מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

עובדים | תעסוקה | כוח אדם

משרד התמ”ת: 28% מהעובדים עם אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה, דיווחו על תחושות של אפליה במקום העבודה

בני פפרמן, מנהל מינהל מחקר וכלכלה, ומנהל ’המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה’ במשרד התמ”ת; “מעסיקים עדיין לכודים בדעות לפיהן לעובדים עם מוגבלות ישנן יכולות נמוכות יותר ובשל כך אינם נותנים להם הזדמנות שווה להשתלב ולהציג את יכולותיהם האמיתיות, שאינן נופלות מאלו של אנשים ללא מוגבלות” ◄ הכנס השנתי השלישי של המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה, יתקיים ב-15/3/12 בעיר ת”א.
משרד התמ
משרד התמ”ת: 28% מהעובדים עם אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה, דיווחו על תחושות של אפליה במקום העבודה

28% מהעובדים עם אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה, דיווחו על תחושות של אפליה במקום העבודה. זהו השיעור המדווח הגבוה ביותר ביחס לקבוצות אוכלוסיה אחרות, ביניהן נשים, ערבים ומבוגרים – כך עולה מסקר מיוחד לנושא תחושת האפליה בקרב אוכלוסיות מוחלשות, אשר נערך ע”י מינהל מחקר וכלכלה במשרד התמ”ת, לקראת הכנס השנתי השלישי של ’המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות’ בשוק העבודה, אשר יתקיים ב-15/3/12 בעיר תל אביב, במעמד שר התמ”ת מר שלום שמחון.

בסקר המיוחד הזה, נבדקה תחושת האפליה של ’אנשים עם מוגבלות’ בעת חיפוש עבודה ובמהלך חיי העבודה. מהממצאים עולה, עוד, כי עוד עולה, מהניתוח, כי כ-29% מה’אנשים עם מוגבלות’ שחיפשו; עבודה, דיווחו על תחושות של אפליה ואי קבלה לעבוד בשל מוגבלותם, בדומה למדווחים כך בקרב ערבים, וכן אימהות לילדים קטנים.

בני פפרמן, מנהל מינהל מחקר וכלכלה, ומנהל ’המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה’ ב’משרד התמ”ת’, ציין, כי; “מקורם של הממצאים הקשים הללו הוא, בין השאר, בדעות הקדומות של מעסיקים. דהיינו, מעסיקים, עדיין לכודים בדעות לפיהן ל’עובדים עם מוגבלות’, ישנן יכולות נמוכות יותר ובשל כך, אינם נותנים להם הזדמנות שווה להשתלב ולהציג את יכולותיהם האמיתיות, שאינן נופלות מאלו של אנשים ללא מוגבלות.

כדי להגביר את היכולות של העובדים עם המוגבלות, וכדי לאפשר להם למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם במקום העבודה, ’המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה’, מעניק סיוע במימון התאמות במקום העבודה עבור עובדים מכל סוגי המוגבלויות.

בין ההתאמות שהמטה לשילוב, משתתף במימונן – התאמות פיזיות של סביבת העבודה, השתתפות במימון חונכות אישית, השתתפות במימון הדרכות לצוות העובדים ועוד”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן