קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל נדל"ן

הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר; "מחלקת התשתיות והפרצלציות נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות. אנו מקווים, כי מחלקה זו, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט". 
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

אגף רישום והסדר מקרקעין ב'משרד המשפטים' הודיע היום (רביעי, כ"ו חשון תשע"ח) כי הוא שמח לבשר לציבור הרחב על הקמת לשכה חדשה: 'הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות'.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הרקע להקמת הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות הוא בשל הגידול המשמעותי שיש בשנים האחרונות בפרויקטים של 'התחדשות עירונית' ומתחמי דיור גדולים, בהן חלה עלייה משמעותית בפתיחת תיקי פרצלציות גדולים ומורכבים וכן בבקשות לרישום תשתיות לאומיות, כדוגמת; כבישים, מסילות רכבת ועוד.

דוברת היחידות המקצועיות של משרד המשפטים עורכת הדין עדי שמחוביץ–גליקמן, הוסיפה ומסרה לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, הוקמה כדי לקדם ולייעל רישום תכניות איחוד וחלוקה ולתת פתרון לסוגיות המורכבות שבהליך הפרצלציה;

לפשט הליכים בירוקרטיים שעיכבו שחרור של שיווקי קרקעות ליזמים במטרה לקדם הכשרת קרקעות לצורך בניה למגורים ופרויקטים של תשתיות לאומיות; ולהסיר חסמים בתחום ולקדם את זכויות הקניין של אזרחי המדינה. בראש הלשכה נבחרה לעמוד עורכת דין שולי אבני-שוהם.

 הלשכה הארצית מטפלת ברישום תכניות איחוד וחלוקה גדולות;

  • תכניות איחוד וחלוקה בהן משתתפות מעל 30 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה המוגשות על ידי גופי תשתיות לאומיות בהן משתתפות מעל 10 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה של משבצות חקלאיות.

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר, אמר, כי; "מחלקת התשתיות והפרצלציות, נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז את רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות.

אנו מקווים, כי מחלקה זו של הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט".

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר האינטרנט של אגף רישום והסדר מקרקעין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן