ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל נדל"ן

הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר; "מחלקת התשתיות והפרצלציות נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות. אנו מקווים, כי מחלקה זו, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט". 
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

אגף רישום והסדר מקרקעין ב’משרד המשפטים’ הודיע היום (רביעי, כ”ו חשון תשע”ח) כי הוא שמח לבשר לציבור הרחב על הקמת לשכה חדשה: ‘הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות’.

 ■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הרקע להקמת הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות הוא בשל הגידול המשמעותי שיש בשנים האחרונות בפרויקטים של ‘התחדשות עירונית’ ומתחמי דיור גדולים, בהן חלה עלייה משמעותית בפתיחת תיקי פרצלציות גדולים ומורכבים וכן בבקשות לרישום תשתיות לאומיות, כדוגמת; כבישים, מסילות רכבת ועוד.

דוברת היחידות המקצועיות של משרד המשפטים עורכת הדין עדי שמחוביץ–גליקמן, הוסיפה ומסרה לפורטל כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, הוקמה כדי לקדם ולייעל רישום תכניות איחוד וחלוקה ולתת פתרון לסוגיות המורכבות שבהליך הפרצלציה;

לפשט הליכים בירוקרטיים שעיכבו שחרור של שיווקי קרקעות ליזמים במטרה לקדם הכשרת קרקעות לצורך בניה למגורים ופרויקטים של תשתיות לאומיות; ולהסיר חסמים בתחום ולקדם את זכויות הקניין של אזרחי המדינה. בראש הלשכה נבחרה לעמוד עורכת דין שולי אבני-שוהם.

 הלשכה הארצית מטפלת ברישום תכניות איחוד וחלוקה גדולות;

  • תכניות איחוד וחלוקה בהן משתתפות מעל 30 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה המוגשות על ידי גופי תשתיות לאומיות בהן משתתפות מעל 10 חלקות.
  • תכניות איחוד וחלוקה של משבצות חקלאיות.

מנהל אגף רישום והסדר מקרקעין, עורך דין שלומי הייזלר, אמר, כי; “מחלקת התשתיות והפרצלציות, נועדה לשחרר את אחד החסמים הגדולים ביותר בתחום המקרקעין כיום, ולזרז את רישום הפרצלציות, מתחמי הדיור, והתשתיות הלאומיות.

אנו מקווים, כי מחלקה זו של הלשכה הארצית לרישום תשתיות לאומיות ופרצלציות, שבראשה עומדת מנהלת מקצועית ומצוינת, עורכת דין אבני שוהם, תביא לשינוי דרמטי בנושאים אלו, ותסייע בפיתוח קרקעות המדינה בכלל והפריפריה בפרט”.

לפרטים נוספים, היכנסו לאתר האינטרנט של אגף רישום והסדר מקרקעין.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן