בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל נדל"ן

הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר; "מחלקת התשתיות והפרצלציות נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות. אנו מקווים, כי מחלקה זו, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט". 
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

אגף רישום והסדר מקרקעין ב'משרד המשפטים' הודיע היום (רביעי, כ"ו חשון תשע"ח) כי הוא שמח לבשר לציבור הרחב על הקמת לשכה חדשה: 'הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות'.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הרקע להקמת הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות הוא בשל הגידול המשמעותי שיש בשנים האחרונות בפרויקטים של 'התחדשות עירונית' ומתחמי דיור גדולים, בהן חלה עלייה משמעותית בפתיחת תיקי פרצלציות גדולים ומורכבים וכן בבקשות לרישום תשתיות לאומיות, כדוגמת; כבישים, מסילות רכבת ועוד.

דוברת היחידות המקצועיות של משרד המשפטים עורכת הדין עדי שמחוביץ–גליקמן, הוסיפה ומסרה לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, הוקמה כדי לקדם ולייעל רישום תכניות איחוד וחלוקה ולתת פתרון לסוגיות המורכבות שבהליך הפרצלציה;

לפשט הליכים בירוקרטיים שעיכבו שחרור של שיווקי קרקעות ליזמים במטרה לקדם הכשרת קרקעות לצורך בניה למגורים ופרויקטים של תשתיות לאומיות; ולהסיר חסמים בתחום ולקדם את זכויות הקניין של אזרחי המדינה. בראש הלשכה נבחרה לעמוד עורכת דין שולי אבני-שוהם.

 הלשכה הארצית מטפלת ברישום תכניות איחוד וחלוקה גדולות;

  • תכניות איחוד וחלוקה בהן משתתפות מעל 30 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה המוגשות על ידי גופי תשתיות לאומיות בהן משתתפות מעל 10 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה של משבצות חקלאיות.

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר, אמר, כי; "מחלקת התשתיות והפרצלציות, נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז את רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות.

אנו מקווים, כי מחלקה זו של הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט".

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר האינטרנט של אגף רישום והסדר מקרקעין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן