פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

משה נעים

יגאל סרנה, עיתונאי קטן ולא שלי | הטור האישי של משה נעים

מבלי להיות משפטן מומחה בתביעות לשון הרע והוצאות דיבה רק על המשפט שכתבת; "שנים של שיקום ותיקון וגילוי ממדי הגניבה והביזה. חקירות ומשפטים. ותדהמה על עצם קיומו של מלך האסלה הזה זמן כה רב" – יכול ראש הממשלה מר נתניהו לשלח אותך העיתונאי יגאל סרנה, להתמודד עם תביעת דיבה שתטביע אותך לשנים ארוכות, אבל אתה הרי יודע כמו כולם שחרא לעולם לא שוקע… הוא תמיד צף, בדיוק כמוך…
הכלבים נובחים והשיירה עוברת, העיתונאי יגאל סרנה מביט בכלב נובח, הו כמה זה סימבולי | צילום מתוך דף הפייסבוק האישי שלו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
יגאל סרנה

יגאל סרנה. עיתונאי לשעבר בעיתון “חדשות” ובעיקר עיתונאי מבית היוצר של עיתון “ידיעות אחרונות” מה שהיה פעם העיתון של המדינה ומי שיהיה בעתיד עוד נפיחה תקשורתית, משווה בפייסבוק, את ראש הממשלה כנפיחה ישנה וכן משווה בין חיילי צהל המוסריים לבין המחבלים ’חיות האדם’, פעם וגם כיום עושים זאת בהנאה לא מוסתרת הגויים מעבר לים אותם פובליציסטיים אירופאים אנטישמים שבשם הפרנסה חובטים בכל הזר והשונה מהם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יגאל סַרְנָה המתיימר להיות כסופר, עיתונאי ופובליציסט ישראלי, ככל הנראה, החליט, בשם הרייטינג לעצמו, להביט מן המשקפיים העגולות על עם ישראל והעומד בראשו בשפה הכי נמוכה שהכרתי ממרומי גילי בעיתונות (סרנה, מבוגר ממני בשנה).

ולצערי, החלטתי להתחרות בו רק בשפה ולא בכישרון, אולי אזכה גם אני לאיזה פרס בביצה הספרותית התל אביבית, אולי אעשה רייטינג גם לפרנוסה שלי… אולי.

סרנה, עושה לעצמו פרסום נלוז ומגדיל לפני מספר שעות ב’פייסבוק’, כשכתב האיש אשר השתן וכל השאר עלו לו לראש על ראש הממשלה מר בנימין נתניהו את המילים הבאות; “בוקר אחד ופוף האיש הזה יעלם מחיינו הפוליטיים כמו נפיחה ישנה. ריח רע.

יגאל סרנה משווה בין חיילי צהל המוסריים לבין המחבלים השפלים  עיבוד צילום שולי סונגו ©
סרנה משווה בין חיילי צהל לבין המחבלים

כלום. סיוט שחלף. ואז שנים של שיקום ותיקון וגילוי מימדי הגניבה והביזה. חקירות ומשפטים.

ותדהמה על עצם קיומו של מלך האסלה הזה זמן כה רב”.

ואני אומר לכם ולו, כי; “בוקר אחד ופוף העיתונאי הקטן הזה, יעלם מחיינו התקשורתיים, בשם הדמוקרטיה, אני שמח לומר לכם, כי הוא ייעלם כמו נפיחה ישנה ומסריחה מכל שורה אותה העלה עד לרגע זה.

“סרנה, עיתונאי קטן” – ולא שלי, מי שמכנה את מר בנימין נתניהו ראש ממשלתי “מלך האסלה”, אינו ראוי ליפול לתוכה אפילו לא כגוש חרא, מסריח.

מבלי להיות משפטן מומחה בתביעות לשון הרע והוצאות דיבה רק על המשפט שכתבת; “שנים של שיקום ותיקון וגילוי ממדי הגניבה והביזה. חקירות ומשפטים.

ותדהמה על עצם קיומו של מלך האסלה הזה זמן כה רב” – יכול כבודו ראש הממשלה מר נתניהו לשלח אותך העיתונאי יגאל סרנה להתמודד עם תביעת דיבה שתטביע אותך לשנים ארוכות…

אבל אתה הרי יודע כמו כולם שחרא לעולם לא שוקע… הוא תמיד צף, בדיוק כמוך…

העיתונאי יגאל סרנה, הפעם הגזמת אולי גם אני אבל מי כמוך יודע, כי; “הכלבים נובחים והשיירה עוברת…”.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן