איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן כפר יונה

כפר יונה: ראש המועצה המקומית אפי דרעי, יפצה חבר המועצה אבישי ברעם ב-12 אלף ₪

כב’ השופטת קיציס, מבימ”ש השלום בעיר נתניה; “בעת בחינת הפרסומים שפורסמו במקומון “כאן חדשות”, נשוא התביעה, יש ליתן משקל רב לאינטרס הציבורי הטמון בהחלפה חופשית של מידע, לאור העובדה שהתובע כיהן במשך עשרות שנים כראש המועצה, וחלק ניכר מהפרסומים עניינם בביקורת על פעילותו הציבורית”.
כפר יונה: ראש המועצה המקומית אפי דרעי, יפצה חבר המועצה אבישי ברעם ב-12 אלף ₪
כפר יונה: ראש המועצה המקומית אפי דרעי, יפצה חבר המועצה אבישי ברעם ב-12 אלף ₪

כב’ השופטת בית המשפט השלום בעיר נתניה, חנה קיציס, דחתה השבוע, את עתירתו של ראש מועצת כפר יונה מר אפי דרעי, כנגד חבר המועצה מר אבישי ברעם, ופסקה, כי מר דרעי, יכסה את ההוצאות המשפטיות של מר ברעם בסך 12 אלף שקלים.

לטענת דרעי, חבר המועצה ברעם, הוציא את דיבתו ב’עלון בחירות’ אשר חילק, ובשורת פרסומים במקומון “כאן חדשות”, במסגרת טורו האישי. ביהמ”ש השלום בנתניה, קבע, כי; “חלק מהפרסומים לא עלו לכדי לשון הרע, וממילא כולם היו סבירים, ולא חרגו מהבעת דעה וביקורת לגיטימית ביחס להתנהלות גוף ציבורי ובעל תפקיד ציבורי”.

דרעי, המכהן כראש מועצת כפר יונה, כבר למעלה משלושה עשורים, הגיש תביעה בגין לשון הרע, כנגד העיתון המקומי, וכנגד מר ברעם, ואזרח נוסף, אשר דבריהם פורסמו בעיתון.

במסגרת ההליכים, הגיע ראש המועצה מר דרעי ל’פשרה’ עם בעלי המקומון, ועם האזרח, ואלו האחרונים פרסמו התנצלות במקומון, ובכך סללו את מחיקתם כנתבעים מכתב התביעה.

חבר המועצה מר אבישי ברעם, סרב להתפשר, והדיון נמשך ודנו בעיקר בכתבות שפורסמו במסגרת טורו האישי של ברעם במקומון, המעבירות ביקורת על התנהלותו של ראש המועצה, ושתי כתבות נוספות שפורסמו באותו המקומון, שבהן צוטטו, לכאורה, דבריו של ברעם במסגרת ראיון עימו.

לטענת דרעי, חבר המועצה ברעם, פרסם ומפרסם באופן שיטתי כתבות שקריות אודותיו, תוך שהוא מנצל את מעמדו הציבורי ושם לו למטרה להשמיץ, לפגוע ולהשחיר את תדמיתו בקרב הציבור, על מנת להביא להדחתו מראשות המועצה.

לטענתו הפרסומים פוגעים באמון הציבור שניתן בו והובילו לירידה ניכרת של עשרות אחוזים בשיעור ההצבעה עבורו. לדבריו מדובר בהתעמרות שיטתית שנמשכת כעשר שנים, כאשר אין כל אינטרס ציבורי או תכלית ראויה המצדיקה פגיעה כה חמורה.

כב’ השופטת חנה קיציס, שופטת בית משפט השלום נתניה

דרעי, טען עוד בבית המשפט, כי בסדרת הפרסומים מועלות טענות קשות כלפיו, בין היתר לעבירות פליליות קשות, ניגודי עניינים, פוליטיקה זולה, ודאגה למקורביו, וזאת ללא כל בסיס, ותוך הצגת הטענות כעובדות.

מנגד לטענת ברעם, מקור התביעה הוא ביריבות פוליטית בת שנים, ובתעמולת בחירות של דרעי, שהגיש את התביעה פחות משבועיים ממועד הבחירות האחרונות.

ברעם, טען, כי; “מדובר בתביעה קנטרנית, וחסרת תום לב, שמטרתה להשתיק ביקורת ציבורית לגיטימית והבעת דעה”.

לדבריו, עבודתו כחבר המועצה, מהווה ביקורת ציבורית חשובה על פעילותו של גוף ציבורי, ובחלקה מהווה הבעת דעה אישית על התנהלות המועצה, ובכלל זאת התובע העומד בראשה. עוד לטענתו, ראש מועצת כפר יונה מר דרעי, לא טרח לפרסם תגובה תקשורתית עניינית, או התייחסות מהותיות לטענות המועלות במסגרת הפרסומים, וכך גם לא פנה אל העיתון וביקש פרסום תיקון או הכחשה לפרסומים.

כב’ השופטת קיציס, קבעה, כי; “בעת בחינת הפרסומים נשוא התביעה, יש ליתן משקל רב לאינטרס הציבורי הטמון בהחלפה חופשית של מידע, לאור העובדה שהתובע כיהן במשך עשרות שנים כראש המועצה, וחלק ניכר מהפרסומים עניינם בביקורת על פעילותו הציבורית. היא דחתה את התביעה, ופסקה הוצאות לטובת חבר המועצה מר ברעם.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן