פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רפואה דחופה

חדרה: הותקפה אחות חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, באמצע טיפול

כאשר החלה אחת האחיות ב מרכז הרפואי הלל יפה, את נטילת המדדים והבדיקות, תפס לפתע האיש בשיערה והחל למשוך בו בחוזקה. מנהל בית החולים, ד”ר מאיר אורן; “אני מקווה שרשויות החוק, ימצו את הדין עם האיש על מנת שאחרים יבינו שאלימות, מכל סוג שהוא, היא פסולה ובלתי נסבלת”.
חדרה: הותקפה אחות חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, באמצע טיפול
חדרה: הותקפה אחות חדר המיון של המרכז הרפואי הלל יפה, באמצע טיפול

מקרה אלימות נגד אחות בחדר המיון של הלל יפה, בעיר חדרה: גבר, שככל הנראה, היה בגילופין, משך בשיערה בזמן שטיפלה בו. מקרה התקיפה, אירע בעת שהייתה האחות במשמרת לילה. האדם הובא לבית החולים הלל יפה, על ידי אישתו ובתו.

כמקובל, החל תהליך של בדיקה וטיפול על ידי הצוות הרפואי והסיעודי. כאשר החלה אחת האחיות את נטילת המדדים והבדיקות, תפס לפתע האיש בשיערה והחל למשוך בו בחוזקה. הצוות במקום, התערב מיד בניסיון לשחרר את לפיתתו.

בו בזמן, איש צוות הביטחון שהיה בסמוך למקום ושמע את צעקותיה של האחות ניגש במהירות למקום.

האיש רוסן, והוזמנה משטרה שלקחה את האיש למעצר. תלונה רשמית הוגשה במשטרת חדרה.

מנהל המרכז הרפואי “הלל יפה”, ד”ר מאיר אורן, מציין, כי; “אנו עדים בשנים האחרונות לעליה מדאיגה בהתייחסות אלימה, פיזית ומילולית, כלפי הצוותים המטפלים ודוחים בשאט נפש, התנהגות זו”.

ד”ר אורן, הוסיף, כי; “אני מקווה שרשויות החוק, ימצו את הדין עם האיש על מנת שאחרים יבינו שאלימות, מכל סוג שהוא, היא פסולה ובלתי נסבלת”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן