פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מגדל תפן | Migdal-Tefen

ראש המועצה המקומית מגדל תפן: אני קורא לכל תושבי הגליל לשמור על איפוק

צביקה כהן, ראש המועצה המקומית תעשייתית מגדל תפן; “דווקא בימים אלה, של תקופת “עשרת ימי תשובה” בהם אנו עומדים כעת וזהו הזמן, עבור כל אחד מאיתנו, לעשות את חשבון הנפש שלו, גם לגבי יחסיו עם שכניו”.
ראש המועצה המקומית מגדל תפן: אני קורא לכל תושבי הגליל לשמור על איפוק
ראש המועצה המקומית מגדל תפן: אני קורא לכל תושבי הגליל לשמור על איפוק

צביקה כהן, ראש המועצה המקומית תעשייתית מגדל תפן, גינה בתוקף את הצתת המסגד בכפר טובא-זנגריה שבגליל, כל פגיעה במקומות קדושים, וההפגנות שהחלו בעקבותיה.

כהן, קרא לכל הצדדים לשמור על איפוק; “אין להשלים עם פגיעה חמורה כל-כך בבית תפילה, של כל דת באשר היא, אולם אני קורא לכל הצדדים לשמור על איפוק, ולהניח לאנשי כוחות הביטחון למצוא את האחראים ולהביאם לדין.

“אנו עומדים כעת בתקופת “עשרת ימי תשובה”, וזהו הזמן, עבור כל אחד מאיתנו, לעשות את חשבון הנפש שלו, גם לגבי יחסיו עם שכניו.

אנו במועצה המקומית תעשייתית מגדל-תפן, נמשיך לפעול, כדי להבטיח יחסי שכנות טובים ולהביא שגשוג וצמיחה לתושבי האזור כולם”. סיכם כהן, ראש המועצה המקומית מגדל תפן.

◄ המועצה המקומית תעשייתית מגדל תפן

שטח שיפוטה של מגדל תפן, הינו כ- 2700 דונם, המועצה נוסדה בשנת 1991, לאחר פירוק המועצה האזורית מרכז הגליל, הינה המועצה המקומית התעשייתית הראשונה בצפון, ומהווה, מודל ייחודי של מועצה מקומית אשר בתחומה פועלים אך ורק מפעלי תעשייה, והם “תושביה” היחידים.

באזור התעשייה, שוכן גן התעשייה תפן, חממה לתעשיינים ויזמים בראשית דרכם. גן התעשייה בתפן הינו גן התעשייה הראשון שבנה סטף ורטהימר, אחריו נבנו גני תעשייה נוספים – בתל חי, בעומר ובלבון.

המקומית תעשייתית מגדל תפן

מפעלי תפן, נהנים משטחים נרחבים לתעשייה, תשלומי ארנונה נמוכים יחסית, המופנים לפיתוח נוסף של התעשייה במקום, תשתית ומערכת כבישים מפותחת, טיפוח הסביבה ועוד. המועצה המקומית, שוקדת על הרחבת תשתית התעשייה.

עיסוקה של המועצה מגדל תפן, הינו במתן שרות למפעלי התעשייה בתחומה וביצירת סביבת עבודה נוחה, נעימה ויעילה למפעלי תעשייה מוטי ייצוא.

המועצה, הוקמה במתכונת זו, כדי ליצור מוקד של תעשייה יוצרת ומייצאת בגליל, תעשייה המספקת תעסוקה אתגרית ואיכותית לתושבי האזור ותורמת להקמת חברה יצרנית ובריאה.

במהלך 14 שנות קיומה התפתח באופן משמעותי אזור התעשייה, בשנים האחרונות, והוא מקיף כ- 62 מפעלים, המעסיקים סה”כ כ- 7,000 עובדים מיישובי הסביבה; יהודים, נוצרים, דרוזים, ו-מוסלמים. במקום מרוכזות תעשיות היי-טק, ותעשיות אחרות, המיועדות בעיקר ליצוא של למעלה ממיליארד דולר.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן