פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רעננה

איכות השלטון אל עיריית רעננה: לסיים מיד ההתקשרות עם היועצת המשפטית עירית גל

0
0

התנועה לאיכות השלטון, פנתה פעם נוספת אל עיריית רעננה, בדרישה, כי תופסק לאלתר ההתקשרות עם היועצת המשפטית של וועדת תכנון ובנייה עו”ד עירית גל. לדעת התנועה, התקשרות עם עורכת הדין גל, גורמת לבזבוז כספים בלתי-נסבל של העירייה, וסותרת את הדין ואת ההלכה לפיהם היועצת המשפטית בכל וועדה מקומית לתכנון ובנייה של עירייה, צריכה להיות עובדת העירייה.
איכות השלטון אל עיריית רעננה: לסיים מיד ההתקשרות עם היועצת המשפטית עירית גל
איכות השלטון אל עיריית רעננה: לסיים מיד ההתקשרות עם היועצת המשפטית עירית גל

התנועה לאיכות השלטון בישראל, ממשיכה בהליכים נגד התקשרות עיריית רעננה עם עו”ד עירית גל, היועצת המשפטית של וועדת תכנון ובנייה של העירייה. התנועה, פנתה שוב באמצעות עו”ד דניאל דושניצקי, אל עיריית רעננה, בדרישה, כי ההתקשרות עם עו”ד גל, תופסק לאלתר, מאחר וזו סותרת את הדין וההלכה לפיה יועץ משפטי בוועדה מקומית לתכנון ובנייה חייב להיות עובד עירייה ולא להתקבל כשירות חיצוני.

התנועה לאיכות השלטון, מדגישה, שוב, בפני עיריית רעננה, כי ’חוק הרשויות המקומיות’ קובע, כי היועץ המשפטי של עירייה, יהא; ’עובד העירייה’. כמו כן, על פי חוק היועץ המשפטי של העירייה, יהיה אף היועץ המשפטי של ועדותיה, לרבות ובמיוחד ב’וועדה המקומית לתכנון ובניה’.

נוכח קביעות החוק, מדגישה התנועה לאיכות השלטון באמצעות עו”ד דניאל דושניצקי, כי; “בפני העירייה, כי ועדה מקומית לתכנון ובניה, איננה יכולה לסמוך ידיה על דרך הכלל על חוות דעת משפטיות חיצוניות, כפי שכרגע נעשה בוועדה; “נדמה, כי התקשרות הוועדה כדרך קבע עם עו”ד גל, מהווה כפילות מיותרת, בזבזנית ובלתי-יעילה, שאין לה מקום ברשוּת מנהלית סבירה”.

“בשל החשיבות הרבה של הנושא ובזבוז הכספים הבלתי-נסבל של העירייה, נבקשכם להשיב למכתבנו זה בהקדם האפשרי ולא יאוחר מיום 21.05.2014”. עו”ד דושניצקי מוסיף ומתריע, כי; “העדר מענה ענייני, כאמור, יחייבנו לשקול ברצינות פנייה לערכאות”.

עו”ד דושניצקי הדגיש בפנייתו אל עיריית רעננה ונציגיה; מר איתן גינזבורג, עו”ד סגן ומ”מ ראש עיריית רעננה, גב’ דפנה קינן, עו”ד היועצת המשפטית של עיריית רעננה.

כמו כן, שיגרה התנועה לאיכות השלטון באמצעות עו”ד דניאל דושניצקי, העתק מן מכתב הפנייה אל מר יהודה זמרת, עו”ד היועץ המשפטי של משרד הפנים.

אי לכך, התנועה לאיכות השלטון, קוראת ל’עיריית רעננה’ להביא לסיום ההתקשרות עם עו”ד גל לאלתר, ולהותיר את הייעוץ המשפטי לוועדה תחת אחריותו המלאה של מוסד היועץ המשפטי לעירייה.

זאת ועוד, באם עיריית רעננה, מעוניינת ב’יועץ משפטי חיצוני’ קבוע לוועדה ומבלי לגרוע מן הטענה, כי הדבר סותר את הוראות הדין, עליה לפעול לפי ההלכה הרווחת באשר להתקשרות רשות מקומית למתן שירותים – לצאת ולפרסם למכרז חדש, אשר יבטיח טוהר מידות, יעילות ושוויון.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן