"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

ריהוט | Furniture

סטודיו נפר לעיצוב וייצור רהיטים תאורה וכלי נוי על התעוזה שמסביב לקופסא

מעצב רהיטים, אמיר אשכנזי: יש לנסות להיצמד לתמונה שיש לכם בראש ולממש את התמונה הזו עד כמה שניתן ולא לתת ’ליועצים’ למיניהם לקלקל לכם הפנטזיה, הרי בסופו של תהליך אתם תישארו לחיות עם התוצאות המדהימות.
סטודיו נפר לעיצוב וייצור רהיטים תאורה וכלי נוי על התעוזה שמסביב לקופסא
סטודיו נפר לעיצוב וייצור רהיטים תאורה וכלי נוי על התעוזה שמסביב לקופסא

נטייה מוכרת וטבעית של בני אדם נורמטיביים, כי לאמץ מוסכמות קיימות ולקמט אותם לתנאי הבית והמחיה שלהם… לרוב במהלך ’השוטטות’ והחיפוש אחר רהיטים ואביזרי וכלי נוי לבית, לקוחות מפספסים את ’ההזדמנויות’ שנקרות בפניהם לעצב את ביתם כמתבקש ,ובסופו של תהליך עיצוב הבית יהיה רגיל/אנמי ממה שניתן היה לקבל בחלל או בבית/דירה.

לרוב האנשים, יש נטייה טבעית לאמץ את מה שהם רואים בחנויות ’ולקמט’ את הרהיטים והאביזרים אל המציאות שאצלם,בדיוק כאן מתחיל הפספוס ותהליך מסכת ההתפשרויות.

הדרך הנכונה היא להחליט לממש את הפנטזיות והתמונה שאתם רואים אצלכם בראש ’ולכופף’ את הריהוט ואביזרי הנוי כך שישתלבו בצרכים ובתמונה המושלמת שלכם. לצורך כך צריך ראשית ראש פתוח ויכולת לחשוב "מחוץ לקופסא" ואז את היצרנים המסוגלים לייצר את הריהוט בשיטת ה-Custom Made ובגמישות המתבקשת.

לצערי, חלק גדול משלל ’היועצים’ ואף חלק לא מבוטל ממעצבי הפנים נוטה ללכת על בטוח ולהמליץ לפי המקובל בזרם המרכזי. לנו בסטודיו נפר, הנטייה הטבעית היא להקשיב ולא רך לשמוע את הלקוחות ולנסות תוך כדי שיתוף מלא של הלקוח בעיצוב הרהיטים והחלל ובניסיון ללחוץ על הכפתורים הנכונים לקבל התוצאה המיוחלת.

לא תמיד ולא באופן אוטומטי יש צורך בלהתחכם ולרוב ניתן להסתפק בהעמדה של רהיט מסוים באופן לא שגרתי.

מעבר לחשיבות העצומה שבבחירת הרהיטים, החומרים ועיצוב החללים מתווסף הנושא הלו פחות חשוב שהוא ה"סטיילינג" שלרוב יעשה את ההבדל בין נחמד למדהים, העמדה, תאורה, בחירת בדים/כריות וכלי נוי, שטיחים, פמוטים נרות וכו’.

פרק שלם שיש לקחת בחשבון זה, המגוון העצום של חומרים אשר ניתן להשתמש בהם בכדי לשדרג את המראה הכללי,כמו; נירוסטה, פליז, אבץ מעושן ויציקות פולימריות לצד חיתוכי לייזר, ולאו דווקא החומרים הנהוגים בסטנדרטים המקובלים בתעשיית הרהיטים, כגון; עץ וזכוכית.

לסיכום, המלצתי היא, כי יש לנסות להיצמד לתמונה שיש לכם בראש ולממש את התמונה הזו עד כמה שניתן ולא לתת ל’יועצים’ למיניהם, לקלקל לכם הפנטזיה, הרי בסופו של תהליך אתם תישארו לחיות עם התוצאות המדהימות…

_________

* הכותב אמיר אשכנזי, הוא מעצב רהיטים, "סטודיו נפר" – לעיצוב וייצור רהיטים תאורה וכלי נוי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן