קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

מזג אוויר

מד"א: תינוקות, ילדים, קשישים ומוגבלים הכינו עצמכם לשרב הגדול

אם מופיעים סימני התייבשות, יש להפסיק כל פעילות גופנית ולשהות במקום מוצל וקריר ולהרבות בשתייה אף מעבר לתחושת הצימאון ■ לשתות כמויות מספיקות של נוזלים מעבר לתחושת הצימאון
מד
מד"א: תינוקות, ילדים, קשישים ומוגבלים הכינו עצמכם לשרב הגדול

השירות המטאורולוגי הישראלי, שבבית דגן, פרסם את תחזית מזג האוויר, ממנה עולה, כי גל חום כבד מאוד וממושך יחל מהיום שישי 22/06/07 ובשבת (23/6/2007), ועד ליום שני (25/6/2007), הבא. היום, תהייה עליה נוספת של הטמפרטורה. מזג אוויר שרבי ישרור בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. תחול הכבדה בעומס החום.

ביום ראשון (24/6/2007), צפוי מזג אוויר שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. עומס חום כבד ברוב האזורים.

ביום שני (25/6/2007), שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף. עומס חום כבד ברוב האזורים. שרבי בהרים ובפנים הארץ והביל במישור החוף.

כאמור, על פי התחזית בסוף בשבוע אמור לפקוד את כל אזורי הארץ שרב כבד ובמלוא עוצמתו, והטמפרטורות יגיעו לשיא של כל הזמנים בתקופה זו של השנה. השרב הכבד שישורר בכל חלקי הארץ עלול לסכן חיי אדם, לרבות – תינוקות, ילדים וקשישים.

"את האקלים עצמו איננו יכולים לשנות" – אומרים אנשי מד"א (מגן דוד אדום) – "אולם הפעולות החשובות שאנו יכולים לעשות זה מניעה מפגיעת האקלים – להקפיד על שתייה מרובה של נוזלים ולהתאים את הבגדים למזג האוויר ולשעות הפעילות".

להלן המלצות מחלקת הדרכה של מד"א למניעת התייבשות;

• יש לשתות כמויות מספיקות של נוזלים מעבר לתחושת הצימאון, ומומלץ לחלק את הכמות לכמויות קטנות.

• יש להקפיד על מנוחה במקום מוצל וקריר.

• שתייה קרירה עדיפה משתייה חמה.

• אם מופיעים סימני התייבשות, יש להפסיק כל פעילות גופנית ולשהות במקום מוצל וקריר ולהרבות בשתייה אף מעבר לתחושת הצימאון.

• במידה ומופיעים סימני פגיעת חום יש להזעיק את מד"א (טלפון שמספרו 101).

בינתיים התחילו בכמה פעולות עד בוא צוותי מד"א;

•קירור מיידי של הנפגע,

•הפשטה מבגדיו,

•התזת מי ברז,

•השבת רוח על גופו.

בימים החמים ובתנאי שרב יש לשים לב במיוחד לתינוקות, ילדים, קשישים ומוגבלים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן