מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ

בהסכם חתומה גם התאחדות קבלני השיפוצים, עוגנו תנאי עבודה משופרים לעובדי ענף השיפוצים ◄ ערן סיב, יו”ר התאחדות קבלני השיפוצים, ציין, כי; “משמעות צעד זה היא שיפור דרמטי עבור קבלני השיפוצים, שכן ההסכם מגדיר קפיצה משמעותית ב-שכר המינימום בענף… הסדרת הזכויות הסוציאליות של עובדי שיפוצים, מהווה נדבך נוסף באג’נדה של התאחדות קבלני השיפוצים להסדיר את ענף השיפוצים”.
הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ
הסכם קיבוצי עדכני בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות והסתדרות עובדי הבניין והעץ

הסכם קיבוצי עדכני, אשר נחתם לפני כחודשיים (יוני) בין התאחדות בוני הארץ לבין הסתדרות העובדים הכללית החדשה ו’הסתדרות עובדי הבניין והעץ’, בו חתומה גם התאחדות קבלני השיפוצים, חושף, כי עוגנו בו תנאי עבודה משופרים לעובדי ענף השיפוצים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

יו”ר התאחדות קבלני השיפוצים, מר ערן סיב, ציין, כי; “משמעות צעד זה היא שיפור דרמטי עבור קבלני השיפוצים, שכן ההסכם מגדיר קפיצה משמעותית ב-שכר המינימום בענף. אין ספק שזה צעד מבורך שישדרג את חייהם של העוסקים בענף השיפוצים כיום, וכן יעודד אנשים נוספים להשתלב בו”.

סיב, מוסיף, כי; “הסדרת הזכויות הסוציאליות של עובדי שיפוצים, מהווה נדבך נוסף באג’נדה של התאחדות קבלני השיפוצים להסדיר את ענף השיפוצים ומעגנת אותו כענף חשוב ומוביל בכלכלה הישראלית”.

הילה גוטמן מ’משרד ארנה פרי יחסי ציבור’, ממשרדי יחסי הציבור המובילים בארץ, מסרה לפורטל ’כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; ההסכם הקיבוצי החדש, קובע, כי שכרו ההתחלתי של עובד שיפוצים יעמוד על 5,100 שקלים לעומת השכר שנקבע בהסכם הקיבוצי הקודם אשר עמד על 4,350 שקלים.

בנוסף, תשופר תוספת הדרגה לטבלאות השכר של עובדי שיפוצים, כך שכל עובדי שיפוצים מדרגת השכר השלישית ומעלה, ישובצו בדרגת שכר גבוהה יותר באופן אוטומטי. כך למשל, עובד שיפוצים ב-דרגה 3, ישודרג לדרגה 4 וכבר מהפעימה הראשונה שכר המינימום של עובד זה יעמוד על 6,000 שקל.

ההסכם הקיבוצי הנוכחי, ממשיך את אשר נקבע בהסכם הקיבוצי הקודם ביחס לעובדי שיפוצים בנוגע למתן תשלום בגין תוספת הכשרה, החזר הוצאות אש”ל והפרשת כספים לקרן השתלמות.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! תלחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן