קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני

השביתה המתוכננת למחר (יום שני, 10.08-15) של רופאי ’מכבי-דנט’ בהובלת ההסתדרות הלאומית בוטלה ◄ יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, עו"ד בטי מצר: "אני מברכת על הבנתה של הנהלת מכבי דנט כי הפתרון הוא הידברות וקידום מו"מ להסכם קיבוצי עבור כלל עובדי מכבי דנט".
רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני
רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני

רשת מרפאות ’מכבי-דנט’ ורופאיה, הסירו את איום השביתה מחר, (יום שני, כ"ה אב התשע"ה), כך הודיעה, הערב (יום ראשון | כ"ד אב התשע"ה), ההסתדרות הלאומית, אשר מסרה, לפני כשבועיים להנהלת מכבי דנט על סכסוך עבודה על רקע סירוב ההנהלה לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

על פי ההודעה, הערב, כל 2,200 עובדי הרשת, היו אמורים לשבות ממחר, 10.8, ללא מגבלת זמן. עיקר העניינים שבסכסוך נגעו בכל הקשור להתנהלות פסולה הנוגדת את ’דיני יחסי העבודה’.

לדברי ההסתדרות הלאומית, מנעה הנהלת מכבי דנט מן העובדים לקיים אסיפות עובדים, עוקבת אחר הודעות אשר העובדים שולחים זה לזה, סירוב לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’, התעלמות מפניות נציגי העובדים בהסתדרות הלאומית, וכן פעלה לפגיעה ב-וועד העובדים ובזכויות ותנאי העובדים בכלל.

לדברי גורמים בהסתדרות, נעשו מספר ניסיונות ליישב את הסוגיות שבנדון אולם הנהלת מכבי דנט, סירבה לשתף פעולה. בסוף השבוע, שעבר, כאמור, נרשמה התקדמות במו"מ ואף הוסר איום השביתה עם הסכמת הנהלת מכבי דנט לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’. יש להוסיף, כי כבר נערכה פגישה ראשונה לקידום המשא ומתן הקיבוצי המדובר.

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית, עו"ד בטי מצר, מסרה בתגובה, כי; "אני מברכת על הבנתה של הנהלת מכבי דנט, כי הפתרון הוא הידברות וקידום מו"מ להסכם קיבוצי עבור כלל עובדי מכבי דנט".

הסתדרות העובדים הלאומית (הע"ל), התאגדות מקצועית בישראל שהוקמה ב-1934 על ידי התנועה הרוויזיוניסטית.

מטרתה הגנה על זכויות העובדים החברים בה ודאגה לרווחתם של העובדים על בסיס חמשת הממ"ים שהגדיר זאב ז’בוטינסקי בתורתו החברתית. הע"ל, היא ארגון העובדים הכללי השני בגודלו בארץ.

בשנת 2007, היו כ-17 אלף חברים בעלי זכות הצבעה בארגון. בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר החברים בהסתדרות הלאומית, המונה כיום למעלה מ-70 אלף חברים.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן