מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

תוכנה | חומרה

מיקרוסופט העולמית הכריזה בכנס השותפים השנתי על אופיסופט כשותף השנה בישראל

אליסון ווטסון, סגנית נשיא ומנהלת קבוצת השותפים הבינלאומיים במיקרוסופט; “אופיסופט, מייצגת את הרמה הגבוהה ביותר של הצטיינות וחדשנות, באמצעות שילוב בין מומחיות בשוק מקומי לפתרונות מתקדמים ושירות שעונה על הדרישות של הלקוחות”.
מיקרוסופט העולמית הכריזה בכנס השותפים השנתי על אופיסופט  כשותף השנה בישראל
מיקרוסופט העולמית הכריזה בכנס השותפים השנתי על אופיסופט כשותף השנה בישראל

אופיסופט (Opisoft), חברת ה-BI הגדולה בישראל, זכתה כנציגת ישראל, בפרס שותף השנה של מיקרוסופט העולמית (Microsoft Corporation). אופיסופט נבחרה בזכות הצלחתה המוכחת לספק ללקוחות פתרונות מובילים המבוססים על פלטפורמת מיקרוסופט. את הפרס קיבל גדעון ישראלי, מנכ”ל משותף באופיסופט במהלך כנס השותפים השנתי שנערך בוושינגטון בהשתתפות מעל 13,000 שותפי מיקרוסופט מכל העולם.

לדברי גדעון ישראלי מחברת אופיסופט: “החברה גאה להצטרף לרשימה היוקרתית של שותפי השנה של חברת מיקרוסופט העולמית. מאתיים עובדי אופיסופט, המספקים פתרונות מתקדמים לארגונים המובילים במשק הישראלי, שותפים יחד איתנו לפרס המרגש ולהכרה הבינלאומית ביכולותיה של אופיסופט”.

לדברי קווין טרנר, COO מיקרוסופט; “ראוי לציון כיצד שותפים כמו אופיסופט ממנפים את טכנולוגיות מיקרוסופט על מנת לפתח ולספק פתרונות מובילים עבור הלקוחות שלנו. הפתרון שלכם משמש כדוגמא לתרומתכם לפעילותינו המשותפת לטובת הלקוחות”.

הפרס מוענק במספר קטגוריות, כאשר השנה התמודדו על הזכיה יותר מ-3000 חברות מכל רחבי העולם. אופיסופט, נבחרה בזכות טכנולוגיה מתקדמת, חדשנות ומחויבות להצלחת הפתרונות.

הפרס ניתן בזכות ההצטיינות העסקית בהטמעת פתרונות מיקרוסופט אצל לקוחות משותפים של החברות. אופיסופט והסניף המקומי של מיקרוסופט בישראל מציגים מחויבות לשביעות רצון לקוחות, חדשנות, זכיה בלקוחות חדשים ותוצרים עסקיים.

“אנו שמחים להכיר באופיסופט כשותף שנתי מצטיין של מיקרוסופט העולמית”, אומרת אליסון ווטסון, סגנית נשיא ומנהלת קבוצת השותפים הבינלאומיים במיקרוסופט, חב’ “אופיסופט מייצגת את הרמה הגבוהה ביותר של הצטיינות וחדשנות, באמצעות שילוב בין מומחיות בשוק מקומי לפתרונות מתקדמים ושירות שעונה על הדרישות של הלקוחות”.

’פרס השותפים’ של מיקרוסופט, מכיר בשותפים שפיתחו ויישמו פתרונות יוצאי דופן המבוססים על פתרונות מיקרוסופט במהלך השנה האחרונה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן