ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מטבח מיוחד

תחרות כובשי הזיתים 2009 יוצאת לדרך במעמד נשיא ארגון הזית העולמי של האו”ם

כובשי זיתים ערבים ויהודים המתקבצים יחדיו להפנינג בסימן השלום יתמודדו על התואר הנחשק של כובש הזיתים הטוב במדינה. ההתקבצות סביב הזית שמסמל את השלום ◄ התחרות תיערך ביום שישי, 16 בינואר, במשתלות גבעת ברנר
תחרות כובשי הזיתים 2009 יוצאת לדרך במעמד נשיא ארגון הזית העולמי של האו
תחרות כובשי הזיתים 2009 יוצאת לדרך במעמד נשיא ארגון הזית העולמי של האו”ם

כובשי זיתים ערבים ויהודים מרחבי הארץ יתקבצו לויכוח על הכיבוש, רק שהפעם הויכוח יעסוק בכיבוש זיתים במלח. קיימים אינספור מתכונים לכבישת זיתים, כמספר הכובשים כך מספר הנוסחאות “הסודיות” להכנת הזית הטוב ביותר. ביום שישי הקרוב (16.1.09) יפגשו כובשי הזיתים להתמודדות השנתית על תואר כובש הזיתים הטוב במדינה. הזוכה במקום הראשון, יקבל עץ זית במתנה.

את הכובשים שמתקבצים יחדיו להפנינג בסימן השלום, יכנס בהרצאה פרופ’ שמעון לביא, המשמש נשיא ארגון הזית העולמי של האו”ם.

האירוע שיערך בין השעות 10:00-13:00, יהיה חגיגה לחובבי האוכל.

המבקרים, יוזמנו להסתובב בין הדוכנים, לטעום מהזיתים ולדרג על פי חוות דעתם ולשונם. באירוע ייטלו חלק מועצת הזית ויצרני שמן זית מכל הארץ אשר יביאו ממיטב מוצריהם.

ההשתתפות חופשית ואינה כרוכה בתשלום.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן