קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדרה

היסטוריה בעיר חדרה אחרי 40 שנה סוף לפיאצה

היום הוחל בעבודות לפתיחתה של הפיאצה בעבודות שיתפרסו במשך כשנה על פני אורך דרך של 350 מטר ■ בתחילת חודש מאי יחלו העבודות בכניסה המערבית לחדרה מכביש החוף למרכז העיר להפרדה מפלסית עילית הכוללת גשר באורך של כ-180 מטר
היסטוריה בעיר חדרה אחרי 40 שנה סוף לפיאצה
היסטוריה בעיר חדרה אחרי 40 שנה סוף לפיאצה

העיר חדרה נמצאת בעיצומה של השנה הגדולה והחשובה בתולדותיה. ראש עיריית חדרה חיים אביטן אשר הפך בתוך כשנה וחצי את חדרה לאחת מהערים המוערכות בשלטון המקומי, הוציא השבוע לדרך את פרוייקט פתיחתה של הפיאצה, שהינו הפרוייקט התחבורתי והחזותי החשוב ביותר שהתבצע בעיר בעשורים האחרונים. משך 40 השנים האחרונות רחוב הרברט סמואל במרכז העיר סגור לתנועה, נתון אשר מנע את המשך התפתחותה של העיר ושדרוג מרכזה.

מטרתו של הפרוייקט בראש ובראשונה לשפר את חזות מרכז העיר, לפתוח את הפיאצה ולהחיות את מרכז העיר הנגיש לתושבים. הדגש בתוכנית העירונית הינו על שילוב בין נוחות הולכי הרגל לרבות נתיבי הליכה מוסדרים, פינות ישיבה וכדומה לבין הנוסעים בדרך. מעשית מקטע העבודה בין שני מעגלי התנועה בצומת הרברט סמואל – הלל יפה ובצומת הרברט סמואל – רוטשילד יהווה "שער" למרכז העיר.

העבודות יתפרסו במשך כשנה על פני אורך דרך של 350 מטר ויכללו; כבישים וחניות מרוצפים, מדרכות, ביצוע קווי מים, ביוב קווי ביוב, ניקוז, תאורה, גינון, ריהוט רחוב, הורדת תשתית עילית של חברת חשמל אל מתחת לפני הקרקע, טיפול בקווי בזק, טיפול בקווי כבלים ועוד.

העבודות ימשכו כשנה בעלות של כ-10 מיליון שקלים. בשלב הראשון יתבצעו העבודות בפיאצה עצמה ובקטע הדרומי בין הלל יפה לפיאצה. בשלב השני עבודות בקטע הצפוני שבין הלל יפה לפיאצה. בשלב השלישי עבודות בקטע הדרומי שבין הפיאצה לרוטשילד ובשלב האחרון השלמות בכל שטחי העבודה וביצוע פיתוח סופי.

במקביל החלה העירייה בביצוע עבודות פיתוח ברחוב חטיבת גולני לסלילת ציר תנועה נוסף מהעיר לשכונת בית אליעזר בקטע שבין רחוב ירושלים עד לכיכר הספורטן.

במסגרת העבודות יבוצעו; סלילת כבישים, פיתוח מדרכות, עבודות מים, ביוב וניקוז, עבודות תאורה, גינון ונוף ועבודות תשתיות חוץ.

הפרויקט בעלות 26 מיליון שקלים ימשך כשנתיים. בנוסף, כבר במהלך החודש הקרוב יחלו העבודות לבניית שוק תיירותי חדש בחדרה במקומו של השוק הישן, המוזנח והמסוכן אשר היווה "פרונקל" במרכז העיר מזה עשרות שנים.

בתוך כך בתחילת חודש מאי יחלו בכניסה המערבית לחדרה מכביש החוף למרכז העיר העבודות להפרדה מפלסית עילית הכוללת גשר באורך של כ-180 מטר וברוחב של כ-28 מטר לרבות רמפות באורך של כ-400 מטר וכבישים באורך של כ-2.5 ק"מ. בפרויקט יושקעו 77 מיליון שקלים והוא יסתיים בסוף 2008.

הפיצה בעיר חדרה: משך 40 השנים האחרונות רחוב הרברט סמואל במרכז העיר סגור לתנועה
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן