פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רפואה דחופה

בית חולים כרמל: קצין המשטרה, שנפצע, התעקש לחזור לפעילות לאחר טיפול רפואי

רפ”ק רון גולדברגר ממשטרת חיפה, נפגע בהפגנת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, על רקע ההשתלטות של צה”ל על המשט לעזה ◄ ד”ר דניאל בן דוב מנהל מיון הטראומה של בי”ח כרמל; “רפ”ק גולדברגר, נחבל בראשו והוא סובל מחתכים. הוא נזקק לתפרים וטיפול בזריקות למניעת זיהומים.
בית חולים כרמל: קצין המשטרה, שנפצע, התעקש לחזור לפעילות לאחר טיפול רפואי
בית חולים כרמל: קצין המשטרה, שנפצע, התעקש לחזור לפעילות לאחר טיפול רפואי

בהפגנת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, על רקע ההשתלטות של צה”ל על המשט לעזה, נפצע רפ”ק רון גולדברגר, מתחנת משטרת חיפה, שפיקד על כוח המשטרה. מבית החולים ’כרמל’, נמסר, כי רפ”ק גולדברגר, נפגע בראשו והתעקש לאחר הטיפול הרפואי לחזור מיד לפעילות בשטח.

על שאירע היום (שני), סיפר רפ”ק גולדברגר; “הגענו עם כח קטן להפגנה שגרתית באוניברסיטת חיפה, זאת בעקבות האירועים הלילה בלב ים, אולם מהר מאוד כמותהמפגינים גדלה והגיעה למספר מאות

תוך כדי פעילות נגד ההפגנה שהפכה לאלימה הותקף רפ”ק רון, ע”י אחד המפגינים שקפץ עליו והוא נחבל בראשו.

בעודו מדמם, ובגדיו מוכתמים בדם, פונה רפ”ק רון, ע”י שוטרים מכח המשימה, בדחיפות אל חדר המיון בבית החולים כרמל, שם הוא טופל ע”י צוות הטראומה.

ד”ר דניאל בן דוב מנהל מיון הטראומה של בית חולים כרמל, סיפר; “רפ”ק רון גולדברגר, נחבל בראשו והוא סובל מחתכים. הוא נזקק לתפרים וטיפול בזריקות למניעת זיהומים. אומר הרופא שטיפל בשוטר הפצוע.

לדברי ד”ר בן דוב; “רק במזל גדול, הפגיעה ברפ”ק רון, נעצרה בעצם הגולגולת, ובהחלט הוא ניצל מפגיעה קשה הרבה יותר”.

רפ”ק גולדברגר, טופל והתבקש להשאר מספר שעות לטיפול והשגחה, אך זה התעלם והתעקש בתום הטיפול, הזריקות, והחבישה, לחזור לשטח, אל השוטרים שלו.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן