איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה בלי עין הרע

יופיטר נסוג בעקרב השפעה שלילית רבה במגמה לא חיובית.

כוכב זה מגיע אחת ל-12 שנים למשך שנה ומשפיע בעיקר על המזל בו הוא מבקר, הרי שבדרך כלל זוהי הזדמנות פז לילידי המזלות המושפעים מכוכב זה, להיפתח אל היקום ולבקש להתחבר עם האנרגיה הנכונה כדי להיכנס בדלת ההזדמנויות, החל משבוע זה למשך ארבעת החודשים הקרובים נכנס יופיטר לנסיגה ואז יחול מהפך וכל מה שיקרה עלול להיות בגדול, בעוצמה רבה ואף באיבוד פרופורציה.
נסיגת יופיטר בעקרב
נסיגת יופיטר בעקרב

מהשבוע יופיטר אחד מהכוכבים היותר אהודים המוכר גם בשם צדק מתחיל את נסיגתו התקופתית בת ארבע חודשים במזל עקרב עד ה- 10.7.2018. השפעתו החיובית שהורגשה עד היום, תהפוך את עורה ותהיה שלילית. כל מה שיקרה יהיה בגדול ובעוצמה רבה כשהמגמה לא תמיד הנה חיובית.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הנסיגה מתחילה במזל עקרב תעסוק בעיקר בנושאים משפטיים סמכות,שלטון, כבוד ודת.  הנסיגה אמורה לחשוף שערוריות פיננסיות. בתקופה זו יש צורך להיות זהירים ולא לסמוך על היזהרו מאנשים שפועלים מאחורי גבכם כדי  לגרום לנזק.

בדרך כלל, ידוע יופיטר ככוכב המקושר עם שפע, מזל והצלחה. הוא נותן חלון הזדמנות לכל מי שחווה את ההשפעה שלו ונותן מרחב זמן של שנה על מנת לפעול, להתרחב, להתעצם וליישם את ההזדמנויות שהוא מעניק.

 😳 יופיטר נסוג בעקרב בחודשים הקרובים יחול מהפך וכל מה שיקרה עלול להיות בגדול, בעוצמה רבה

בדרך כלל מחכים בכיליון עיניים לכוכב זה כיוון שהוא זה אשר מביא אתו את המזל והאפשרויות… אולם, משבוע זה למשך כל החודשים הקרובים יחול מהפך וכל מה שיקרה עלול להיות בגדול, בעוצמה רבה ואף באיבוד פרופורציה.

למעשה, תפקידו של יופיטר הוא להאיר כמו בזכוכית מגדלת את בעייתיות העניין בו יש לטפל, ובמידה וטופל נכון – אכן יגיע השפע.

בחודש אוקטובר האחרון נכנס הכוכב למזל עקרב והעניק לילידי מזל זה ולשאר מזלות האדמה והמים תחושה של התחלות חדשות המלוות במזל והצלחה.

בימים אלה נמצא כבר הכוכב על מעלת הנסיגה ולכן, המזלות שירגישו הפעם את מהלכי יופיטר בנסיגה יהיו בעיקר המזלות הבאים: גדי, בתולה, אריה , שור , עקרב ודלי.

תקופת הנסיגה של יופיטר אינה תקופה טובה להתחלות חדשות גם לבני מזל דגים. יתכן כי בתקופה זו כדאי לחשב מסלול מחדש בכל ההיבטים המטרידים את הדגים. לקראת החודשים יולי -אוגוסט 2018 תחדש השפעתו הטובה של הכוכב ויפתחו אפשרויות חדשות לנסיעות ולמציאת מסלולים חדשים בלימודים.

מאחר וכוכב זה מגיע אחת ל-12 שנים למשך שנה ומשפיע בעיקר על המזל בו הוא מבקר, הרי שבדרך כלל זוהי הזדמנות פז לילידי המזלות המושפעים מכוכב זה, להיפתח אל היקום ולבקש להתחבר עם האנרגיה הנכונה כדי להיכנס בדלת ההזדמנויות.

כאשר כוכב זה אינו בנסיגה התחושה היא שהכול פועל נכון ולטובה,  היחסים חמים, תקינים וההרגשה הכללית היא שכולם באים לקראתכם כך שהמזל אתכם ואתם זורמים עם החיים.

אולם, משבוע זה עליכם להיזהר כיוון שהדברים עלולים להשתנות.

 😳 יופיטר משפיע בעיקר בנושאי הכספים לכן מומלץ לא ליצור מצבים חדשים בנושאים הכלכליים

כאשר הכוכב נמצא בנסיגה הדברים יוצאים מפרופורציה, האופטימיות עלולה להפוך לאופטימיות יתר, כך שהנטייה היא להגיע למצב של חוסר זהירות ובלבול, מחוסר יכולת לראות את הכול בפרופורציה הנכונה..

התנהגות כזו עלולה להוביל גם לבזבוז כספים שלא לצורך.

מומלץ מאוד בתקופה זו לא לבצע החלטות וקניות חדשות, אלא רק לתכנן אותן על הנייר.

וכל זאת כדי להימנע מהעובדה שבשלב מאוחר יותר תתעוררו אל המציאות ותבינו שעשיתם החלטות שגויות כתוצאה מאופטימיות היתר בה שהיתם.  מאחר ויופיטר הוא המשפיע העיקרי בנושאי הכספים מומלץ לא ליצור מצבים חדשים בנושאים הכלכליים, אלא לזרום עם הקיים.

מוטב כי בכל החלטה הכרוכה בהיבט כלכלי, תקבלו ייעוץ מאנשי מקצוע מוסמכים.

יופיטר הוא כוכב שגם מביא איתו תחושות טובות בכל תחום בו הוא משפיע, אך עד ליציאתו מהרטרו התייחסו בזהירות לכל הצעה והבטחה שתקבלו – בדקו אותה מחדש במבחן המציאות עם יציאת הכוכב מנסיגה.

זוהי תקופה של פיזור רגשי, פיזי וכלכלי כתוצאה מיציאה מאיזון ואלו מכם שלא יזהרו ימצאו את עצמם גם משמינים מבלי לשים לב.

במידה, ואכן תטפלו בבעייתיות שיופיטר מעורר בהצלחה, תוכלו ליהנות מפרותיו עם סיום הנסיגה ביולי 2018 , מומלץ לכם לקחת עוד פרק זמן של כשבועיים שלושה ורק לאחר מכן להמשיך בתכניותיכם כרגיל.

בברכת שבוע טוב ושמירה על האיזון…
דילוג לתוכן