"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל פוליטי מדיני

מנדלבליט: לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות

היועץ המשפטי לממשלה ד"ר מנדלבליט הורה בסיכום הדיון, על קיום בדיקה באמצעות משטרת ישראל ביחס להיבטים שונים הקשורים ב"פרשת כלי השיט" ◄ מליאת הכנסת, דחתה מקודם יותר, הצעה לסדר שהגישה סיעת המחנה הציוני להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בעניין דרך רכישת הצוללות מגרמניה.
היועץ המשפטי לממשלה ד"ר מנדלבליט הורה לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות
ד"ר מנדלבליט הורה לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות

הורה היום (רביעי, כ״ב חשוון תשע״ז) על פתיחת בדיקה משטרתית ב’פרשת הצוללות’ זאת בעקבות מידע חדש שהתקבל מהמשטרה וכן התפתחויות נוספות בנושא.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עולה, כי קדמה להחלטה ב"פרשת כלי השיט", התקיימו היום (ד’) התייעצויות נוספות בהשתתפות פרקליט המדינה וגורמים נוספים במשרד המשפטים וכן בהשתתפות ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל.

מנהל אגף בכיר דוברות, הסברה ותקשורת במשרד המשפטים עו"ד משה כהן, עדכן, את פורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; בסיכום הדיון, החליט היועץ המשפטי לממשלה ד"ר מנדלבליט להורות על קיום בדיקה באמצעות משטרת ישראל ביחס להיבטים שונים הקשורים ב"פרשת כלי השיט".

יצוין, כי מליאת הכנסת, דחתה היום הזה, מקודם יותר, הצעה לסדר שהגישה סיעת ’המחנה הציוני’ להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בעניין דרך רכישת הצוללות מגרמניה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן