חג סוכות שמח

מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

זוכי פרס ישראל

פרס ישראל: שר החינוך, והשופט יעקב טירקל, שוכנעו, כי הרב חיים דרוקמן ראוי לפרס

0
0

הרב דרוקמן; “בעבר היה העניין המדובר, נושא לתביעת דיבה שלו נגד עיתון מעריב, אז, במסגרת הסכם של פשרה פורסמו הודעות התנצלות והרב, קיבל פיצוי כספי… ◄ בדיעבד מסכים, אפוא, הרב דרוקמן, כי טעה בתום לב, אך אין בכך כדי לשלול מכלול מעשיו וזכויותיו במהלך חייו, בגינם ראתה אותו הועדה ראוי לפרס ישראל למפעל חיים.
פרס ישראל: שר החינוך, והשופט יעקב טירקל, שוכנעו, כי הרב חיים דרוקמן ראוי לפרס
פרס ישראל: שר החינוך, והשופט יעקב טירקל, שוכנעו, כי הרב חיים דרוקמן ראוי לפרס

משרד החינוך, פרסם אמש (שני), הודעת הבהרה, וממנה עולה, כי שר החינוך מר גדעון סער, והשופט בדימוס יעקב טירקל שהיה שופט בית המשפט העליון (1995–2005). ואשר מכהן כיו”ר ועדת פרס ישראל למפעל חיים, החליטו שלא לשנות את המלצת הועדה לתת פרס על “מפעל חיים, תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה”, לכב’ רב חיים דרוקמן, זאת גם לאחר שנועצו גם בחברי ועדת הפרס למפעל חיים.

זאת ועוד; שר החינוך, ויו”ר ועדת הפרס למפעל חיים, קובעים, כי לאחר שעיינו גם במכתבו של היועץ המשפטי לממשלה, בנושא מלפני 13 שנים (1999), וקבלו גם את תגובת הרב דרוקמן, בנושא העבירו אותו לעיון חברי הועדה.

במכתבו, כותב הרב דרוקמן, כי הפסיק את עבודתו של הרב זאב קופלוביץ בתפקיד ראש ישיבת בני עקיבא נתיב מאיר, ישיבה תיכונית בירושלים, שהיה חשוד בזמנו בביצוע מעשים מגונים בתלמידים, בו ביום שהגיעו אליו שמועות על מעשיו. וכי אין הרב דרוקמן, חולק, כי היה עליו לדווח למשטרה, אך הוא לא עשה כן בתום לב, וצר לו על כך.

בדיעבד מסכים, אפוא, הרב דרוקמן, כי טעה בתום לב, אך אין בכך, כדי לשלול מכלול מעשיו וזכויותיו במהלך חייו, בגינם ראתה אותו הועדה ראוי לפרס ישראל למפעל חיים.

עוד נמסר ע”י הרב דרוקמן, כי; “בעבר היה העניין נושא לתביעת דיבה שלו נגד עיתון מעריב, אז, במסגרת הסכם של פשרה, פורסמו הודעות התנצלות, והרב, אף קיבל פיצוי כספי”.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן