מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל משה נעים

השר ארדן, אני והציוצים של עיתונאי-וטרינר ערד ניר

אליבא דה השר גלעד ארדן לעיתונאי ניר; " לדבריך, כי הם כבר מגיעים לשלב ההזוי... לא מדובר כאן ב"טרור חובבים" כמו שכינית אותו הערב באולפן - אלה לא חובבים. מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם לרצוח חפים מפשע...".
השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן וציוציו הצורמים של העיתונאי-וטרינר ערד ניר מחדשות ערוץ 2 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן וציוציו הצורמים של העיתונאי-וטרינר ערד ניר מחדשות ערוץ 2 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

העיתונאי, כתב, מגיש ועורך חדשות החוץ של ערוץ 2 בטלוויזיה, מר ניר ארד, הצליח “לשגע” או במילה אחרת מכובסת ומדויקת יותר לקומם אותי בדיוק ואולי יותר את השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן, כשפרסם ב”טוויטר” ציוץ דוחה וצרם שבו העביר ביקורת על חיסולו של המחבל /חיית האדם שחייו הקצרים נגדעו בצדק אתמול (מוצאי שבת) כשניסה לדקור שוטר משמר הגבול ב’צומת תפוח’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

ייאמר מיד וזאת מבלי להיכנס לתיאורים צבעוניים עד כמה הייתה פציעתו של הלוחם שהוגדר כפצוע קל (טוב שכך ) לא דבר של מה בכך, אלא נס. מצורף כאן למעלה צילום הסכין, שאם חס וחלילה היה נפצע מסכין דומה לה מר ניר כשהיה פורס מכיכר הלחם את פרוסת הלחם הוא מן הסתם היה אחוז בהלה שמא פתיל חייו התקצר

מר ארד, צריך לזכור, כי אבן, סכין אם ‘חיות אדם‘ משתמשים בהן הם גם; הורגים/רוצחים.

מר ניר, עורך חדשות החוץ של ‘ערוץ 2’ הוא גם אדם האמור להוות דוגמא אישית, ממש כמו איש ציבור, כי הוא גם איש ציבור, אולי בעל כורחו ואם הוא לא רוצה התואר הזה, ייאמר מיד, כי; כֵן הַמַּשְׂכִּיל בָּעֵת הַהִיא–יִדֹּם: כִּי עֵת רָעָה הִיא (עמוס, ה, יג) או יתכבד ויתפטר מתפקידו.

או יצהיר שהוא לא רק שמאלן הוא האימא אמאהיאאמאהיאאמא של השמאל הקיצוני בארץ הקודש אשר פוגע בדימוי חייליה וכוחות הביטחון של מדינת ישראל, המגנים גם על ילדיו ב’בועה התל אביבית‘.

העיתונאי ניר, צייץ, כך ממש; “נער בן 17 איים בסכין על לוחמי מג״ב. הם ירו בו למוות. לוחם מג״ב נפצע. מנתז-ירי לעבר הנער שמת! צה״ל יהרוס את בית המשפחה… #אמאהיאאמאהיאאמא“…

גם כבוד השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן, שאני מתוודה מתומכיו מבלי שהוא אפילו מכיר אותי וגם אני (כותב שורות אלו) לקחנו את הדברים קשה מאד.

 מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם

אמש (מוצאי שבת) פרסם השר ארדן, הודעת תגובה נזעמת בעמוד הפייסבוק שלו כשהתייחס לפרסום של עורך חדשות החוץ של ערוץ 2, מר ערד ניר, המדברת בעד עצמה. לא נגענו;

“הבטחתי לעצמי שלא אעסוק יותר בערד ניר אבל זה בלתי אפשרי . כל הקווים האדומים נחצים. אז תקשיב טוב ערד. לא הייתי מתייחס שוב לדבריך, כי הם כבר מגיעים לשלב ההזוי, אבל הואיל ואתה ראש דסק החוץ בחברת החדשות הגדולה בישראל, אין ברירה;

הנער” שניסה לשחוט ולרצוח היום את שוטר משמר הגבול בצומת תפוח הוא מחבל שפל, כן, כן, בדיוק כמו זה שדרס למוות בברצלונה 14 אנשים.

השוטרים הגיבורים שלנו, נטרלו אותו בדיוק כמו שצריך לעשות ולצערי מהירי נפגע אחד השוטרים. אני מקווה שאנחנו לא צריכים להתנצל שהשוטרים לא נתנו למחבל לרצוח אותם.

ועוד משהו, הבית של המחבל צריך להיהרס ויפה שעה אחת קודם.

אז זהו ערד, זה מה שקרה בצומת תפוח, הערב, ממש לא דומה לתיאור שלך בציוץ הנורא הזה. ולא, לא מדובר כאן ב”טרור חובבים” כמו שכינית אותו הערב באולפן – אלה לא חובבים.

מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם לרצוח חפים מפשע. ורק כשכולנו נבין זאת ונפעל יחד נגדם בכל הכח – ננצח“.

ארד ניר, העיתונאי, מורה מרצה, מתגאה בעובדה שיש לו ניסיון של 30 שנה בתחום עיתונות ולכן הוא ילמד את דור העתיד, למשל ב‘מכללה האקדמית נתניה’ מהי עיתונות אמתית, האמנם?

מה שעשה מר ניר, זו עיתונות אמתית? אליבא דה השר גלעד ארדן לעיתונאי ניר; ” לדבריך, כי הם כבר מגיעים לשלב ההזוי… לא מדובר כאן ב”טרור חובבים” כמו שכינית אותו הערב באולפן – אלה לא חובבים.

מי ששחט משפחה שלמה בחלמיש ומי שרצח 14 אנשים בברצלונה אלו רוצחים אכזריים בארץ ובעולם שהפרשנות שלהם לדת האסלאם שלהם מניעה אותם לרצוח חפים מפשע” – סיכם כבוד השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן.

 אסור לשכוח, כי מר ארד ניר, הוא כהגדרתו עיתונאי במקצועו ו… וטרינר בהשכלתו, זה אולי מסביר לכם משהו לגבי חיות האדם?

מר ניר ארד על פי דבריו הוא בעל שליטה בשפה הבינלאומית אֶסְפֶּרַנְטוֹ (Esperanto)  שהיא על פי ויקיפדיה שפה מתוכננת שנוצרה ב-1887 על ידי אליעזר לודוויג זמנהוף, שייעד אותה להפוך לשפתו השנייה של כל אדם בעולם, לצד שפת האם שלו.

אספרנטו היא כיום השפה המדוברת ביותר מבין השפות המתוכננות. דוברים אותה בין מיליון ל-1.5 מיליון (כשפה שנייה) עצתי לך מר ניר, צא ולמד את השפה המקיפה אותנו; ‘ערבית‘ (اللغة العربية) אותה דוברים רק כ-420,000,000 של אוכלוסיות ערביות ברחבי העולם כולו.

אבל גם צפון אפריקה והמזרח התיכון, כן, שלנו, זה שרק קו ירוק חיוור-דמיוני, מפריד בינינו לאסון שלא נדע לעולם (!) מחלק מאותם דוברי שפה.

תחילת מאבקם של חלק, נאמר, מדוברי השפה הערבית הוא ב… יהודים ובשחרור ארץ ישראל, נעשה כבר כיום בשנת 2017 באמצעים הבאים; אבנים, סכינים, קטיושות, קסאמים, טילים ובתכנון מתקדם אם כל הפצצות שכיום היא רק כדוגמית לבאות.

כעורך חדשות החוץ של ערוץ 2, אתה יודע מה עשתה אז במהלך מלחמת העולם השנייה על ידי ארצות הברית ה”אימא אמאהיאאמאהיאאמא של כל הפצצות” לעיר הִירוֹשִימַה (広島市) שביפן, שהתפרסמה בעקבות הפצצתה ב’פצצת אטום’ שכינוייה היה… “ילד קטן“.

נכון לשנת 2010, חיים בעיר הירושימה כ- 1.17 מיליון תושבים, שטחה 905 קמ”ר כאשר שטחה של כל מדינת ישראל בגבולות הקו הירוק 20,770 קמ”ר.

ועוד הערה, מצדי, אסור לשכוח, כי מר ארד ניר, הוא כהגדרתו עיתונאי במקצועו ו… וטרינר בהשכלתו, זה אולי מסביר לכם משהו לגבי אהדתו את חיות האדם?
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

1 Comment

  • מפליא אותי רק דבר אחד שאיש לא שם לב ולא אמר, כי אותו מחבל בן 17 (רק ילד), הלך במטרה לרצוח חיילים שגם הם רק בני 18 וגם הם רק ילדים והם הילדים שלנו.

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן