101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ

0
0

בהסכם חתומה גם התאחדות קבלני השיפוצים, עוגנו תנאי עבודה משופרים לעובדי ענף השיפוצים ◄ ערן סיב, יו”ר התאחדות קבלני השיפוצים, ציין, כי; “משמעות צעד זה היא שיפור דרמטי עבור קבלני השיפוצים, שכן ההסכם מגדיר קפיצה משמעותית ב-שכר המינימום בענף… הסדרת הזכויות הסוציאליות של עובדי שיפוצים, מהווה נדבך נוסף באג’נדה של התאחדות קבלני השיפוצים להסדיר את ענף השיפוצים”.
הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ
הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ

הסכם קיבוצי עדכני, אשר נחתם לפני כחודשיים (יוני) בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות העובדים הכללית החדשה ו’הסתדרות עובדי הבניין והעץ’, בו חתומה גם התאחדות קבלני השיפוצים, חושף, כי עוגנו בו תנאי עבודה משופרים לעובדי ענף השיפוצים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יו”ר התאחדות קבלני השיפוצים, מר ערן סיב, ציין, כי; “משמעות צעד זה היא שיפור דרמטי עבור קבלני השיפוצים, שכן ההסכם מגדיר קפיצה משמעותית ב-שכר המינימום בענף. אין ספק שזה צעד מבורך שישדרג את חייהם של העוסקים בענף השיפוצים כיום, וכן יעודד אנשים נוספים להשתלב בו”.

סיב, מוסיף, כי; “הסדרת הזכויות הסוציאליות של עובדי שיפוצים, מהווה נדבך נוסף באג’נדה של התאחדות קבלני השיפוצים להסדיר את ענף השיפוצים ומעגנת אותו כענף חשוב ומוביל בכלכלה הישראלית”.

הילה גוטמן מ’משרד ארנה פרי יחסי ציבור’, ממשרדי יחסי הציבור המובילים בארץ, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; ההסכם הקיבוצי החדש, קובע, כי שכרו ההתחלתי של עובד שיפוצים יעמוד על 5,100 שקלים לעומת השכר שנקבע בהסכם הקיבוצי הקודם אשר עמד על 4,350 שקלים.

בנוסף, תשופר תוספת הדרגה לטבלאות השכר של עובדי שיפוצים, כך שכל עובדי שיפוצים מדרגת השכר השלישית ומעלה, ישובצו בדרגת שכר גבוהה יותר באופן אוטומטי. כך למשל, עובד שיפוצים ב-דרגה 3, ישודרג לדרגה 4 וכבר מהפעימה הראשונה שכר המינימום של עובד זה יעמוד על 6,000 שקל.

ההסכם הקיבוצי הנוכחי, ממשיך את אשר נקבע בהסכם הקיבוצי הקודם ביחס לעובדי שיפוצים בנוגע למתן תשלום בגין תוספת הכשרה, החזר הוצאות אש”ל והפרשת כספים לקרן השתלמות.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן