מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בטיחות גיהות ובריאות בתעסוקה

54 עובדים נהרגו בשנה האחרונה, מתוכם 34 בענף הבניה

יו"ר מרכז הבניה הישראלי, מר רולס לקראת 'שבוע הבניה' בתאריכים; 23-25.5.2016; "כיום אין כמעט הכשרות למנהלי עבודה, ומספרם במגמת ירידה. זה המקצוע הכי חשוב בבטיחות בעבודה, והמדינה חייבת לטפל במחסור בהם. לצד זאת,ניתן לראות היצע גובר של פתרונות וטכנולוגיות המסייעות במניעת תאונות".
מרכז הבניה הישראלי: 54 עובדים נהרגו בשנה האחרונה, מתוכם 34 בענף הבניה
יו”ר מרכז הבניה הישראלי, מר רולס

מרכז הבניה הישראלי, יציג החל ממחר (שני-שלישי)מספר פתרונות חדשניים בתחום הגורם העיקרי ל’תאונות בענף הבניה’ במסגרת ’שבוע הבניה’ שהוא יערוך בתאריכים; 23-25.5.2016, מר ערן רולס, יו”ר מרכז הבניה הישראלי; “מספר ההרוגים הגבוה בענף הבניה הוא פועל יוצא של היעדר הדרכות והכשרות. חיי אדם זה דבר קדוש. 34 הרוגים בענף הבנייה זה המון, וזה מבלי לספור את הפצועים, והתחושה היא שהמדינה לא עושה מספיק בנושא…”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יו”ר מרכז הבניה הישראלי, מר רולס, מוסיף ואומר, כי; “כיום אין כמעט הכשרות למנהלי עבודה, ומספרם במגמת ירידה. זה המקצוע הכי חשוב ב’בטיחות בעבודה’, והמדינה חייבת לטפל במחסור בהם. לצד זאת, ניתן לראות היצע גובר של פתרונות וטכנולוגיות המסייעות במניעת תאונות עבודה’”.

’חברת SAFETYNET’ מתמחה בייבוא ובהתקנת פתרונות מקצועיים לבלימה ו-מניעת נפילות מגובה של אנשים וחפצים באמצעות יצירת מעטפת הגנה ב-אתרי בניה, הנותנים מענה בטיחותי. בעולם ובישראל בפרט, גדלה המגמה של בניית פרויקטים/שיפוץ פרויקטים בתוך הערים, דבר היכול להוות סכנה ממשית הן לעובדים בתוך האתר והן לשוהים מחוצה לו.

לאחרונה, עולה הדרישה להגן הן על עוברי אורח מסביב למבנה והן לעובדים בתוך המבנה מפני תאונות. ייעודן של רשתות הבטיחות הינו מניעת נפילות חפצים (בטון, חצץ, חלקי מתכת וכו’) ו-מניעת נפילת אנשים המבצעים עבודות בגובה מפני נפילות הנגרמות כתוצאה טעויות אנוש, העלולים להסתיים בפציעה או במוות. תפקידן לבלום את נפילתו של העובד או של החפץ בלימה רכה ולמנוע נזק גופני.

חברת אדר עגורנים, מייבאת מערכת חדישה ומתקדמת ל’מניעת התנגשות מנופי צריח’. המציאות הקיימת באתרי העבודה מורכבת מריבוי של תנועת מנופים וחפיפה בין גזרות העבודה, אתרי הבניה של היום מאתגרים יותר, מתנשאים לגובה רב, מרובים במנופים ובסביבה אורבנית צפופה ומאתגרת.

הצורך לביצוע משימות במקביל ועמידה בלוחות זמנים תוך תיאום בין הצוותים, הספקים והמנופים הגיע למורכבות לוגיסטית בעלת חשיבות עליונה הן בשמירה על בטיחות והן בייעול הביצועים.

המערכת, היודעת לזהות סיכונים ולמנוע התנגשות, הינה מערכת הגבלת תנועה אלקטרונית ואלחוטית מתקדמת, המאפשרת עבודה בסביבה מרובת מנופים, יוצרת קיר אלקטרוני בעבור אזורים אסורים ומנטרת נתונים כגון; עומס, מהירות רוח משתנה, גובהה וו הרמה ונתוני תנועת המנוף.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן