מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אסטרולוגיה בלי עין הרע מזל החודש

מזל טלה – מזל החודש בין ה-21.03 ל-20.04

מזל טלה מתאפיין בביטחון עצמי, אומץ, אופטימיות הגובלת כמעט בילדותיות, חוסר סבלנות, התלהבות ולהיטות רבה בני מזל זה הם לרוב אנשים חמימים ולבביים, חרוצים ובעל יוזמה היודעים להוביל לשנויים מצד שני הם יכולים להתגלות כמהירי חימה, אך שוכחים באותה מהירות ואינם נוטרים טינה. מזל טלה הוא אחד משלושת מזלות יסוד האש, יחד עם מזל אריה ומזל קשת.
מזל טלה - מזל החודש בין ה-21.03 ל-20.04
מזל טלה

במיתולוגיה היוונית זהו כריסומאלוס, האייל המכונף בעל הצמר הזהוב אשר נשלח על ידי נפאלה כדי להציל את ילדיה הביולוגיים, ילדיו של אתמס, פריקסוס והלה, מפני הקרבתם על המזבח בעקבות מזימה של אימם החורגת אינו. האייל נשא אותם על כנפיו אל מחוז קולכיס, אך לרוע המזל נפלה הלה אל מיצר מים, אשר בהמשך נקרא על שמה – ה”הלספונטוס” – כיום הדרדנלים..

הוא משתייך לקבוצת המזלות הקרדינליים, יחד מזל סרטן, מזל מאזניים ומזל גדי. הכוכב השליט של מזל טלה הוא מאדים. במסורת היהודית מזל טלה מתייחס אל חודש ניסן. מושג זה מתייחס לרעיון שבתקופה הנתונה מיקום השמש באזור השמיים המוקצה למזל טלה האסטרולוגי.

מאפייני המזל:

סמל המזל: טלה.
איבר בריאותי רגיש: ראש.
אלמנט: אש, יוזם.
נאמנות: עליהם נאמר המשפט “כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת”… והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד.

תכונות חיוביות:

אוהבים להגיע ראשונים לכל מקום. פתוחים וחביבים באופי, פעלתנים מאוד, אוהבים פעילויות עם אלמנט של אומץ.

אוהבים להיות בתנועה, בעלי יוזמה, יש להם כריזמה טבעית, סולחים בנקל, פופולאריים בכל מקום, בעלי יכולת נתינה.

תכונות שליליות:

פועלים בצורה אימפולסיבית מבלי לחשוב ולתכנן מראש מה לעשות.

אוהבים נוחות ולא לקחת אחריות, דואגים קודם כל לעצמם, ילדותיים בגישתם לחיים, אוהבים להתגאות בכל דבר, מתרגזים מהר.

קשה להם לדחות סיפוקים וכל דבר רוצים מייד!

הסתגלות למסגרת:

בכל מצב תמיד ינסו להתבלט כך שבמידה והם נמצאים עם דמות חזקה מהם והמשרה אוירה סמכותית, הרי שלא יסכימו לקבל את הנהגתו וינסו לערער על סמכותו…

תחביבים:

כל תחום עיסוק שיש בו אומץ יתאים לטלה האנרגטי להוצאת המרץ הבלתי נדלה שלו וזאת בנוסף לתחביבים המכילים בתוכם דינאמיקה ותנועה.

נאמנות:

עליהם נאמר המשפט “כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת”…והדבר מתאים לגברים ונשים כאחד

תחזית כללית שנתית לילידי המזל:

שפע;

כוכב השפע ושמו יופיטר יהיה בבית המשפחה שלכם עד לחודש יולי 2014. היחסים המשפחתיים שלאחרונה קצת התרופפו בעקבות אירועים שונים הקשורים ליחסים הבין אישיים שלכם.

לכן, קחו את הזמן שנותר כדי להקדיש את מלוא תשומת הלב לבני המשפחה שזקוקים לכם. לאחר מכן יעבור הכוכב לבית היצירה שלכם ותוכלו ליהנות מתחושה של עשייה מבורכת.

לאחר מכן, יעבור כוכב השפע לבית הילדים והיצירה שלכם כך שיהיה זה הזמן הנכון להשקיע ביצירה שכל כך חביבה עליכם ולפרסמה.

למי מכם שיש ילדים תוכלו ליהנות איתם בזמן איכות.
גם אלה מכם שאין לכם מערכות יחסים יציבות יכולים לפתח לעצמכם החל מחודש אוגוסט התחלות חדשות שירגשו אתכם
.

אתגר;

גם בשנה הקרובה ייתכן ותגיעו למצבים שבהם כספים שמגיעים לכם מאחרים לא יתקבלו ולמרות ההבטחות שהובטחו לכם – תצטרכו לפעול בדרכים יצירתיות להבטיח את כספכם.

יהיה בכם צורך להבין את המניעים והכוונות של האנשים שמתנהלים בדרך שמכעיסה אתכם. נראה שתצטרכו להגיע להחלטות בין החודשים פברואר ועד יולי 2014, ייתכנו גם שינויים משמעותיים בחייכם, ובמיוחד לאלה שנולדו בשליש השני של המזל.

כמו כן, אלה הקשורים איתכם בקשר זוגי ושותפויות תרגישו שאתם נתקלים בקשיים בגלל חילוקי דעות ובגלל העובדה שאתם תרצו להוביל אך תרגישו שאתם נתקלים בחוסר שיתוף פעולה מצד אלה שאתם מצפים מהם שיהיו עבורכם. חכו עם כל החלטה חשובה שהיא עד לשלושה חודשים שלאחר יום ההולדת שלכם
.

* בברכת מזל טוב

___________

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית ומפורטת, מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית. אם אתם מעוניינים במפה אסטרולוגית, שלחו מייל , ע”י לחיצה כאן;.

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגב’ שיר-אל כתבו אל – zila@012.net.il, או בטלפונים: 03-9661812, 052-2248626.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן