בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

העיר הוד השרון, זכתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" בשל הניקוד הגבוה שצברה בנושאי התייעלות אנרגטית, טיפול בפסולת, צריכת מים, חינוך, גינון, מחזור, עידוד השימוש בתחבורה ציבורית ועוד ◄ האות הירוק הוענק השבוע לראשי העירייה במסגרת תערוכת קלינטק ה-15.
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק
הוד השרון, זכתה בתחרות ’10 הערים והרשויות הירוקות 2011’ בתערוכת קלינטק

עיריית הוד השרון, זכתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" מטעם תערוכת ’קלינטק ה-15’ שיזמה קבוצת "משוב", בהשתתפות מועצות מקומיות, אזוריות וערים מרחבי הארץ.

עיריית הוד השרון, צברה ניקוד גבוה במיוחד על השקעתה בשנת 2010 בתחום ’גינון’ – כולל היקף השטחים הירוקים והפארקים שעומדים לרשות התושבים, התייחסות מכבדת לעצים בוגרים ועתיקים, חיסכון במים בהשקיה, שמירה על הניקיון ברחבי הרשות והעלאת מודעות התושבים לנושא.

שיעורי מחזור פסולת בתחומי הרשות – עם שאיפה להגיע לשיעור של מעל 80%, קידום נושא; ’תחבורה ירוקה’, דוגמת מתן עדיפות לשימוש בתחבורה ציבורית, סלילת שבילי אופניים ושבילי הליכה ועידוד התושבים להשתמש בהם, קידום פרויקטים המשלבים בנייה ירוקה ואכיפתם, קידום תרבות הדיור, במהלך שיפוץ בתים.

האות הירוק, של הזוכים בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות", הוענק במסגרת תערוכת קלינטק 2011, שהתקיימה בסוף השבוע שעבר, בגני התערוכה ת"א, את הזוכות בתחרות קבעה ועדת היגוי שהקימה קבוצת "משוב" היוזמת את התחרות, שכללה מומחים בתחומי איכות הסביבה, טיפול במים, בניה ירוקה, מחזור וטיפוח עירוני.

בין הפעילויות שייזמה עיריית הוד השרון, שהביאו לזכייתה בתחרות "10 הערים והרשויות הירוקות 2011" נמנים; הקמת פארק נופש ופנאי על פני כ-80 דונם (40 דונם שטחי ציבור ירוקים, ו-40 דונם אגן ירוק, הכולל מערכת טיהור מים לשיפור איכות המים המוזרמים לקטע המרכזי בירקון).

פרויקט החייאת הנחלים (נחל הדר הזורם לירקון), פיתוח רשת שבילי אופניים המשולבת במערכת הנחלים בעיר (28 ק"מ).

התייעלות אנרגטית, הכוללת התקנת שעונים אסטרונומיים בכל מרכזיות התאורה ברחבי העיר, חסכון של 50% בצריכת החשמל ב-80% מעמודי התאורה בעיר בזכות שימוש בגופי תאורה כפולים, ופירוק עמודי התאורה הנמוכה ברחוב הראשי של העיר.

אישור תוכנית לפריסת אנטנות סלולאריות במעטפת החיצונית של העיר במגמה להרחיק את האנטנות מריכוזי אוכלוסייה.

שימור עצי אלון, בני מעל 400 שנה, מחזור פסולת בהיקף של 25%, גידול של 35% באיסוף נייר במיכלים כחולים, הקמת מעל 100 מרכזים למחזור בקבוקי פלסטיק, תכנון להתקנת עמודי טעינה למכוניות חשמליות במוקדים המרכזיים בעיר, בניית בית הספר הירוק הראשון בארץ, ופיתוח חווה חקלאית המקיימת פעילויות חינוכיות בנושא, פינוי כל גגות האסבסט בעיר ועוד.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן