קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כלבים

מבצע ארצי לעידוד עיקור וסירוס כלבים, יצא לדרך ביוזמת שר החקלאות מר שלום שמחון

משרד החקלאות, המטרה; לצמצם מספרם של הכלבים הנטושים ◄ העלות- 1.65 מיליון ₪ במימון משרדי האוצר והחקלאות ◄ בהשקה השתתפה ירדנה ארזי, הפעילה למען בעלי חיים, שהקליטה את תשדיר הרדיו שילווה את הקמפיין ◄ המבצע מאפשר לבעלי כלבים לעקר את כלביהם במחיר מיוחד, בתמיכת הממשלה.
מבצע ארצי לעידוד עיקור וסירוס כלבים, יצא לדרך ביוזמת שר החקלאות מר שלום שמחון
מבצע ארצי לעידוד עיקור וסירוס כלבים, יצא לדרך ביוזמת שר החקלאות מר שלום שמחון

שר החקלאות, שלום שמחון, וח"כ איתן כבל, העומד בראש ’שדולת חברי הכנסת למען בעלי חיים’, השיקו היום (רביעי), מבצע ארצי ל’עידוד עיקור וסירוס כלבים’. השר שמחון, וח"כ כבל ביקרו היום בכלביית צער בעלי חיים בעיר תל אביב, וקיבלו סקירה על מצב הכלבים הנטושים בישראל.

בביקור, בכלביית צער בעלי חיים בכלביית ת"א, השתתפה גם הזמרת הנודעת ירדנה ארזי, ש"זה לא סוד שהיא אוהבת כלבים", והפעילה כבר שנים למען בעלי חיים. ארזי, המובילה בימים אלו את מצעד ההשמעות של רשת ג’, הקליטה את תשדיר הרדיו, המלווה את הקמפיין המעודד עיקור ו’סירוס כלבים’.

המבצע, הושק בכותרת; "תהיה בן אדם, תדאג לכלב שלך". השר שמחון, יזם את המבצע, הממומן במשותף על ידי משרד החקלאות ו-משרד האוצר, בסכום של 1.65 מיליון שקלים.

עשרות אלפי כלבים, ננטשים בישראל, מדי שנה. על פי הנתונים הרשמיים כ-50 אלף. על פי אומדן לא רשמי – 100 אלף. רובם מוצאים את מותם, מי ברחובות, ומי בזריקת הרדמה ב’כלביות’ השונות.

המבצע, נועד לצמצם את מספר המלטות הגורים, ולמנוע סבל רב מעשרות אלפי ה’כלבים חסרי הבית’. העיקור הוא הדרך הנכונה וההומאנית להפסקת מעגל הקסמים הנמשך שנים של מאות אלפי המלטות – ומאות אלפי המתות.

ח"כ כבל, ראש שדולת חברי הכנסת למען בעלי חיים וחברים

במסגרת המבצע, יוכלו בעלי כלבים, לעקר את כלביהם במחירים מיוחדים, בהנחות גדולות, כל זאת בתמיכת המדינה, ובאמצעות הרופאים הווטרינרים המשתתפים במבצע, שיעניקו ללקוחותיהם הנחה נוספת לזו הממומנת על ידי הממשלה.

עלות ניתוח עיקור, ממוצע, עומדת על; 850 ₪, ועלות ניתוח סירוס על 620 ₪.

במהלך תקופת המבצע, ישלמו בעלי כלבות, רק; 400 ₪, עבור העיקור ובעלי כלבים זכרים, ישלמו רק; 420 ₪.

(במקרים מיוחדים המפורטים באתרי האינטרנט ניתן לגבות 200 ש"ח נוספים).

כ- 200 רופאים וטרינרים מכל רחבי הארץ, משתתפים במבצע, שעקרונותיו סוכמו עם ארגון הרופאים הווטרינרים בראשות ד"ר יוני ליטווין.

פרטי המבצע, מידע בדבר חשיבות העיקור והסירוס ורשימת הווטרינרים המשתתפים, נמצאים באתר האינטרנט של משרד החקלאות.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן