"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

רפואת ילדים

המרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר, יקיים ערב בנושא: הפרעות שינה בילדים

הפרעות שינה הן שונות ומגוונות, כמו: סיוטי לילה, ביעותי לילה, הרטבת לילה, נחירות והפסקות נשימה בשינה, קשיי יקיצה בבקרים, הגורמים לילדים לבעיות בלימודים והפרעות בשעון הביולוגי, המתבטאות בכניסה מאוחרת מאוד לשינה בלילה.
המרכז הרפואי ע
המרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר, יקיים ערב בנושא: הפרעות שינה בילדים

במסגרת חיזוק הקשרים והמעורבות בקהילה, המרכז הרפואי ע"ש שיבא, תל השומר יתקיים ערב בנושא: "הפרעות שינה בילדים – לישון עם הפנים לעתיד", ביום שלישי, 08.07.08 בשעה 18:00, באולם בית סוראסקי שיבא, תל השומר.

ערב זה יכול לתרום רבות למשפחות ולצוותים בקהילה המעוניינים לשמוע ולהתעדכן בנושא החשוב והמרתק הזה. הפרעות שינה הן שונות ומגוונות, כמו: סיוטי לילה, ביעותי לילה, הרטבת לילה, נחירות והפסקות נשימה בשינה, קשיי יקיצה בבקרים, הגורמים לילדים לבעיות בלימודים והפרעות בשעון הביולוגי, המתבטאות בכניסה מאוחרת מאוד לשינה בלילה.

• ד"ר אמיר שיינברג, מנהל יחידת הילדים במכון השינה, שיבא תל השומר, ירצה על; מה הרצוי? מהן הנורמות?

• גב’ יוליה דולז’נסקי טמיר, פסיכולוגית, מנהלת התפעול במכון השינה, תרצה על; הרגלי שינה לקויים בתינוקות וילדים – "לא רוצים לישון, רוצים להשתגע…".

• ד"ר דליה שכטר, מנהלת המכון לרפואת שינה ועייפות, שיבא תל השומר, ירצה על; הליכה מתוך שינה, ביעותי לילה – מפחיד? לא נורא?

הרגלי שינה לקויים בתינוקות

• ד"ר אמיר שיינברג, מנהל יחידת הילדים במכון השינה, שיבא תל השומר, ירצה על; הפרעה בשעון הביולוגי או שהילד אינו מצליח להגיע לבית הספר בזמן.

בסיום הערב יתקיים פנל של שאלות ותשובות.

עבודי סופי, ממחלקת שיווק המרכז הרפואי שיבא, תל השומר, מציינת, כי המרכז הרפואי, גאה לבשר, שהוא ממשיך לקיים הרצאות לקהילה בנושאי בריאות שונים ועם מיטב המומחים של המרכז הרפואי.

חובה להירשם מראש, אפשרויות הרישום: טל’ 03-5305000 (שלוחה 3), פקס: 03-5305924, דוא"ל: sofi.abudi@sheba.health.gov.il

כניסה בסך 20 שקלים כוללת: כיבוד קל ו-פטור מתשלום חניה ביציאה מהמרכז הרפואי. התשלום הינו בערב ההרצאות. הערב יתקיים בחסות: חברת "מדיסון" ו-"סופר פארם".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן