מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רפואת ילדים

משרד הבריאות: ילדי ישראל, יקבלו, חיסון פרבנר 13, החיסון כנגד 13 זני הפנוימוקוק

משרד הבריאות, צופה, כי תוספת ההגנה הזו (Prevenar 13 vaccine), בחיסון החדש והמקיף ביותר כנגד 13 זני הפנוימוקוק, תפחית את הסיכון של דלקת ריאות, דלקת קרום המוח וזיהומים קשים בדם ◄ ישראל, היא בין המדינות הראשונות בעולם המכניסה את החיסון המשופר לשגרת החיסונים.
משרד הבריאות: ילדי ישראל, יקבלו, חיסון פרבנר 13, החיסון כנגד 13 זני הפנוימוקוק
משרד הבריאות: ילדי ישראל, יקבלו, חיסון פרבנר 13, החיסון כנגד 13 זני הפנוימוקוק

משרד הבריאות, מסר היום (א’), כי חיסון פרבנר 13 (Prevenar 13 vaccine), המשמש כנגד חיידק ה’פנוימוקוק’ (pneumococcus, Diplococcus pneumoniae), הנחשב כגרסה המתקדמת ביותר של חיסון הפרבנר, אשר נכנס לשגרת החיסונים ביולי 2009, הוכנס לשגרת החיסונים, ויחליף את החיסון ’פרבנר 7’ לכל ילדי ישראל.

עולה, כי ישראל, היא בין המדינות הראשונות בעולם המכניסה את החיסון המשופר לשגרת החיסונים.

החיסון החדש, שאושר לשימוש לאחרונה על ידי רשויות הבריאות בארה”ב, באירופה ובישראל, מספק הגנה ל-13 זנים של חיידק ה’פנוימוקוק’, שהינו הגורם העיקרי ל’דלקת קרום המוח’, דלקת ריאות ו’זיהום בדם’ בילדים מתחת לגיל 5.

לדברי מומחי משרד הבריאות, החיסון החדש מבוסס על הטכנולוגיה והידע המדעי של חיסון הפרבנר, ואישורו על ידי רשויות הבריאות בעולם, מתבסס על 13 מחקרים שלב 3 בהם השתתפו כ-7,000 ילדים, ועל הניסיון המצטבר של השימוש בחיסון הקודם שדומה לו בהרכבו.

חיסון הפרבנר 13, מעניק הגנה לפעוטות מפני 13 זנים של ’חיידק הפנוימוקוק’, הכוללים את שבעת הזנים שקיימים בחיסון שניתן עד היום ועוד 6 זנים נוספים הנחשבים לכאלה המסכנים את התינוקות בישראל.

בין היתר, נוסף חיסון כנגד זן ה-19A‏ של החיידק, שהפך להיות דומיננטי ואף עמיד ל’אנטיביוטיקה’.

החיסון, ניתן בישראל, בשיטה של שתי מנות בגיל חודשיים וארבעה חודשים, ועוד זריקה בגיל 12 חודשים (סה”כ 3 מנות).

משרד הבריאות, צופה, כי תוספת ההגנה הזו (חיסון פרבנר 13 (Prevenar 13 vaccine), תפחית את הסיכון של; דלקת ריאות, דלקת קרום המוח וזיהומים קשים בדם.

משרד הבריאות, מוסיף, כי הוא גאה על כך שישראל היא מהמדינות הראשונות בעולם שהבטיחו לעצמם מעבר חלק לחיסון המתקדם, כך שילדי ישראל, יזכו להגנה מרבית מפני חיידק אלים זה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן