"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מזג אוויר

המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ

בשל האובך הכבד, נסגר שדה דב בעיר תל אביב להמראות ולנחיתות. גם שדה התעופה בראש פינה, סגור ◄ הציבור מוזמן לפנות בכל שאלה בעניין אל ’מוקד הסביבה’ של המשרד להגנת הסביבה, טלפון; 6911* ◄ מזג האוויר; הלילה, יהיה מעונן חלקית, גשם מקומי קל צפוי בצפון הארץ. האובך, ישקע בהדרגה. מחר; גשם מקומי בצפון הארץ, ויתכן גשם קל במרכזה.
המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ
המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ

המשרד להגנת הסביבה, הודיע היום (שני, 08/4/2013), כי זיהום אוויר גבוה ברחבי הארץ, ישרור עד מחר (שלישי), עקב שקע עמוק מעל מזרח הים התיכון, שמקורו בצפון אפריקה, הגורם לרוחות חזקות, סופות חול ולהסעת אבק מכיוון מצרים לאזורינו. האבק המוסע לאזורינו מכיל ריכוז גבוה של חלקיקים העוברים בדרכי הנשימה.

בשל האובך הכבד, נסגר שדה דב בעיר תל אביב להמראות ולנחיתות. גם שדה התעופה בראש פינה סגור. כאשר שדה התעופה הצבאי עובדה, ושדה התעופה בעיר אילת ממשיכים בפעילותם כסדרם.

המשרד להגנת הסביבה, הודיע לאוכלוסייה רגישה, כי בשל זיהום האוויר הגבוה, הוא ממליץ, לחולי לב, חולי ריאות, קשישים, ילדים ונשים בהיריון, ולהימנע משהיה ממושכת בחוץ ולהימנע מפעילות גופנית מאומצת.

המשרד להגנת הסביבה, ימשיך לעדכן את הציבור בהתאם לנתוני איכות האוויר.

הציבור מוזמן לפנות בכל שאלה בעניין אל ’מוקד הסביבה’ של המשרד להגנת הסביבה, טלפון; 6911*.

השירות המטאורולוגי, פרסם היום אחה"צ, אזהרה על הגבלות ראות בדרום ב-08/04 מ-15 עד 19. הגבלת ראות לכדי 1500 מטר ולפרקים עד 750 מטר, עקב סופת אבק, במגמת התחזקות.

תחזית מזג האוויר להלילה ולמחר; הלילה, יהיה מעונן חלקית, גשם מקומי קל צפוי בצפון הארץ. האובך, ישקע בהדרגה. מחר; גשם מקומי בצפון הארץ, ויתכן גשם קל במרכזה. הטמפרטורות, ירדו עוד, ויהיו נמוכות מהרגיל בעונה. ינשבו רוחות ערות.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן