בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

ראש השנה

ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה

ראש הממשלה מר נתניהו; "אני גם מאחל לכם, שתצאו לבלות בחגים, תבלו בארץ היפה שלנו, ארץ אבותינו וארץ עתידנו ותיהנו. אני בטוח שאנחנו נוכל להמשיך לנווט את ספינת המדינה. אנחנו מחויבים לשמור על הביטחון, על מקומות העבודה, על הכלכלה מול איזור רוגש וסוער, מול כלכלה עולמית לא יציבה…".
ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע
ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, פרסם באמצעות סרטון ב’יוטיוב’ לעם היושב בציון, ובכל תפוצותיו את פועלה של הממשלה בראשותו בשנה החולפת תשע"ב – משחרור החייל גלעד שליט ועד המאבק במהגרים מאפריקה וכן את ברכתו לרגל השנה החדשה תשע"ג, הבאה עלינו לטובה.

הטיימליין (Timeline) תצוגה המאפשרת להציג באופן כרונולוגי את חיי המותג של משרד ראש ממשלת ישראל, לשנת תשע"ב, וצופה לשנה הבאה תשע"ג. כותב ראש הממשלה מר נתניהו; "השנה החולפת, הייתה גדושה בעשייה. החלטתי לבחור בכל חודש אירוע אחד ממה שעשינו , בואו נראה;

● ב-תשרי, החזרנו אל גלעד שליט מהשבי.
● ב-חשוון, חנכנו את בית הספר לרפואה בצפת.

● ב-כסלו, אישרנו את התכנית המקיפה לטיפול בתופעות המסתננים הבלתי חוקיים.

● ב-טבת, הכנסנו לתוקף את הטבות המס שאישרנו ל’הורים עובדים’ לילדים קטנים.

● ב-שבט, אישרנו את סלילת קו הרכבת ל’אילת’.

● ב-אדר, המראתי לארה"ב ואמרתי דברים ברורים בפני הוועידה השנתית של אייפק בעניין איראן, בהם המשפט; "If it walks like a duck and it quacks like a duck – It’s a duck, but this duck is a nuclear duck".

● ב-ניסן, דיווח בנק ישראל ש’המשק הישראלי צמח’ בשיעור גבוה מרוב מדינות העולם המערבי.

● ב-אייר, הכנסנו מפעילים חדשים ל’שוק הסלולארי’.

● ב-סיוון, אישרנו טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 12.

● ב-תמוז, יצאנו בקמפיין בינלאומי שהדגיש את הטכנולוגיה הישראלית החדשנית להגנת הסביבה.

● ב-אב, השלמנו הקמת 200 ק"מ של גדר הגבול עם מצרים.

● ב-אלול, התחלנו את שנת הלימודים עם מהפכה – חינוך חינם מגיל 3.

ראש הממשלה מר נתניהו, מציין, בברכתו לתושבי המדינה, כי; "אלה רק כמה מהדברים שעשינו בשנה החולפת. אנחנו מסתכלים קדימה על השנה הבאה, ואני רוצה קודם כל לאחל לכם שזאת תהיה שנה טובה לכל אחד ואחת מכם, למשפחות שלכם, לילדים שלכם, להורים שלכם. קודם כל שנה של בריאות, ונחת.

אני גם מאחל לכם, שתצאו לבלות בחגים, תבלו בארץ היפה שלנו, ארץ אבותינו וארץ עתידנו ותיהנו. אני בטוח שאנחנו נוכל להמשיך לנווט את ספינת המדינה.

אנחנו מחויבים לשמור על הביטחון, על מקומות העבודה, על הכלכלה מול איזור רוגש וסוער, מול כלכלה עולמית לא יציבה. אנחנו צריכים להמשיך לנווט את ספינת המדינה.

חג שמח לכולכם, שנה טובה!"

ברכת ראש הממשלה מר בנימין נתניהו לשנה החדשה, באיור ובחתימתו האישית
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן