פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

רפואה דחופה

אומ”ץ, תעתור אל בג”ץ, אם לא תבוטל החלטת הממשלה בעניין בניית חדר מיון בביה”ח ברזילי

תנועת אומ”ץ; “אמנם, החלטה, הממשלה, בדבר בניית חדר מיון ממוגן במרחק מהבניין המרכזי של בית החולים “ברזילי”, קובעת, כי הנושא, יובא לבחינה מחודשת תוך חודש, ומבוקש, כי הממשלה, תבטל את החלטתה בתוך תקופה זו, ללא קשר לשאלה אם יש במקום שרידי קברים יהודים או פגאנים, מה גם שפי ההלכה; “קבר המזיק את הרבים מותר לפנותו”.
אומ
אומ”ץ, תעתור אל בג”ץ, אם לא תבוטל החלטת הממשלה בעניין בניית חדר מיון בביה”ח ברזילי

תנועת אומ”ץ, הודיעה הבוקר לראש הממשלה, ולסגן שר הבריאות, כי אם הממשלה לא תבטל את החלטתה בדבר בניית חדר מיון ממוגן במרחק מהבניין המרכזי של בית החולים “ברזילי” בעיר אשקלון, תעתור לבג”ץ לביטול החלטה לא חוקית לכאורה זו.

הודעתה של התנועה, באה חרף החלטתו של ראש הממשלה, השוהה בארה”ב, להורות למנכ”ל משרדו אייל גבאי, לבדוק את הנושא מחדש.

במכתבו של בא כוחה של תנועת אומ”ץ, עו”ד פרופ’ מיכאל קורינאלדי, נאמר;

“החלטת הממשלה, שבנדון היא, למיטב הערכתנו, בלתי חוקית, מן הטעמים הבאים; ביצוע פרויקט הבניה הנדון באופן דחוי ובמרחק מהבניין המרכזי של בית החולים, יצור סכנת פיקוח נפש, ובייחוד הדברים אמורים בזמן חרום של המשך ירי טילי הקסאם, עד כדי פגיעה בביטחון של תושבי הדרום;

מעבר לכך, מדובר בהוצאת כספים (135 מיליון ש”ח!) בלתי חוקית, ומשיקולים זרים של שרידי קברים עתיקים, וההחלטה נוגדת את אופייה החוקתי של המדינה כמדינה יהודית ודמוקרטית;

אמנם, החלטת, הממשלה, קובעת, כי הנושא, יובא לבחינה מחודשת תוך חודש, ומבוקש, כי הממשלה, תבטל את החלטתה בתוך תקופה זו, ללא קשר לשאלה, אם יש במקום שרידי קברים יהודים או פגאנים, מה גם שפי ההלכה; “קבר המזיק את הרבים מותר לפנותו”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן