איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל פוליטי מדיני

מנדלבליט: לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות

היועץ המשפטי לממשלה ד"ר מנדלבליט הורה בסיכום הדיון, על קיום בדיקה באמצעות משטרת ישראל ביחס להיבטים שונים הקשורים ב"פרשת כלי השיט" ◄ מליאת הכנסת, דחתה מקודם יותר, הצעה לסדר שהגישה סיעת המחנה הציוני להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בעניין דרך רכישת הצוללות מגרמניה.
היועץ המשפטי לממשלה ד"ר מנדלבליט הורה לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות
ד”ר מנדלבליט הורה לפתוח בבדיקה משטרתית בפרשת הצוללות

הורה היום (רביעי, כ״ב חשוון תשע״ז) על פתיחת בדיקה משטרתית ב’פרשת הצוללות’ זאת בעקבות מידע חדש שהתקבל מהמשטרה וכן התפתחויות נוספות בנושא.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עולה, כי קדמה להחלטה ב”פרשת כלי השיט“, התקיימו היום (ד’) התייעצויות נוספות בהשתתפות פרקליט המדינה וגורמים נוספים במשרד המשפטים וכן בהשתתפות ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל.

מנהל אגף בכיר דוברות, הסברה ותקשורת במשרד המשפטים עו”ד משה כהן, עדכן, את פורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’ | סקירת חדשות ואירועים ב’רשויות מקומיות’ כי; בסיכום הדיון, החליט היועץ המשפטי לממשלה ד”ר מנדלבליט להורות על קיום בדיקה באמצעות משטרת ישראל ביחס להיבטים שונים הקשורים ב”פרשת כלי השיט“.

יצוין, כי מליאת הכנסת, דחתה היום הזה, מקודם יותר, הצעה לסדר שהגישה סיעת ’המחנה הציוני’ להקמת ועדת חקירה פרלמנטרית בעניין דרך רכישת הצוללות מגרמניה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן