קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

ראש השנה

ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה

ראש הממשלה מר נתניהו; "אני גם מאחל לכם, שתצאו לבלות בחגים, תבלו בארץ היפה שלנו, ארץ אבותינו וארץ עתידנו ותיהנו. אני בטוח שאנחנו נוכל להמשיך לנווט את ספינת המדינה. אנחנו מחויבים לשמור על הביטחון, על מקומות העבודה, על הכלכלה מול איזור רוגש וסוער, מול כלכלה עולמית לא יציבה…".
ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע
ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, פרסם באמצעות סרטון ב’יוטיוב’ לעם היושב בציון, ובכל תפוצותיו את פועלה של הממשלה בראשותו בשנה החולפת תשע"ב – משחרור החייל גלעד שליט ועד המאבק במהגרים מאפריקה וכן את ברכתו לרגל השנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה.

הטיימליין (Timeline) תצוגה המאפשרת להציג באופן כרונולוגי את חיי המותג של משרד ראש ממשלת ישראל, לשנת תשע"ב, וצופה לשנה הבאה תשע"ג. כותב ראש הממשלה מר נתניהו; "השנה החולפת, הייתה גדושה בעשייה. החלטתי לבחור בכל חודש אירוע אחד ממה שעשינו , בואו נראה;

● ב-תשרי, החזרנו אל גלעד שליט מהשבי.
● ב-חשוון, חנכנו את בית הספר לרפואה בצפת.

● ב-כסלו, אישרנו את התכנית המקיפה לטיפול בתופעות המסתננים הבלתי חוקיים.

● ב-טבת, הכנסנו לתוקף את הטבות המס שאישרנו ל’הורים עובדים’ לילדים קטנים.

● ב-שבט, אישרנו את סלילת קו הרכבת ל’אילת’.

● ב-אדר, המראתי לארה"ב ואמרתי דברים ברורים בפני הוועידה השנתית של אייפק בעניין איראן, בהם המשפט; "If it walks like a duck and it quacks like a duck – It’s a duck, but this duck is a nuclear duck".

● ב-ניסן, דיווח בנק ישראל ש’המשק הישראלי צמח’ בשיעור גבוה מרוב מדינות העולם המערבי.

● ב-אייר, הכנסנו מפעילים חדשים ל’שוק הסלולארי’.

● ב-סיוון, אישרנו טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 12.

● ב-תמוז, יצאנו בקמפיין בינלאומי שהדגיש את הטכנולוגיה הישראלית החדשנית להגנת הסביבה.

● ב-אב, השלמנו הקמת 200 ק"מ של גדר הגבול עם מצרים.

● ב-אלול, התחלנו את שנת הלימודים עם מהפכה – חינוך חינם מגיל 3.

ראש הממשלה מר נתניהו, מציין, בברכתו לתושבי המדינה, כי; "אלה רק כמה מהדברים שעשינו בשנה החולפת. אנחנו מסתכלים קדימה על השנה הבאה, ואני רוצה קודם כל לאחל לכם שזאת תהיה שנה טובה לכל אחד ואחת מכם, למשפחות שלכם, לילדים שלכם, להורים שלכם. קודם כל שנה של בריאות, ונחת.

אני גם מאחל לכם, שתצאו לבלות בחגים, תבלו בארץ היפה שלנו, ארץ אבותינו וארץ עתידנו ותיהנו. אני בטוח שאנחנו נוכל להמשיך לנווט את ספינת המדינה.

אנחנו מחויבים לשמור על הביטחון, על מקומות העבודה, על הכלכלה מול איזור רוגש וסוער, מול כלכלה עולמית לא יציבה. אנחנו צריכים להמשיך לנווט את ספינת המדינה.

חג שמח לכולכם, שנה טובה!"

ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה, באיור ובחתימתו האישית
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן