ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מטבח מיוחד

ארי לוסין מיישוב עשרת כבש את המקום הראשון באליפות כובשי הזיתים של ישראל בגבעת ברנר

במקום השני זכתה הכובשת מיקה באר ובמקום השלישי, זכה הכובש זיו בית אור שבשנתיים האחרונות הוכתר כזוכה במקום הראשון ◄ אליפות כובשי הזיתים שהתקיימה בקיבוץ גבעת ברנר, עמדה בסימן הזית כסמל השלום ◄ באירוע השתתפו כובשי זיתים ערבים ויהודים
ארי לוסין מיישוב עשרת כבש את המקום הראשון באליפות כובשי הזיתים של ישראל בגבעת ברנר
ארי לוסין מיישוב עשרת כבש את המקום הראשון באליפות כובשי הזיתים של ישראל בגבעת ברנר

הזוכה במקום הראשון באליפות כובשי הזיתים השנתית של משתלות גבעת ברנר הוא ארי לוסין מיישוב עשרת שבאזור השפלה ליד המועצה המקומית גדרה, שזכה עם זיתים ממולאים בגבינה מלוחה, פלפל אדום וצנובר.

אליפות כובשי הזיתים השנתית התקיימה ביום שישי (16.1.09) מטעם “משתלות גבעת ברנר”. בארוע התקבצו כובשי זיתים ערבים ויהודים מרחבי הארץ, כדי להתחרות על תואר כובש הזיתים הטוב במדינה.

מתכון כבישה נוסף של המנצח שזכה לפופולאריות רבה הוא זיתים כבושים עם סלרי ובצל. מעבר לתואר הנחשק, לוסין, זכה גם בעץ זית מתנת משתלות גבעת ברנר.

במקום השני זכתה הכובשת מיקה באר ובמקום השלישי, זכה הכובש זיו בית אור, אשר בשנתיים האחרונות הוכתר כזוכה במקום הראשון.

האירוע נערך במעמד פרופ’ שמעון לביא, המשמש נשיא ארגון הזית העולמי של האו”ם ו-גדי הורביץ, מנכ”ל מועצת הזית. חובבי האוכל שהגיעו להצביע נהנו מהטעמים המגוונים עליהם עמלו הכובשים.

מידע על מפגשים נוספים בנושאי גינון ואוכל באתר משתלות גבעת ברנר: www.gardens.co.il




אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן