קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי

עיריית הוד השרון, הציבה את התמרור מחדש, אך גם בפעם הבאה העניין חזר על עצמו, עד שבפעם השלישית התמרור, הוצב יחד עם מצלמת אבטחה ◄ החשוד, אמנם נעצר ע"י המשטרה, אך הוא מסרב לשתף פעולה עם חוקריו.
הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי
הוד השרון: למה מי יגיד לי ש’אין כניסה’ לרחוב של הבית שלי

על "כוהנת הנימוסים וההליכות" של החברה הישראלית, הגברת חנה בבלי (1901 – 17 במאי 1993), שכתבה טורים בנושא בעיתונים, החל משנות ה-60, בוודאי לא שמע תושב הוד השרון, בן 61, אשר על פי משטרת ישראל, הוא נעצר לאחר שעקר מספר פעמים תמרור בסמוך לביתו. תחילת הסיפור, כאשר הוצב תמרור ’אין כניסה’ בפתחו של רחוב בבלי בעיר הוד השרון. ככל הנראה, העניין הפריע לאחד התושבים, שעקר את התמרור ממקומו.

עיריית הוד השרון, הציבה את תמרור אין כניסה מחדש, אך גם בפעם הבאה, העניין, חזר על עצמו, עד שבפעם השלישית התמרור, הוצב יחד עם מצלמת אבטחה.

בתיעוד המצלמה, שהוצבה ברחוב, נראה תושב הגר ברחוב בבלי, מגיע למקום ועוקר ממקומו את התמרור.

החשוד, אמנם נעצר על ידי המשטרה, אך הוא מסרב לשתף פעולה עם חוקריו. בהמשך היום הוא יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בעיר כפר סבא.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן