קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

עידית הראל שמש

מפקד חיל הים לא בילה במועדון חשפנות אלא בבית בושת

מועדון הבורסה, למשל, מזמין את צה"ל, לערוך במועדון מסיבות גיוס, שחרור וכדומה. תלמידי סוף שמינית חוגגים שם סוף הלימודים ומסיבות רווקים ◄ בתי בושת אלו, עובדים ברישיון עסק של העיריות עיריית ת"א, עיריית ר"ג, עיריית חיפה וברישיון עסק משטרתי
מכון תודעה: מפקד חיל הים, לא בילה במועדון חשפנות אלא בבית בושת
אלי מרום מפקד חיל הים

פרשת מפקד חיל הים, ממשיכה להסעיר את המדינה וגם את ארגוני החברה וזכויות אדם בישראל. "מכון תודעה" לחקר תופעת הזנות וסחר הנשים בעולם, מסר היום (חמישי), כי הוא מבקש להבהיר: "בעיסוק התקשורתי בפרשת אלי מרום מפקד חיל הים, אנו מבקשים לחדד, כי לא מדובר במועדון חשפנות אלא בבית בושת".

"מכון תודעה" טוען, בדף עמדה שהופץ היום, כי מועדוני החשפנות בארץ, הם שם כיסוי למקומות שהם בתי בושת לכל דבר. הריקוד בעירום הוא רק לשם בחירת האישה שתבצע "לאפ דנסינג" בו היא יושבת על רגליו של הלקוח פנים אל פנים ומתחככת באיבר מינו, כאשר הוא רשאי לגעת בה בכל גופה, היכן שהוא רוצה, פרט להחדרת אצבעות. על הריקוד הזה הן מקבלות 20 ש"ח וכדי לצאת ממשמרת עם ה"כסף הגדול" הנשים (לרוב צעירות מאוד) מבצעות את הריקוד הזה על עשרות גברים.

"ה"לאפ דנסינג" הוא רק ה"חימום" ובתאים שנמצאים במועדון מתבצע מין אוראלי ובמקומות רבים גם אקטים מלאים. במועדונים מסוימים הנשים מבצעות מופעים, בתוך אקווריום, מופעי לסביות, אורגיות ולרוב עם החתן ה"חוגג" את מסיבת הרווקים".

עידית הראל שמש, דוברת וסגנית יו"ר מכון תודעה – למען נפגעי ונפגעות תעשיית המין והארגון החברתי לזכויות אדם, מסרה לפורטל Kan-Naim.co.il כי; "פרופיל הנשים, ודרך כניסתן למועדוני החשפנות, היא אותה הדרך בהן נשים נשאבות למעשי זנות. כדי לבצע את הריקוד, הן נדרשות להתנתק ולהפעיל את מנגנון הדיסוציאציה הגובה מהן מחיר נפשי קשה ביותר. מועדוני החשפנות הם פעמים רבות השער ממנו נכנסות הנשים לעולם הזנות.

זאת ועוד; במועדונים מתקיים סוג של סחר – הגיעו אלינו עדויות על פיקדון של 7000 ש"ח שהן צריכות להשאיר תמורת עבודה של חצי שנה במקום, ואם הצעירה בוחרת לעזוב, היא לא מקבלת את הכסף.

אם לאחר חצי שנה היא עוברת למקום אחר, גם כן לא תקבל את הכסף. הן נקנסות עבור כל דבר קטן: לא חייכה מספיק, איחור למשמרת וכדומה. חלקן ידוע לנו שישנות במועדון".

מכון תודעה, מגלה, כי;""מועדון הבורסה", למשל, מזמין את יחידות צה"ל, לערוך במועדון מסיבות גיוס, שחרור, סוף מסלול וכדומה. ידוע גם שתלמידים בסוף שמינית חוגגים שם את סוף הלימודים וכמובן מסיבות רווקים".

"בתי בושת אלו, עובדים ברישיון עסק מלא של העיריות (עיריית תל אביב, עיריית רמת גן, עיריית חיפה) וברישיון עסק משטרתי" – קובע מכון תודעה.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן