מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

דרור אטרי: על שר האוצר ויו”ר ההסתדרות לא לשכוח 200 אלף עובדי הקבלן במגזר הפרטי

-כך קרא דרור אטרי, יו”ר האיגוד הכל ארצי של חברות הניקיון והאחזקה בישראל וחבר נשיאות לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ב’כנס ליחסי עבודה באילת’; יש לתקן מול לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים את העיוות מתמשך בשכרם ובתנאי העסקתם של כ- 200 אלף עובדים, עובדי הקבלן במגזר הפרטי”.
דרור אטרי: על שר האוצר ויו
דרור אטרי: על שר האוצר ויו”ר ההסתדרות לא לשכוח 200 אלף עובדי הקבלן במגזר הפרטי

דרור אטרי, יו”ר האיגוד הכל ארצי של חברות הניקיון והאחזקה בישראל וחבר נשיאות לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, קרא שלשום (30.1) במהלך ’כנס אילת ליחסי עבודה’ (29 בינואר עד 2 בפברואר 2013), בו הוא משתתף, אל יו”ר ההסתדרות ולשר האוצר, לקדם מול ’לשכת התיאום’ הסכם קיבוצי שיכלול את עובדי השמירה והניקיון המועסקים במגזר הפרטי.

לדברי אטרי; “כולם מדברים כאן על חיזוק העובדים. כמי שהייתה לו את הזכות לחזק את העובדים בפועל, ולהוביל בשנת 2009 להסכם קיבוצי היסטורי עם ההסתדרות אשר העניק תוספת שכר של 20% ושיפור תנאים סוציאליים לכלל עובדי הניקיון, אני קורא מכאן אל שר האוצר, וליו”ר ההסתדרות לא לשכוח את עובדי הקבלן במגזר הפרטי, שמספרם נאמד בכ-200 אלף עובדים, ולתקן את העיוות המתמשך בשכרם ובתנאי העסקתם”.

דרור אטרי, שיבח את משרד האוצר; “אשר עשה בשנה האחרונה צעד משמעותי כאשר חתם על הסכם עובדי הקבלן במגזר הציבורי, הסכם הזהה להסכם הקיבוצי עליו חתמנו בעבר עם ההסתדרות, אך המלאכה עדיין לא תמה. עלינו למנוע היווצרותם של שני מעמדות שונים בקרב עובדי הקבלן, עובדי מגזר ציבורי – סוג א’, ועובדי מגזר פרטי – סוג ב’, שהם ממילא אוכלוסייה מוחלשת”.

אטרי, קרא בדבריו אל ההסתדרות ואל משרד האוצר, לנקוט בגישה פרקטית וכבר לפעול לקידום העניין; “על ההסתדרות ומשרד האוצר להזדרז ולקדם הסכם זהה נוסף ל’עובדי הקבלן במגזר הפרטי’, וזאת מול לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים בראשות מר צבי אורן, אליה משתייך האיגוד הכל הארצי של חברות הניקיון”.

עוד ציין, אטרי, יו”ר האיגוד הכל ארצי של חברות הניקיון והאחזקה בישראל וחבר נשיאות לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, כי; “פעילותנו לרווחת העובדים בעת חתימת ההסכם בשנת 2009, הביאה לעזיבתן של מספר חברות את הארגון, וגם אז כהיום אנו לא מוותרים ולא נפסיק לפעול לתיקון עיוות של שנים ממנו נפגעו זכויותיהם של עובדי הניקיון והשמירה.

על כן, בעת הזו, נכון וראוי, כי נפעל יחדיו למיגור תופעת פערי השכר הקיימים בין המגזרים השונים, ונביא ל’הסכם אחיד’ ממנו ייהנו כלל עובדי הקבלן בישראל”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן