מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

סניפי המוסד לביטוח לאומי, יהיו סגורים מחר (חמישי), לאור החלטת מועצת העובדים

מועצת עובדי המוסד לביטוח לאומי, החליטה לפני שעה קלה על השבתת אזהרה של כל סניפי המוסד בכל רחבי הארץ מחר (יום חמישי 27.12.12) זאת לאחר שהמגעים שהתנהלו בין הצדדים במהלך 12 החודשים האחרונים – מאז פג תוקף הסכם השכר הקיבוצי הענפי, לא הניבו תוצאות כלשהן.
סניפי המוסד לביטוח לאומי, יהיו סגורים מחר (חמישי), לאור החלטת מועצת העובדים
סניפי המוסד לביטוח לאומי, יהיו סגורים מחר (חמישי), לאור החלטת מועצת העובדים

ללא כל התראה מוקדמת, הודיעה היום (רביעי, אחה”צ), מועצת עובדי המוסד לביטוח לאומי, כי החליטה לפני שעה קלה על השבתת אזהרה של כל סניפי המוסד בכל רחבי הארץ מחר (יום חמישי 27.12.12).

בעקבות הודעת מועצת עובדי המוסד לביטוח לאומי, יהיו סניפי המוסד לביטוח לאומי בכל רחבי הארץ, סגורים מחר, עקב שביתת אזהרה בת יום אחד. כמו כן, נודע, כי השביתה, היא בגיבוי מלא של הסתדרות עובדי המדינה, ו’ההסתדרות הכללית’, מוכרזת לאחר שהמגעים שהתנהלו בין הצדדים במהלך 12 החודשים האחרונים – מאז פג תוקף הסכם השכר הקיבוצי הענפי, לא הניבו תוצאות כלשהן.

יושבת ראש הועד הארצי של עובדי הסניפים ב’ביטוח הלאומי’, הגב’ סימונה סונגו מזרחי, ציינה, כי; “מדובר ב’שביתת אזהרה בת יום אחד’ בלבד, אך אם הנהלת המוסד לביטוח לאומי, לא תתעשת, ותקדם את המשא ומתן על ’תוספת כח אדם’ והתאמת תנאי העבודה למתחייב מהעומס האדיר על עובדי הביטוח הלאומי – ישובו העובדים, וידונו באפשרות להחרפת העיצומים, כבר בשבוע הבא”.

זאת ועוד; לטענת יו”ר הועד הארצי של עובדי הסניפים ב’ביטוח הלאומי’, הגב’ סונגו-מזרחי; “תיקוני החקיקה הרבים שנוספו במחלקות הבטחת הכנסה, זקנה ושאירים, נכות, ואבטלה, יגרמו לתוספת עבודה רבה מאוד שתגרום לנטל כבד מאוד על העובדים הכורעים כבר היום תחת העומס”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן