ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

מזכרת בתיה

מזכרת בתיה: חברת אלמוג כ.ד.א.י, תבנה מרכז מסחרי בשטח של 4,000 מ”ר

יקי אמסלם, מנכ”ל משותף בחברת אלמוג כ.ד.א.י; “השקענו כ- 30 מיליון שקל במרכז המסחרי של מזכרת בתיה, שייקרא “אלמוג סנטר”, וייתן מענה לתושבי השכונות החדשות ביישוב” ◄ מחירי השכירות, ינועו בין 140-180 ₪ למ”ר ◄ חברת אלמוג כ.ד.א.י, במו”מ מתקדם עם אחת מרשתות השיווק הגדולות.
מזכרת בתיה: חברת אלמוג כ.ד.א.י, תבנה מרכז מסחרי בשטח של 4,000 מ
מזכרת בתיה: חברת אלמוג כ.ד.א.י, תבנה מרכז מסחרי בשטח של 4,000 מ”ר

חברת אלמוג כ.ד.א.י חתמה לאחרונה על עסקה לרכישת קרקע בשטח של 3.7 דונם ב’מזכרת בתיה’, והיא תבנה עליו מרכז מסחרי דו-קומתי בשטח של 4,000 מ”ר. במסגרת העסקה רכשה החברה את הקרקע מבעלים פרטיים במחיר של כ- 9 מיליון שקל. את המרכז מתכנן משרד האדריכלים סגל יפה, והוא יכלול גם מרתפי חניה ושטחי אחסון בשטח של כ- 2,000 מ”ר.

מהחברה, נמסר, כי המגרש שנרכש ממוקם בשכונה החדשה המוקמת ביישוב – שכונת בר לב, בה עומדים להיבנות למעלה מ- 1,600 יחידות דיור.

עוד נמסר, כי מחירי השכירויות צפויים להיות בין 140-180 ₪ למ”ר, וכי החברה נמצאת במו”מ מתקדם עם אחת מרשתות השיווק הגדולות בארץ ועם רשת פארם, וכי מתוכנן לקום במקום גם מרכז בריאות, כושר וכן ספא.

לדברי יקי אמסלם, מנכ”ל משותף בחברת חברת אלמוג כ.ד.א.י; “השקענו כ- 30 מיליון שקל במרכז המסחרי של המועצה המקומית מזכרת בתיה, שייקרא “אלמוג סנטר”, וייתן מענה לתושבי השכונות החדשות ביישוב.

התכנון, כולל בנייה מודרנית בשילוב אלמנטים המאפיינים את סגנון הבנייה הייחודי שמאפיין את היישוב. כך למשל, יהיה שילוב של אבן טבעית עם אלמנטים של עץ, שישווה מראה כפרי המאפיין את מזכרת בתיה”. אמר מנכ”ל אמסלם.

“אלמוג סנטר – מזכרת בתיה”, מצטרף למרכזי אלמוג סנטר שהחברה כבר הקימה בעיר אשדוד, אריאל, ו-תלמי מנשה. מן החברה, נמסר, כי מרכז מסחרי נוסף מתוכנן לקום בעיר נס ציונה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן