ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חוף הכרמל

חוף הכרמל: מועדון נוער חדש בקיבוץ נוה ים בהיקף 220 אלף שקלים

מנהל אגף מוניציפאלי, במועצה האזורית חוף הכרמל; יש בכוונתנו להסדיר את מועדוני הנוער בכל הישובים, עד כה הסדרנו מועדונים בצרופה, דור, עין הוד, עתלית, מגדים, נחשולים, גבע כרמל, בית חנניה, עין איילה, מעיין צבי, בת שלמה ומושב הבונים
חוף הכרמל: מועדון נוער חדש בקיבוץ נוה ים בהיקף 220 אלף שקלים
חוף הכרמל: מועדון נוער חדש בקיבוץ נוה ים בהיקף 220 אלף שקלים

המועצה אזורית חוף הכרמל חנכה אמש (רביעי) את מועדון הנוער החדש בנוה ים בהיקף 220 אלף שקלים. המועדון, יהווה כתובת עבור בני הנוער בישוב במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי בשעות אחר הצהריים והערב. בטקס ברכו ראש המועצה, רבקלה אוחנה- חברת מליאת המועצה, הורי הנוער והילדים. המועדון הוקם בתוך מבנה ששימש בעבר חדרי קיטור של הקיבוץ ומכבסה.

קיבוץ נווה ים, הוקם בשנת 1939, על ידי אנשי תנועת הנוער גורדוניה מעפילים. הקיבוץ נמצא כ-20 קילומטר דרומית לעיר חיפה, וממוקם על קו החוף. בחוף נווה ים, נמצא גייזר מפורסם, שניתן לראותו בפעולה כאשר הים סוער. מערבית לנווה ים נמצא אי התמנון, אשר שמו ניתן לו מהתמנונים הנמצאים בקרבתו.

ראש המועצה האזורית כרמל סלע, אמר; “אני רוצה להודות לקהילת נוה ים שהיו שותפים וסייעו למעמד זה, אני רואה חשיבות רבה בטיפוח מועדוני הנוער שיהוו מקום בילוי, למידה והעשרה. קהילה בריאה היא מקור כוחו והגשמת חזונו של היחיד. אנו שואפים להסדיר את כל מועדוני הנוער בישובים ולבסס את חיי הקהילה בכל ישובי חוף הכרמל”.

לדברי משה אלזרע מנהל אגף מוניציפאלי, במועצה האזורית חוף הכרמל; “יש בכוונתנו להסדיר את מועדוני הנוער בכל הישובים, עד כה הסדרנו מועדונים בישובים; צרופה, דור, עין הוד, עתלית, מגדים, נחשולים, גבע כרמל, בית חנניה, עין איילה, מעיין צבי, בת שלמה ומושב הבונים”.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן