מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בנקים

1.5 מיליון דולר יקזזו השפעת הפקת הגז בשער החליפין

בנק ישראל, מעריך, כי ההשפעה הכוללת של הפקת הגז על מאזן התשלומים תסתכם בשנת 2018 ב-1.5 מיליארד דולר, סכום זהה להערכת הבנק לגבי ההשפעה על מאזן התשלומים בשנת 2017 והבנק, ירכוש בשנת 2018 בהתאם מטבע חוץ (מטח) וימשיך לפעול בשוק מטבע חוץ במקרה של תנודות חריגות בשער החליפין, שאינן תואמות את התנאים הכלכליים הבסיסיים או כששוק מטבע חוץ אינו מתפקד כיאות.
0
0
שוק מטבע חוץ בנק ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
שוק מטבע חוץ בנק ישראל | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בנק ישראל, צפוי החל משנת 2018 לרכוש בשנים הבאות מטבע חוץ בהתאם לאומדן ההשפעה של הפקת הגז על מאזן התשלומים. כך הודיע בנק ישראל, היום (חמישי, ה’ בכסלו, התשע”ח) אשר ציין גם, כי הערכות הבנק להשפעה הכוללת על מאזן תשלומים כתוצאה מהפקת הגז ורכישות מטבע חוץ (מטח) יעודכנו מעת לעת ויפורסמו לציבור.

  ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

כפי שהצהיר בנק ישראל בתאריך 13.5.2013, הבנק, ירכוש בשנים הבאות מטבע חוץ (מטח) בהתאם ל’אומדן ההשפעה של הפקת הגז’ על מאזן התשלומים.

הערכות הבנק להשפעה הכוללת על מאזן תשלומים כתוצאה מהפקת הגז ורכישות מטבע חוץ, יעודכנו מעת לעת ויפורסמו לציבור.

מדוברות והסברה כלכלית של בנק ישראל, מסרה הגב’ מיטל רפאלי לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי; בנק ישראל, מעריך, כי ההשפעה הכוללת של הפקת הגז על מאזן התשלומים תסתכם בשנת 2018 ב-1.5 מיליארד דולר, סכום זהה להערכת הבנק לגבי ההשפעה על מאזן התשלומים בשנת 2017 והבנק, ירכוש בשנת 2018 בהתאם מטבע חוץ (מטח).

תוכנית רכישות זו, מהווה כלי נוסף ב-מדיניות המוניטרית של בנק ישראל ומדיניות שער החליפין העיקבית איתה.

מבנק ישראל, נמסר, עוד, כי הבנק ימשיך לפעול בשוק מטבע חוץ (מטח) במקרה של תנודות חריגות בשער החליפין, אשר אינן תואמות את התנאים הכלכליים הבסיסיים או כאשר שוק מטבע חוץ (מטח) אינו מתפקד כיאות.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן