קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

העיר הוד השרון, זכתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" בשל הניקוד הגבוה שצברה בנושאי התייעלות אנרגטית, טיפול בפסולת, צריכת מים, חינוך, גינון, מחזור, עידוד השימוש בתחבורה ציבורית ועוד ◄ האות הירוק הוענק השבוע לראשי העירייה במסגרת תערוכת קלינטק ה-15.
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

עיריית הוד השרון, זכתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" מטעם תערוכת ’קלינטק ה-15’ שיזמה קבוצת "משוב", בהשתתפות מועצות מקומיות, אזוריות וערים מרחבי הארץ.

עיריית הוד השרון, צברה ניקוד גבוה במיוחד על השקעתה בשנת 2010 בתחום ’גינון’ – כולל היקף השטחים הירוקים והפארקים שעומדים לרשות התושבים, התייחסות מכבדת לעצים בוגרים ועתיקים, חיסכון במים בהשקיה, שמירה על הניקיון ברחבי הרשות והעלאת מודעות התושבים לנושא.

שיעורי מחזור פסולת בתחומי הרשות – עם שאיפה להגיע לשיעור של מעל 80%, קידום נושא; ’תחבורה ירוקה’, דוגמת מתן עדיפות לשימוש בתחבורה ציבורית, סלילת שבילי אופניים ושבילי הליכה ועידוד התושבים להשתמש בהם, קידום פרויקטים המשלבים בנייה ירוקה ואכיפתם, קידום תרבות הדיור, במהלך שיפוץ בתים.

האות הירוק, של הזוכים בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות", הוענק במסגרת תערוכת קלינטק 2011, שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, בגני התערוכה ת"א, את הזוכות בתחרות קבעה ועדת היגוי שהקימה קבוצת "משוב" היוזמת את התחרות, שכללה מומחים בתחומי איכות הסביבה, טיפול במים, בניה ירוקה, מחזור וטיפוח עירוני.

בין הפעילויות שייזמה עיריית הוד השרון, שהביאו לזכייתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" נמנים; הקמת פארק נופש ופנאי על פני כ-80 דונם (40 דונם שטחי ציבור ירוקים, ו-40 דונם אגן ירוק, הכולל מערכת טיהור מים לשיפור איכות המים המוזרמים לקטע המרכזי בירקון).

פרויקט החייאת הנחלים (נחל הדר הזורם לירקון), פיתוח רשת שבילי אופניים המשולבת במערכת הנחלים בעיר (28 ק"מ).

התייעלות אנרגטית, הכוללת התקנת שעונים אסטרונומיים בכל מרכזיות התאורה ברחבי העיר, חסכון של 50% בצריכת החשמל ב-80% מעמודי התאורה בעיר בזכות שימוש בגופי תאורה כפולים, ופירוק עמודי התאורה הנמוכה ברחוב הראשי של העיר.

אישור תוכנית לפריסת אנטנות סלולאריות במעטפת החיצונית של העיר במגמה להרחיק את האנטנות מריכוזי אוכלוסייה.

שימור עצי אלון, בני מעל 400 שנה, מחזור פסולת בהיקף של 25%, גידול של 35% באיסוף נייר במיכלים כחולים, הקמת מעל 100 מרכזים למחזור בקבוקי פלסטיק, תכנון להתקנת עמודי טעינה למכוניות חשמליות במוקדים המרכזיים בעיר, בניית בית הספר הירוק הראשון בארץ, ופיתוח חווה חקלאית המקיימת פעילויות חינוכיות בנושא, פינוי כל גגות האסבסט בעיר ועוד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן