מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

פסקי דין תכנון ובניה

הממשלה אישרה את יוזמת שר הפנים להקמת רשות לאכיפת דיני התכנון והבניה

0
0

השר מאיר שטרית ברך על ההחלטה והביע סיפוק מעמדת חברי הממשלה: “תופעת הבניה הבלתי חוקית מתרחבת משנה לשנה עד לכדי עשרות אלפי מבנים ושימושים בניגוד לחוק.
הממשלה אישרה את יוזמת שר הפנים להקמת  רשות לאכיפת דיני התכנון והבניה
הממשלה אישרה את יוזמת שר הפנים להקמת רשות לאכיפת דיני התכנון והבניה

הממשלה, בישיבתה מהיום (ראשון), אישרה את יוזמת שר הפנים, מאיר שטרית, להגביר את האכיפה בנושא התכנון והבניה, תוך התמקדות בבניה הבלתי חוקית.

עם היכנסו לתפקיד, הודיע השר שטרית, כי יעשה כל מאמץ למיגור התופעה המתרחבת של בניה בלתי חוקית ובמסגרת זו יזם מהלך להקמת הרשות האמורה.

במהלך השנה הוקם צוות בין משרדי, בראשות אריה בר מנכ”ל משרד הפנים, אשר בחן את הסוגיה לעומקה והתווה את האופן בו יטופל נושא הבניה הבלתי חוקית, לרבות הקמת הרשות.

בהתאם להצעת השר שטרית, תוקם רשות לאכיפת דיני התכנון והבניה שתפעל לביצוע פעולות פיקוח, חקירה, תביעה והריסה של מבנים ושימושים המנוגדים לחוק.

הרשות, שתהווה יחידת סמך במשרד הפנים תפעיל מערך מעקב ובקרה על עבודת הוועדות המקומיות ותפעל להגשת תביעות ונקיטת הליכים משפטיים באמצעות תובעים שהוסמכו לכך.

הרשות לאכיפת דיני התכנון והבניה תוקם ותחל לפעול עד ליום 1.3.09.

השר שטרית ברך על ההחלטה והביע סיפוק מעמדת חברי הממשלה: “תופעת הבניה הבלתי חוקית מתרחבת משנה לשנה עד לכדי עשרות אלפי מבנים ושימושים בניגוד לחוק”.

“לתופעה הזו, ישנן השלכות רבות ואני משוכנע שההחלטה שהתקבלה היום תשים קץ לנושא תוך הענשה חמורה של עברייני התכנון והבנייה שעד היום עשו ככל העולה על רוחם” – אמר השר שטרית.

0
0אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן