ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

העיר הוד השרון, זכתה בתחרות “10 הערים והרשויות הירוקות 2011” בשל הניקוד הגבוה שצברה בנושאי התייעלות אנרגטית, טיפול בפסולת, צריכת מים, חינוך, גינון, מחזור, עידוד השימוש בתחבורה ציבורית ועוד ◄ האות הירוק הוענק השבוע לראשי העירייה במסגרת תערוכת קלינטק ה-15.
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

עיריית הוד השרון, זכתה בתחרות “10 הערים והרשויות הירוקות 2011” מטעם תערוכת ’קלינטק ה-15’ שיזמה קבוצת “משוב”, בהשתתפות מועצות מקומיות, אזוריות וערים מרחבי הארץ.

עיריית הוד השרון, צברה ניקוד גבוה במיוחד על השקעתה בשנת 2010 בתחום ’גינון’ – כולל היקף השטחים הירוקים והפארקים שעומדים לרשות התושבים, התייחסות מכבדת לעצים בוגרים ועתיקים, חיסכון במים בהשקיה, שמירה על הניקיון ברחבי הרשות והעלאת מודעות התושבים לנושא.

שיעורי מחזור פסולת בתחומי הרשות – עם שאיפה להגיע לשיעור של מעל 80%, קידום נושא; ’תחבורה ירוקה’, דוגמת מתן עדיפות לשימוש בתחבורה ציבורית, סלילת שבילי אופניים ושבילי הליכה ועידוד התושבים להשתמש בהם, קידום פרויקטים המשלבים בנייה ירוקה ואכיפתם, קידום תרבות הדיור, במהלך שיפוץ בתים.

האות הירוק, של הזוכים בתחרות “10 הערים והרשויות הירוקות”, הוענק במסגרת תערוכת קלינטק 2011, שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, בגני התערוכה ת”א, את הזוכות בתחרות קבעה ועדת היגוי שהקימה קבוצת “משוב” היוזמת את התחרות, שכללה מומחים בתחומי איכות הסביבה, טיפול במים, בניה ירוקה, מחזור וטיפוח עירוני.

בין הפעילויות שייזמה עיריית הוד השרון, שהביאו לזכייתה בתחרות “10 הערים והרשויות הירוקות 2011” נמנים; הקמת פארק נופש ופנאי על פני כ-80 דונם (40 דונם שטחי ציבור ירוקים, ו-40 דונם אגן ירוק, הכולל מערכת טיהור מים לשיפור איכות המים המוזרמים לקטע המרכזי בירקון).

פרויקט החייאת הנחלים (נחל הדר הזורם לירקון), פיתוח רשת שבילי אופניים המשולבת במערכת הנחלים בעיר (28 ק”מ).

התייעלות אנרגטית, הכוללת התקנת שעונים אסטרונומיים בכל מרכזיות התאורה ברחבי העיר, חסכון של 50% בצריכת החשמל ב-80% מעמודי התאורה בעיר בזכות שימוש בגופי תאורה כפולים, ופירוק עמודי התאורה הנמוכה ברחוב הראשי של העיר.

אישור תוכנית לפריסת אנטנות סלולאריות במעטפת החיצונית של העיר במגמה להרחיק את האנטנות מריכוזי אוכלוסייה.

שימור עצי אלון, בני מעל 400 שנה, מחזור פסולת בהיקף של 25%, גידול של 35% באיסוף נייר במיכלים כחולים, הקמת מעל 100 מרכזים למחזור בקבוקי פלסטיק, תכנון להתקנת עמודי טעינה למכוניות חשמליות במוקדים המרכזיים בעיר, בניית בית הספר הירוק הראשון בארץ, ופיתוח חווה חקלאית המקיימת פעילויות חינוכיות בנושא, פינוי כל גגות האסבסט בעיר ועוד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן