מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מאזני הצדק פרקליטי ישראל

לשכת עורכי הדין: ’רק עם עורך דין אתה חזק יותר מול הביטוח הלאומי’

לשכת עורכי הדין בראשות עורך הדין אפי נוה; "למרבה הצער, הביטוח הלאומי, מקשה מאוד על ציבור הנזקקים והזכאים לשירותיו לממש את זכויותיהם, וכידוע מדובר בעיקר באוכלוסיות מוחלשות, נכים ואנשים קשי יום... ואם לא די בכך, גורמים אחרים המסיגים את גבול המקצוע ופועלים בניגוד לחוק עושקים ומנצלים את ציבור הנזקקים בתוך שהם מעניקים להם טיפול כושל ובלתי מקצועי שאינו אלא מילוי טפסים ללא יכולת לייצג אותם בוועדות הרפואיות או בערעורים".
עורך הדין אפי נוה, ראש לשכת עורכי הדין בישראל וקמפיין: ’רק עם עורך דין אתה חזק יותר מול הביטוח הלאומי’
עורך הדין אפי נוה

“רק עם עורך דין אתה חזק יותר מול הביטוח הלאומי!” – זהו הסלוגן של קמפיין נרחב בו בחרה לשכת עורכי הדין בישראל ואשר החל אתמול (חמישי, כ”ח באב, התשע”ו) ומטרתו להבהיר לציבור הרחב שמול ’המוסד לביטוח לאומי’ ומול גורמים פרטיים המסיגים את גבול המקצוע ופועלים בניגוד לחוק, עושקים ומנצלים את ציבור הנזקקים, יש להתנהל אך ורק באמצעות עורך דין.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

כזכור, כבר לפני 4 שנים (אפריל 2012), קבע בית המשפט המחוזי בירושלים, כי; “חדירה לתחומי המקצוע למי שאינו עורך דין, עלולה להעמיד את כלל הציבור במצב שבו לא תעמודנה לזכותו ההגנות שהחקיקה מעמידה לרשותו וכי אכיפה של חובות אמון וזהירות, תוכל להבטיח את ההגנה הראויה על הציבור הרחב הזקוק לשמירת זכויותיו וייצוג הגון.

חובות אלה, אינן חלות על הנתבעים מכוח חוק ואין דרך לאכוף אותן ובכך קיים חשש ממשי לפגיעה בציבור נרחב”, (ת”א 9270-07 לשכת עורכי הדין בישראל, ואח’ נגד המרכז למימוש זכויות רפואיות בע”מ ואח’).

חרף העובדה, כי פסק הדין, היווה בזמנו אבן דרך חשובה בתופעה המתגברת של הסגת גבול מקצוע עריכת הדין, רואה ראש לשכת עורכי הדין בישראל, עורך דין אפי נוה, בחומרה רבה את המצב כיום והוא מבהיר היום (שישי, כ”ט באב התשע”ו) בדף הפייסבוק, כי; “ראיתם בשלטי החוצות ברחבי הארץ, העלינו אתמול בקמפיין נרחב נוסף שמטרתו להמשיך ולהבהיר לציבור הרחב שמול ’המוסד לביטוח לאומי’ יש להתנהל אך ורק באמצעות עורך דין.

למרבה הצער, הביטוח הלאומי, מקשה מאוד על ציבור הנזקקים והזכאים לשירותיו לממש את זכויותיהם, וכידוע מדובר בעיקר באוכלוסיות מוחלשות, נכים ואנשים קשי יום…

◄ רק עורך דין, יכול להתמודד ולהתנהל בצורה אפקטיבית מול המוסד לביטוח לאומי

עורך הדין נוה, מוסיף וכותב בפייסבוק; “ואם לא די בכך, גורמים אחרים המסיגים את גבול המקצוע ופועלים בניגוד לחוק, עושקים ומנצלים את ציבור הנזקקים בתוך שהם מעניקים להם טיפול כושל ובלתי מקצועי שאינו אלא מילוי טפסים ללא יכולת לייצג אותם ב-וועדות הרפואיות או בערעורים.”

בית המשפט, כבר הבהיר את המצב המשפטי והציב גבולות ברורים בכל הנוגע למתן שירותים משפטיים מתוך ראיית טובת הציבור, שיהיה זכאי לקבלת שירותים רק מאלו שהוסמכו והוכשרו לכך.

עורך דין נוה, מזכיר לציבור הרחב, כי; “במציאות עגומה זו, רק עורך דין, יכול להתמודד ולהתנהל בצורה אפקטיבית מול המוסד לביטוח לאומי ולוודא שהציבור, יזכה לקבל את מה שמגיע לו לפי כל דין.

“הלשכה בראשותי תמשיך במסע ההסברה עד שהציבור כולו יפנים את המסר החשוב שאנו מנסים להטמיע ובהצלחה רבה, כך מתברר, לאור תוצאות הקמפיין הראשון שהעלינו בנושא”. סיכם ראש לשכת עורכי הדין בישראל עורך הדין מר אפי נוה.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן