ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי

עיריית הוד השרון, הציבה את התמרור מחדש, אך גם בפעם הבאה העניין חזר על עצמו, עד שבפעם השלישית התמרור, הוצב יחד עם מצלמת אבטחה ◄ החשוד, אמנם נעצר ע”י המשטרה, אך הוא מסרב לשתף פעולה עם חוקריו.
הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי
הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי

על “כוהנת הנימוסים וההליכות” של החברה הישראלית, הגברת חנה בבלי (1901 – 17 במאי 1993), שכתבה טורים בנושא בעיתונים, החל משנות ה-60, בוודאי לא שמע תושב הוד השרון, בן 61, אשר על פי משטרת ישראל, הוא נעצר לאחר שעקר מספר פעמים תמרור בסמוך לביתו. תחילת הסיפור, כאשר הוצב תמרור ’אין כניסה’ בפתחו של רחוב בבלי בעיר הוד השרון. ככל הנראה, העניין הפריע לאחד התושבים, שעקר את התמרור ממקומו.

עיריית הוד השרון, הציבה את תמרור אין כניסה מחדש, אך גם בפעם הבאה, העניין, חזר על עצמו, עד שבפעם השלישית התמרור, הוצב יחד עם מצלמת אבטחה.

בתיעוד המצלמה, שהוצבה ברחוב, נראה תושב הגר ברחוב בבלי, מגיע למקום ועוקר ממקומו את התמרור.

החשוד, אמנם נעצר על ידי המשטרה, אך הוא מסרב לשתף פעולה עם חוקריו. בהמשך היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר כפר סבא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן