, כיוון שכוכב ההפתעות בשם אורנוס יכנס לנסיגה  בבית הכספים שלכם.

מזל שור (Taurus) מ – 20 באפריל עד 20 במאי

מזל שור
מזל שור

בשבוע הקרוב ואף בכל מהלך החודש הקרוב כוכב התקשורת מרקורי יהיה בבית המשפחה הקרובה שלכם ויעורר שם נושאים שעד היום לא היו פתוחים לדיון וחשיפה

והנה עכשיו נראה שאתם יודעים בדיוק איך אתם רוצים לשוחח ולפתור את הדברים ובעיקר מהו הקצב הנכון עבורכם להגיע לפתרון.

כוכב העשייה מארס נמצא אף הוא בבית המשפחה שלכם ולכן היזהרו מעשייה אימפולסיבית מדי.

★ מזל תאומים (Gemini)  מ 21 במאי עד 21 ביוני

מזל תאומים
מזל תאומים

בית הכספים שלכם מואר על ידי כוכבים מאוד משמעותיים כמו השמש בשמיים והכוכב וונוס שבאופן טבעי מקום ההשפעה שלו הוא נושא הכספים.

חשוב מאוד שתימנעו עכשיו מטעויות כלכליות ותהיו יותר קשובים לדעות ורעיונות של אנשים הקרובים לכם.

נסו להיעזר גם באנשי מקצוע שיעזרו לכם בנושאים רגישים אלה, כיוון שאתם לא תמיד רואים את העובדות כפי שהן ויכולים לנהוג בפזיזות.

מזל סרטן (Cancer) מ – 22 ביוני עד 21 ביולי

מזל סרטן
מזל סרטן

נראה שיש לכם הוצאות רבות אך אלה הוצאות שגורמות לכם שמחה כיוון שהן קשורות לבשורות משמחות ובעיקר בגלל שכוכב וונוס שאחראי על מערכות יחסים נמצא במזל שלכם ומעיד על כך שאתם בתקופה משמחת ומהנה.

בנוסף, כוכב מרקורי שאחראי על התקשורת נמצא אצלכם בבית הכספים כך שחשוב מאוד עבורכם להיות עם אצבע על הדופק ולבדוק כל הוצאה כלכלית

מזל אריה
מזל אריה

מזל אריה   (Leo) מ – 22 ביולי עד 22 באוגוסט

היחסים והרגשות האישיים שלכם נמצאים עכשיו במצב שבו אינכם רוצים לחשוף או לשתף אחרים במה שאתם מרגישים ומעדיפים לשמור את זה לעצמכם.

לאחרונה חוויתם אירועים מטלטלים שהראו לכם שכל מה שחשבתם שהוא ברור מאליו ממש לא כך .

כוכב התקשורת שיימצא בנסיגה במזל שלכם יראה לכם מהם נקודות החולשה שלכם ועל מה חשוב שתעבדו כדי לשפר.

מזל בתולה
מזל בתולה

מזל בתולה (Virgo) מ – 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

כוכב משמעותי כמו כוכב התקשורת שהוא גם הכוכב שלכם נמצא בנסיגה ומבקר בבית תת המודע שלכם, ולכן אתם צפויים לנושאים שונים שיעלו על פני השטח ואתם תידרשו לתת פתרונות.

עדיף שבשלב הזה תפעלו מאחורי הקלעים ותתכננו את המהלכים שלכם בצורה מחושבת על מנת שבהמשך תהיו רגועים ותוכלו לשתף פעולה עם אחרים שמעוניינים בקרבתכם.  

מזל מאזנים
מזל מאזנים

מזל מאזניים (Libra) מ – 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

בשבוע הקרוב ובחודש הקרוב יהיו מספר אירועים משמעותיים בקריירה שלכם וייתכן שגם תקבלו פרגון על העשייה שלכם,

אך איכשהו הדברים לא יוסיפו לכם נחת ולא תהיו מרוצים מהתוצאות.

כוכב התקשורת יהיה בחודש הקרוב בבית החברים והחברה שלכם כך שתוכלו לבדוק מיהם החברים האמיתיים שלכם ומיהם החברים שעליכם להיפרד מהם.

מזל עקרב
מזל עקרב

מזל עקרב (Scorpio) מ – 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

בחודש הקרוב נושאי קריירה עומדים בפניכם על הפרק ונראה שאתם עצבניים יותר מתמיד בגלל העובדה שאינכם יכולים לפעול באופן חופשי.

גם מבחינה כלכלית  נאלצתם להאט בגלל הנסיבות שנכפו עליכם.

מאחר וכוכב התקשורת עומד לבצע את נסיגתו בבית הקריירה שלכם נראה שאתם נמצאים בשלב שבו עימותים וסגירת חשבונות יהיו מהשבוע משמעותיים ביותר.

מזל קשת
מזל קשת

מזל קשת (Sagittarius) מ – 22  בנובמבר עד 21 בדצמבר

הכוכב סטורן שמביא קשיים ממשיך להכות בכם בנושא הכספי ובמיוחד באלה שנולדו בשליש הראשון של המזל.

בנוסף, נמצא כוכב נוסף ושמו נפטון שמטבעו מערפל ומטשטש ולכן עכשיו הדרך נראית לכם עדיין לא ברורה .

חשוב בשלב זה להתייעץ עם אנשי מקצוע. ייתכן וכוכב התקשורת מרקורי בנסיגתו יאיר לכם דברים שבעזרתם תוכלו לפעול בצורה חדשה ויעילה.

מזל גדי
מזל גדי

מזל גדי (Capricorn) מ – 22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם נמצאים בדיוק בתקופת חצי השנה שאחרי יום ההולדת שלכם ותקופה זו תמיד יפה לחשבונות נפש והפעם נראה שחשבונות אלה רבים ובמיוחד בתחום היחסים הבין אישיים.

אתם בשלב של התחלות חדשות, אך לא תמיד אתם מרוצים מהתוצאות.

בחודש הקרוב יימצא הכוכב וונוס במקום שאחראי על יחסים בין אישיים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ולכן מומלץ לכם להתרכז בתחום זה.

מזל דלי
מזל דלי

מזל דלי  (Aquarius) מ – 20 בינואר עד 18 בפברואר

מבחינה אישית אתם ממשיכים להיות בתוך בועה שבה נוח לכם להיות עם עצמכם ובעיקר אם לא באים אליכם בדרישות חדשות ומלחיצות.

בנושאי עבודה אתם עומדים בפני תקופה של שינויים אפשריים במקום העבודה ומעבר כוכב התקשורת בבית השותפויות שלכם יכול להעיד על כך שהשותפויות שלכם עומדות עכשיו למבחן והרבה תלוי ביכולת הסיבולת שלכם לא להגיב באימפולסיביות.

מזל דגים
מזל דגים

מזל דגים (Pisces) מ – 19 בפברואר עד 20 מרץ

מבחינה אישית אתם נמצאים בתקופה בה נפטון משפיע עליכם ואינכם רואים את הדברים בצורה אובייקטיבית למרות כל המאמצים שלכם בכיוון.

נושאי עבודה יהיו חשובים כיוון שאתם עובדים קשה מדי ובמידה ולא תיקחו את פסק הזמן המתאים יהיה זה הזמן שבו תרגישו חולשה פיזית ואנרגטית ולכן חשוב מאוד שתשמרו על עצמכם ועל הבריאות.

הרשו לעצמכם פסקי זמן למנוחה.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

התחזית הנה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

0
0דילוג לתוכן