ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

רשלנות רפואית

תינוקת ששוחררה מאסף הרופא ונזקקה להחייאה שגרמה לה לנזק מוחי

הוריה של התינוקת בת 4 חודשים, תובעים פיצוי של למעלה מ– 2.5 מיליון שקלים מהמרכז הרפואי אסף הרופא; "הרופא שבדק את התינוקת במיון, לא ראה לנכון אף להותירה בהשגחה ושיחרר אותה לביתה למרות כל התסמינים. באותו היום בשעות הערב הגיעו ההורים עם התינוקת לבית החולים, כאשר היא כבר במצב קשה ביותר מבחינה נשימתית מה שחייב החייאה דחופה... תוצאות ההחייאה היו קשות, והותירו את התינוקת עם נכות נוירולוגית של 100% לכל חייה!".
עורך דין רן שפירא ברקע: מיון אסף הרופא
עורך דין רן שפירא

רופא ששחרר תינוקת מהמיון של המרכז הרפואי אסף הרופא ובעקבות כך, התדרדר מצבה, עד כדי צורך ב’החייאה’ מה שגרם לה ל-נזק מוחי לכל חייה – זו עילת תביעת הורים לתינוקת בת 4 חודשים אשר הגישו בעקבות נזקים מוחיים קשים שנגרמו לקטינה, לכאורה, בשל התנהלות המרכז הרפואי אסף הרופא לביהמ”ש המחוזי בתל אביב באמצעות עו”ד רן שפירא, ממשרד עורכי הדין אלמוג – שפירא.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

חוות דעת רפואית של מומחה, תומכת בטיעוני ההורים וממנה עולה, כי בעת שהגיעה התינוקת למיון במיון אסף הרופא, הייתה חובה על הצוות הרפואי לאשפזה להשגחה, מה שהיה מונע את ההתדרדרות ובהתאם את הצורך בהחייאה ואת הנזקים הנירולוגיים הבלתי הפיכים שנרגמו מכך.

ת’, התינוקת בת 4 חודשים, הגיעה אל חדר המיון בבית החולים אסף הרופא, כאשר הוריה מתלוננים על בטן תפוחה והרגשה רעה.

יודגש, כי התינוקת, עברה קודם לכן, ניתוח בשל הִתְנַקְּבוּת מעי – דבר שחייב זהירות יתר של הרופאים! לטענת בא כוח התובעים.

יחד עם זאת, הרופא שבדק את התינוקת במיון, לא ראה לנכון אף להותירה בהשגחה ושיחרר אותה לביתה למרות כל התסמינים.

באותו היום בשעות הערב, הגיעו ההורים עם התינוקת לבית החולים אסף הרופא, כאשר היא כבר במצב קשה ביותר מבחינה נשימתית מה שחייב החייאה דחופה.

תוצאות ההחייאה היו קשות, והותירו את התינוקת עם נכות נירולוגית של 100% לכל חייה! נכות שהייתה יכולה להימנע לו הייתה התינוקת נותרת בהשגחה ולא משוחררת מבית החולים.

במסגרת התביעה על ה’רשלנות הרפואית’ שנתמכה ב’חוות דעת רפואית של מומחה’, נטען, כי בעת שהגיעה התינוקת למיון הייתה חובה על הצוות הרפואי לאשפזה להשגחה, מה שהיה מונע את ההתדרדרות ובהתאם את הצורך ב’החייאה’ ואת הנזקים הנירולוגיים הבלתי הפיכים.

לדברי עו”ד רן שפירא, נכתב בכתב התביעה, עוד; “אם בכך לא די, הרי שגם בהמשך הטיפול התמהמה הצוות הרפואי בביצוע ניתוחים מחויבים מה שגרם גם לכריתה של המעי של התינוקת והותרת מעי של 40 ס”מ בלבד…”.

טרם הוגש כתב הגנה על ידי אסף הרופא, שעבר את מבדק ההסמכה הבינלאומי היוקרתי לאיכות ובטיחות ברפואה, מטעם ארגון ה-JCI והוכרז כמרכז רפואי אקדמי מוביל ומוסמך.

המרכז הרפואי אסף הרופא, משרת את תושבי הערים; ראשון לציון, נס ציונה, רמלה, לוד, באר יעקב, בית דגן, מודיעין-מכבים-רעות, המועצות האזוריות; גזר ו-עמק לוד וכן כל היישובים לאורך הכביש לעיר ירושלים, מ-בית דגן עד מבואות בית שמש, סה”כ כ-1,000,000 נפש.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן