איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

מזג אוויר

המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ

בשל האובך הכבד, נסגר שדה דב בעיר תל אביב להמראות ולנחיתות. גם שדה התעופה בראש פינה, סגור ◄ הציבור מוזמן לפנות בכל שאלה בעניין אל ’מוקד הסביבה’ של המשרד להגנת הסביבה, טלפון; 6911* ◄ מזג האוויר; הלילה, יהיה מעונן חלקית, גשם מקומי קל צפוי בצפון הארץ. האובך, ישקע בהדרגה. מחר; גשם מקומי בצפון הארץ, ויתכן גשם קל במרכזה.
המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ
המשרד להגנת הסביבה: האובך עד מחר (ג’), יש להימנע משהייה ממושכת בחוץ

המשרד להגנת הסביבה, הודיע היום (שני, 08/4/2013), כי זיהום אוויר גבוה ברחבי הארץ, ישרור עד מחר (שלישי), עקב שקע עמוק מעל מזרח הים התיכון, שמקורו בצפון אפריקה, הגורם לרוחות חזקות, סופות חול ולהסעת אבק מכיוון מצרים לאזורינו. האבק המוסע לאזורינו מכיל ריכוז גבוה של חלקיקים העוברים בדרכי הנשימה.

בשל האובך הכבד, נסגר שדה דב בעיר תל אביב להמראות ולנחיתות. גם שדה התעופה בראש פינה סגור. כאשר שדה התעופה הצבאי עובדה, ושדה התעופה בעיר אילת ממשיכים בפעילותם כסדרם.

המשרד להגנת הסביבה, הודיע לאוכלוסייה רגישה, כי בשל זיהום האוויר הגבוה, הוא ממליץ, לחולי לב, חולי ריאות, קשישים, ילדים ונשים בהיריון, ולהימנע משהיה ממושכת בחוץ ולהימנע מפעילות גופנית מאומצת.

המשרד להגנת הסביבה, ימשיך לעדכן את הציבור בהתאם לנתוני איכות האוויר.

הציבור מוזמן לפנות בכל שאלה בעניין אל ’מוקד הסביבה’ של המשרד להגנת הסביבה, טלפון; 6911*.

השירות המטאורולוגי, פרסם היום אחה”צ, אזהרה על הגבלות ראות בדרום ב-08/04 מ-15 עד 19. הגבלת ראות לכדי 1500 מטר ולפרקים עד 750 מטר, עקב סופת אבק, במגמת התחזקות.

תחזית מזג האוויר להלילה ולמחר; הלילה, יהיה מעונן חלקית, גשם מקומי קל צפוי בצפון הארץ. האובך, ישקע בהדרגה. מחר; גשם מקומי בצפון הארץ, ויתכן גשם קל במרכזה. הטמפרטורות, ירדו עוד, ויהיו נמוכות מהרגיל בעונה. ינשבו רוחות ערות.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן