ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

כאן הוד השרון

מירוץ העיר הוד השרון הראשון, יוצא לדרך בסוף החודש הזה

ביום שישי, 25/9 בשעה 8:00 ◄ עם הרצים בכל המקצים, ירוץ רץ המרתון ומר טימור אלי, מחזיק תיק הספורט בעיריית הוד השרון ◄ מקצה עממי 2 ק”מ ומקצה פעוטות והורים – ללא תשלום
מירוץ העיר הוד השרון הראשון, יוצא לדרך בסוף החודש הזה
מירוץ העיר הוד השרון הראשון, יוצא לדרך בסוף החודש הזה

עיריית הוד השרון, האמונה על קידום אורח חיים בריא ופעילויות ספורטיביות, תקיים לראשונה, את מירוץ הוד השרון, ביום שישי, 25.09.2009 בשעה 08:00.

המירוץ, יכלול מספר מסלולים, ביניהם; מסלוליים עממיים לאורך של 2 ק”מ להורים וילדים, ומירוץ הורים עם פעוטות למרחק 400 מטרים ומרוצים תחרותיים, 10 ק”מ ו-5 ק”מ.

ההתכנסות תתקיים בחלקו הצפון מזרחי של “פארק ארבע העונות”, ברח’ ז’בוטינסקי, הוד השרון.

מארגני המירוץ, מסרו, כי שעת ההתכנסות למרוצי ה-10, 5 ק”מ, החל מן השעה 06:30. שעת התכנסות למרוצים העממים, ביניהם תלמידי בתי הספר עד השעה 08:00.

על הרצים להצטייד בשתייה. עם הרצים בכל המקצים ירוץ רץ המרתון ומחזיק תיק הספורט בעיר, טימור אלי.

המקצה העממי של 2 ק”מ, ומקצה פעוטות והורים, יהיה, ללא תשלום – פרטים במזכירויות בית הספר. מקצה תחרותי, דמי השתתפות 50 שקלים בלבד, לתושבי הוד השרון.

למעוניינים, ניתן להירשם עד לתאריך 22/9/09, בטלפונים; 072-2503000, 072-2502000.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן