ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: המועצה האזורית קולטת את תושבי הדרום והשפלה

המועצה האזורית חוף הכרמל החלה בסיוע הומניטארי למשפחות הדרום ◄ כרמל סלע, ראש המועצה: אני קורא לתושבים המעוניינים ויכולים לסייע בקליטת התושבים בביתם לפנות למוקד המטה, הנמצא במרכז מיר”ב
חוף הכרמל: המועצה האזורית קולטת את תושבי הדרום והשפלה
חוף הכרמל: המועצה האזורית קולטת את תושבי הדרום והשפלה

לאחר שמבצע “עופרת יצוקה” נכנס ליומו החמישי ועשרות תושבים מהדרום מחפשים מקום לנוח מעט מאיומי המלחמה, החליט ראש המועצה האזורית חוף הכרמל, להקים מטה פעולה מיוחד שמטרתו לקלוט לאזורנו תושבים המבקשים להתאוורר מספר ימים מהמראות ומהתחושות הקשות. זאת על מנת להקל על אותם תושבים בהתמודדותם מול המציאות הבלתי נסבלת.

בישיבת חירום שהתכנסה אתמול (שלישי), הוחלט, כי המטה יתאם בין התושבים, יעניק סיוע בכל השירותים הנדרשים; חינוך, רווחה, קהילה, מזון, הלנה ונבדקו כל המשמעויות.

מנהלת החינוך והקהילה אוסי איתן, אמרה, כי החלו פניות של תושבים מהדרום וכבר קיבלו סיוע מיידי ומקום ללון בו את הימים הקרובים.

כרמל סלע, ראש המועצה, השולטת בישובים כפר גלים בצפון ועד שדות ים, קיסריה בדרום ואילו במזרח מקיבוץ בית אורן מרומי הכרמל ועד בת שלמה בדרום מזרח, אמר, כי; “בשעה ביטחונית קשה זו, שבה תושבי אזור הדרום והשפלה בארץ ישראל, חיים תחת איום טרור החמאס, אנו, במועצה אזורית חוף הכרמל, מביעים את תמיכתנו וגאוותנו בתושבים, הניצבים איתנים בחזית התקיפה.

אני קורא לתושבים המעוניינים ויכולים לסייע בקליטת התושבים בביתם לפנות למוקד המטה, הנמצא במרכז מיר”ב, בטלפון: 04-9549222/240/253”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן