ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

לגלריית כאן נעים

פורום כאן נעים

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

אסטרולוגיה

מזל קשת – מזל החודש בין התאריכים ה-22.11 ל-21.12 | צילה שיר-אל

מזל קשת הוא מזל הנדודים, החיפושים, החופש והמרחבים. בני המזל הם טיפוסים שאוהבים ידע ולהוטים לפתוח את האופקים. למרות שיש להם דעות מגובשות על החיים, הם ישמחו תמיד לשמוע השקפות עולם ודעות שונות משלהם, ומגלים הבנה כלפיהן. הם יכולים להפוך למפונקים שאינם יודעים עבודה קשה מהי. אך בכל מקרה, הקשתים הם אנשים כיפים ושמחים שנחמד להיות לצדם.
0
0
מזל קשת - מזל החודש בין התאריכים ה-22.11 ל-21.12
מזל קשת

מזל קשת הוא אחד משלושת מזלות יסוד האש, יחד עם מזל טלה ומזל אריה. הוא משתייך לקבוצת המזלות המשתנים, השם ’קשת’ ניתן למזל ולקבוצת הכוכבים, כיוון שזו נראית מכדור הארץ כשרטוט של אדם האוחז בקשת.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

היוונים ראו בקבוצת כוכבים זו קָשָת אשר אוחז בקשתו ויותר מאוחר הפך לקנטאורוס, דמות בעלת גוף חיה וראש אדם. דווקא הסאטירים – מלוויו של דיוניסוס, אל היין, זוהו עם הקבוצה.

אחד מהם, האהוד במיוחד בקרב המוזות, היה קרוטוס. שירתו הנפלאה היא שעמדה לזכותו. כמו כן היה פרש מצוין וצייד מעולה

מאפייני המזל:

סמל המזל: חץ ו/או סוס שחציו התחתון סוס וחציו העליון אדם.
איבר בריאותי רגיש: אגן ירכיים.
אלמנט: אש.
אופי בולט: משתנה ומתאים עצמו לנסיבות.
נאמנות: לא בהכרח, בגלל האהבה הגדולה שלהם לריגושים.

תכונות חיוביות:

אנשים בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, מלאי הומור, אידיאליסטים.

אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שיגרה, חשיבתם בעלת גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, אופטימיים, בעלי יכולת התאוששות גבוהה, בעלי רוח ספורטיבית.

תכונות שליליות:

חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, קשה להם להתבסס במקום עבודה אחד, זקוקים לפלירטים רבים כדי לחזק לעצמם את האגו וכדי להעלות את רמת האדרינלין בדם.

בזבזנים, מגזימים בדבריהם, הרפתקנים, קשה להם לקבל אחריות בתחומי החיים השונים כולל מערכת זוגית.

מקצועות מתאימים:

עיסוק בחיות, נסיעות, משפט ופילוסופיה.

תחזית כללית שנתית לילידי המזל:

מזל קשת - מזל החודש בין התאריכים ה-22.11 ל-21.12

שפע;

בשנה הקרובה ועד לחודש אוקטובר 2016, תוכלו ליהנות מתנופה בנושאי הקריירה שלכם.

גם אלה מכם שכבר אינכם עובדים בצורה מסודרת תוכלו למצוא את מקומכם הנכון שבו תוכלו לבטא ולממש את עצמכם עד אשר תהיו מרוצים בחלקכם.

אל תהססו לעזוב במקום שלא יהיה לכם טוב וללכת למקומות חדשים. התקופה היותר רגישה עבורכם בנושא תהייה בין התאריכים פברואר ועד מאי 2016. החל מחודש יוני תוכלו לשפר את מעמדכם האישי בחברה ודרכים נוספות יפתחו בפניכם.

אתגר;

הכוכב סטורן המוכר בשמו המורה הגדול נכנס השנה אל המזל שלכם ויבקר אצלכם במשך השנתיים וחצי הקרובים. תפקידו ללמד אתכם לקחת אחריות על החיים ממקום אחר.

זה לא שאינכם יודעים לעשות זאת במידה ואתם נאלצים לעשות זאת, אלא שהפעם תהיו נאלצים להתמודד עם סיטואציות שונות בחיים שיכריחו אתכם לקחת אחריות ולשנות את תפיסת עולמכם וחייכם.

בעיקר השינויים יהיו סביב החודשים אפריל ועד ספטמבר 2016. הדרך הנכונה להתמודדות היא זרימה עם האנרגיה מבלי להתנגד לה.

* בברכת מזל טוב

___________

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;. הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il, או בטלפונים: 03-9661812, 052-2248626.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

0
0אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן