מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

ההסתדרות, הכריזה על סכסוך עבודה ב’חברת הוט מובייל’

הרקע לסכסוך: מבוי סתום במשא ומתן על ההסכם הקיבוצי ◄ יו”ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק, יקי חלוצי; “אני קורא לחברה לגלות אחריות ולמנוע את העמקת המשבר” ◄ ועד העובדים: “נזכיר לחברה, כי עובדי הוט מובייל, מאוחדים וחזקים וכי אין בכוונתם לוותר על מה שמגיע להם”.
ההסתדרות, הכריזה על סכסוך עבודה ב’חברת הוט מובייל’
ההסתדרות, הכריזה על סכסוך עבודה ב’חברת הוט מובייל’

בעקבות מבוי סתום במשא ומתן בין ההסתדרות ולבין נציגי ועד עובדי ’חברת הוט מובייל’ על הסדרת תנאי העובדים בהסכם קיבוצי, הכריזה ההסתדרות, הכריזה סכסוך עבודה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ניסיונות ההידברות בין הצדדים בנוגע ל-הסכם הקיבוצי, נמשכים כבר כמה חודשים, אך עד כה ללא תוצאות. הנהלת החברה ממשיכה להציג עמדות קשיחות ובלתי מתפשרות תוך קידום מהלכים חד-צדדיים בחברה – מהלכים שלהם השלכות על עתיד העובדים וגורלם.

דובר ההסתדרות מר יניב לוי, מסר לעיתונות, כי ב”הוט מובייל” מועסקים כיום כ-350 עובדים אשר התארגנו בהסתדרות בחודש אפריל 2014. באותה שנה ולאחר מאבק משפטי ממושך, בית הדין האזורי לעבודה בת”א, קבע, כי חברת הוט מובייל, הפרה את הוראות ’חוק הסכמים קיבוציים’ כאשר ניסתה לסכל את ההתארגנות של עובדיה.

כבוד השופטת נטע רות, אף הורתה על תשלום פיצוי חסר תקדים בגובה מיליון שקל שהוטל על חב’ “הוט מובייל” בגין פעולותיה לפגיעה ב’חופש ההתארגנות’.

יו”ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט ו-ההיי-טק בהסתדרות, מר יקי חלוצי, אמר, כי; “לאחר ניסיונות רבים לגשר על הפערים ולפתור את המחלוקות בדרך של הידברות, הנהלת הוט-מובייל, ממשיכה להתבצר בעמדותיה ולהתנהל בחוסר תום לב. אי אפשר גם לגרור רגליים במשא ומתן וגם לערוך שינויים אשר משפיעים לרעה על עובדי החברה.

ההנהלה לא הותירה בפני העובדים שום ברירה מלבד, יציאה לצעדים ארגוניים ו’הסתדרות העובדים הכללית החדשה’ ששמה בראש מעייניה את טובת העובד ופועלת בכל המישורים על מנת להגן על זכויותיו במקום עבודתו, תמשיך להעניק לעובדים את כל הגיבוי הנדרש. אני קורא לחברה לגלות אחריות ולמנוע את העמקת המשבר”.

יו”ר וועד העובדים מר תומר מושקוביץ’, נמסר, כי; “עובדי ’הוט מובייל’ הם המנוע שהופך את החברה לחברה צומחת גם בתנאי השוק הנוכחיים. רק לפני מספר חודשים, נערכו בחברה חגיגות ה”לקוח המיליון”, עם זאת, נראה, כי הנהלת החברה בוחרת להתעלם מעובדה זו, ולהגיש לנו הצעות מעליבות.

אי לכך, לא נותרה כל ברירה בידינו אלא לשוב ולהזכיר לחברה, כי עובדי הוט מובייל, מאוחדים וחזקים וכי אין בכוונתם לוותר על מה שמגיע להם”.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן