פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן כפר יונה

כפר יונה: הממונה על מחוז מרכז במשרד הפנים, שיבח התנהלותה הכספית של מועצה

ד”ר שוקי אמרני לראש מועצת כפר יונה אפי דרעי ולמועצה המקומית; “התרשמתי לטובה מהפיתוח הרב ביישוב. כפר יונה, הוא יישוב בתנופת פיתוח מאד מאד רצינית ומשמעותית”.
כפר יונה: הממונה על מחוז מרכז במשרד הפנים, שיבח התנהלותה  הכספית של מועצה
כפר יונה: הממונה על מחוז מרכז במשרד הפנים, שיבח התנהלותה הכספית של מועצה

הממונה על מחוז מרכז במשרד הפנים, ד”ר שוקי אמרני, סייר בשבוע שעבר במועצה המקומית כפר יונה. לאחר הסיור נועד ד”ר אמרני עם ראש מועצת כפר יונה אפי דרעי והצוות הבכיר של המועצה. בדיון הציג ראש המועצה אפי דרעי את הנתונים הכספיים המרשימים של המועצה. אמרני, ציין לשבח את ההתנהלות הכספית; “אנו שמחים על כך שמועצת כפר יונה, נמצאת באיזון תקציבי מזה 4 שנים ואחוז המלוות שלה עומד על כ-40 אחוז בלבד מתקציבה, שהינו אחוז נמוך יחסית לרשויות אחרות ולתקנות המתירות 60 אחוז מלוות” – אמר ד”ר אמרני.

לאחר מכן, התקיים דיון על העיכוב בסלילת כביש 57 העוקף. על פי תוכניות המתאר הארציות, אמור כביש 57 המוביל כיום מצומת בית ליד לכביש 6, דרך כפר יונה, וישובים נוספים, להפוך לכביש פנימי 5713, אשר ישמש את תושבי כפר יונה, כאשר צומת בית ליד, יועתק כ 400 מטרים, צפונה וממנו יצא כביש עוקף 57 אשר יגיע עד סמוך לישוב בורגתא ובהמשך לכביש מס’ 6.

ראש המועצה אפי דרעי, ציין, כי; “סלילת הכביש מתעכבת בגלל התנגדות משרד הביטחון, וכי על הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה במחוז המרכז, שבראשה עומד אמרני לאשר את תוכנית סלילת הכביש, היות ובסמכותה לאשר זאת על אף ההתנגדויות”.

ד”ר אמרני, השיב, על הערתו של ראש מועצת כפר יונה, כי יקיים דיון דחוף בנושא, כדי לקדם את סלילת הכביש.

בסיום הביקור החמיא ד”ר אמרני לראש המועצה דרעי ולמועצה המקומית; “התרשמתי לטובה מהפיתוח הרב ביישוב. כפר יונה, הוא יישוב בתנופת פיתוח מאד מאד רצינית ומשמעותית”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן