ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

לימודים | קורסים עסקים נעים

שנקר, תעניק לראשונה בישראל: תואר שני בעיצוב – עם או בלי תזה

אושרה ב’מכללת שנקר’, התוכנית לתואר שני בעיצוב M.Des, המאפשרת לרכוש תואר שני בעיצוב אופנה, טקסטיל, תכשיטים ואביזרים ◄ לראשונה בישראל, “שנקר” תעניק את התואר השני בשני מסלולים; עם או בלי תזה ◄ פרופ’ דגנית שטרן שוקן, מונתה לראש התוכנית. בין המרצים; גדעון אוברזון.
שנקר, תעניק לראשונה בישראל: תואר שני בעיצוב – עם או בלי תזה
שנקר, תעניק לראשונה בישראל: תואר שני בעיצוב – עם או בלי תזה

בעקבות קבלת אישור המועצה להשכלה גבוהה פותחת ’הפקולטה לעיצוב בשנקר’ (Shenkar College of Engineering and Design), לראשונה, מסלול לימודים לקבלת תואר שני בעיצוב. בכך, מצטרפת שנקר, לרשימה המצומצמת של מוסדות לימודים בישראל, המעניקה תואר M.Des, ותהיה הראשונה שתאפשר לקבל את התואר היוקרתי בשני מסלולים – עם או בלי תזה.

התואר בשנקר, בשכר לימוד אוניברסיטאי, משלב מגוון תחומי עיצוב, כך שהוא מתאים לבוגרי כל תחומי העיצוב בארץ ובעולם.

על סגל התכנית, נמנים אישים מובילים בתחומי העיצוב והמחקר האקדמי בישראל, בהם מעצב האופנה; גדעון אוברזון, האמן, פרופ’ לארי אברמסון, האדריכל פרופ’ רוברט אוקסמן, המעצב פרופ’ ירום ורדימון, מעצבי האופנה והטקסטיל מאיה ארזי, ישעיהו גבאי, אורית פרייליך; פרופ’ חנה דודיוק, ד”ר עודד היילברונר, ד”ר אורית וולף, ד”ר רות איסקין, ד”ר ורד זפרן – גני, אדריכלית איילת כרמון, פרופ’ מיכאל לוין, פרופ’ ראובן קרני, ד”ר ליהי נגלר, המאייר פרופ’ ירמי פינקוס, ד”ר איריס פישוף, לאה פרץ, האמן אורי צייג, ד”ר אייל שפר, ומעצבות התכשיטים; אסתי קנובל ופרופ’ דגנית שטרן – שוקן.

פרופ’ ירום ורדימון

“תעשיית האופנה בישראל, מייצרת כיום מוצרים בשווי של 2.5 מיליארד דולר (1 מיליארד ליצוא). לאור העברת הייצור למדינות בעלות כוח ייצור זול, התחרותיות הגדולה מתקיימת בתחומי העיצוב, הניהול והשיווק, ומכאן שיוצרים ייחודיים, מעצבים חדשניים פורצי דרך, הם שיובילו את ההתפתחויות בתחום” – אומר עורך התכנית, פרופ’ ירום ורדימון חתן פרס ישראל, ודיקן הפקולטה לעיצוב ב”שנקר”.

מחזור לימודים ראשון, ייפתח במרץ 2012, והמחזור הבא באוקטובר 2012. התוכנית תתפרס על פני 2 ימי לימוד בשבוע, על פי השנה האקדמית המקובלת בשנקר. יום ב’ – יום מלא, יום ג’ עד הצהריים. משך הלימודים שנתיים. ההשתלמות לתואר תוגבל למקסימום 8 סמסטרים.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן