ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מימונה-Mimouna

לוד: לכבוד המימונה, עובדי עירייה והתושבים יכינו את המופלטה הגדולה בעולם

עובדי עיריית לוד, הכינו לצורך טיגון המופלטה, מחבת ענקית בקוטר של 3 מ’ שתוצב ברחבת החגיגות. העירייה פנתה ל’מאפיית אנג’ל’ בעיר וקיבלו הדרכה כיצד לטפל בבצק שיכיל 15 ק”ג קמח, וכ- 12 ליטר שמן ומים ◄ את המופלטה יכינו תושבים מקומיים, לבושים בתלבושות מרוקאיות מסורתיות כשברקע תתנגן מוסיקה מזרחית.
לוד: לכבוד המימונה, עובדי עירייה והתושבים יכינו את המופלטה הגדולה בעולם
לוד: לכבוד המימונה, עובדי עירייה והתושבים יכינו את המופלטה הגדולה בעולם

בעיריית לוד, מבטיחים, כי השנה, יחגגו את ה’מימונה’ בגדול. תושבי העיר, יכינו לכבוד המימונה את המופלטה (Mofletta) הגדולה בעולם אשר תגיע לקוטר של 3 מטרים וינסו להיכנס ל’ספר השיאים של גינס’ ולשבור את השיא של התאחדות המלונות בעיר אילת שנקבע ב-2002 והוא עומד על 2.5 מטרים.

כחלק ממיתוגה החדש של העיר כ”פסיפס של תרבויות”, מוביל ראש העיר לוד, עו”ד יאיר רביבו, מדיניות חדשה להעשיר את אירועי התרבות העירוניים אשר צומצמו בעבר ונחסכו מתושבי העיר בשנים האחרונות תחת הועדות הקרואות שניהלו את העיר לוד.

בתוך כך, החליט ראש העיר מר רביבו, לקיים השנה את חגיגות המימונה בפארק העירוני ולהאיר את לוד בחגיגה מרוקאית מסורתית, הכוללת אומנים מהשורה הראשונה, תלבושות ססגוניות, תפאורה אותנטית וגולת הכותרת, כאמור; ’הכנת המופלטה הגדולה בעולם’.

יאיר רביבו, ראש עיריית לוד

דובר עיריית לוד, מר יורם בן ארוש, מסר לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; לצורך טיגון המופלטה, הכינו עובדי עיריית לוד, מחבת ענקית בקוטר של 3 מטרים אשר תוצב ברחבת החגיגות.

נודע, כי נציגי העירייה, פנו ל’מאפיית אנג’ל’ בעיר וקיבלו הדרכה כיצד לטפל בבצק שיכיל 15 ק”ג קמח, וכ- 12 ליטר שמן ומים.

את המופלטה, יכינו תושבים מקומיים, לבושים בתלבושות מרוקאיות מסורתיות כשברקע תתנגן מוסיקה מזרחית. על האתגר העצום מנצח ראש העיר מר יאיר רביבו, בשאיפה להכניס את העיר לוד ל’ספר השיאים של גינס’.

“תרבחו ותסעדו…”.

לרגל חגיגות המימונה התשע”ד, מכינים תושבי העיר לוד את המופלטה הגדולה בעולם בניסיון לשבור את שיא גיניס | צילום: RDS – דוברות עיריית לוד
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן