בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני

השביתה המתוכננת למחר (יום שני, 10.08-15) של רופאי ’מכבי-דנט’ בהובלת ההסתדרות הלאומית בוטלה ◄ יו"ר האגף לאיגוד מקצועי, עו"ד בטי מצר: "אני מברכת על הבנתה של הנהלת מכבי דנט כי הפתרון הוא הידברות וקידום מו"מ להסכם קיבוצי עבור כלל עובדי מכבי דנט".
רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני
רופאי ועובדי ’מכבי-דנט’ הסירו את איום השביתה מחר, יום שני

רשת מרפאות ’מכבי-דנט’ ורופאיה, הסירו את איום השביתה מחר, (יום שני, כ"ה אב התשע"ה), כך הודיעה, הערב (יום ראשון | כ"ד אב התשע"ה), ההסתדרות הלאומית, אשר מסרה, לפני כשבועיים להנהלת מכבי דנט על סכסוך עבודה על רקע סירוב ההנהלה לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

על פי ההודעה, הערב, כל 2,200 עובדי הרשת, היו אמורים לשבות ממחר, 10.8, ללא מגבלת זמן. עיקר העניינים שבסכסוך נגעו בכל הקשור להתנהלות פסולה הנוגדת את ’דיני יחסי העבודה’.

לדברי ההסתדרות הלאומית, מנעה הנהלת מכבי דנט מן העובדים לקיים אסיפות עובדים, עוקבת אחר הודעות אשר העובדים שולחים זה לזה, סירוב לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’, התעלמות מפניות נציגי העובדים בהסתדרות הלאומית, וכן פעלה לפגיעה ב-וועד העובדים ובזכויות ותנאי העובדים בכלל.

לדברי גורמים בהסתדרות, נעשו מספר ניסיונות ליישב את הסוגיות שבנדון אולם הנהלת מכבי דנט, סירבה לשתף פעולה. בסוף השבוע, שעבר, כאמור, נרשמה התקדמות במו"מ ואף הוסר איום השביתה עם הסכמת הנהלת מכבי דנט לקדם מו"מ ל’הסכם קיבוצי’. יש להוסיף, כי כבר נערכה פגישה ראשונה לקידום המשא ומתן הקיבוצי המדובר.

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית, עו"ד בטי מצר, מסרה בתגובה, כי; "אני מברכת על הבנתה של הנהלת מכבי דנט, כי הפתרון הוא הידברות וקידום מו"מ להסכם קיבוצי עבור כלל עובדי מכבי דנט".

הסתדרות העובדים הלאומית (הע"ל), התאגדות מקצועית בישראל שהוקמה ב-1934 על ידי התנועה הרוויזיוניסטית.

מטרתה הגנה על זכויות העובדים החברים בה ודאגה לרווחתם של העובדים על בסיס חמשת הממ"ים שהגדיר זאב ז’בוטינסקי בתורתו החברתית. הע"ל, היא ארגון העובדים הכללי השני בגודלו בארץ.

בשנת 2007, היו כ-17 אלף חברים בעלי זכות הצבעה בארגון. בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במספר החברים בהסתדרות הלאומית, המונה כיום למעלה מ-70 אלף חברים.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן